Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Купувам парцел около София – но къде точно?

Публикувано от malka_kushta 
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
16-12-2009 - 17:28:05
Не се дрънкайте излишно. За парцел около София говорим, където да не се гълтат пушеците на София. А пушеците на Кремиковци се усещаха при спускането към София по магистрала Хемус. Вече пушеци няма от Кремиковци:-) Местата за къщи на запад от Кремиковци са по-ограничени по територия от Кремиковската шир. Правят се насипвания край околовръстното под Стара Планина, но мочурищата са навсякъде. Така че ще се наложи харч за рекултивация на земята около Кремиковци. А до тогава ще се застрояват селата около околовърстното, което се пада южно на Стара Планина. Има строителство по тия места в последните години. В Гниляне и отсреща в Световрачане ги залива Искъра, което си е неудобство. Но въпреки това срещнах оферти за 100 евро на квадратен метър земя и в Световрачане дори.
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
16-12-2009 - 18:04:53
avatar
Няма ли най-накрая да си пуснеш обявата за продан, разбрахме че се мъчиш да предизвикваш интерес.

Може да пишеш и само от едно име, не от три.
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
16-12-2009 - 18:38:54
dodo2,

Имаш много хубав аватар!!!
Заемаш удивително много място по страниците на този форм.
Ако нямаше такъв голям отпечатък, въобще нямаше да те забележа.smiling smiley
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
16-12-2009 - 18:42:46
avatar
Бягството от отговор показва нещо гузност или какво?

Дай на някоя от другите ти две личности, писали в тази тема поле на изява, може да каже къде е парцелът.
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
17-12-2009 - 06:51:36
Района по посока към Своге ми излежда като на Хавай (алоха).Щом ти харесва купувай.

Относно кукудякането го няма в Български речник.Но кокошките кукудякат с празни глави:]
Съжалявам за неудобството*smiley_ahh*
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
17-12-2009 - 11:59:00
Boyaneca,

Съгласно речника, кокошките куДкудякат след като им олекне отзад. [talkoven.onlinerechnik.com]
А за сравнението по посоката Искърско Дефиле - Своге - не съм се замислял от твоята гледна точка. Благодаря ти!*book*
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
17-12-2009 - 16:41:12
Интересно е това за дефилето, защото е чисто! Смога софийски виси над София и северния склон на Витоша. Но виж на какво попаднах за тая линия Искърско Дефиле - Своге: „Под Искърското дефиле е земетръсен разлом, който идва от Панчарево, отива до Костинброд и завива към Своге.” Сега boyaneca ще се разкукудяка, ама не ги публикувам аз тези неща из нета. Порови се и ще се убедиш. Къде е истината? Сигурно само брокерите знаят. А тук очевидно е бъкано с такива. Нека се произнесат по-знаещите.
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
17-12-2009 - 16:59:11
avatar
Quote
panelov
Интересно е това за дефилето, защото е чисто! Смога софийски виси над София и северния склон на Витоша. Но виж на какво попаднах за тая линия Искърско Дефиле - Своге: „Под Искърското дефиле е земетръсен разлом, който идва от Панчарево, отива до Костинброд и завива към Своге.” Сега boyaneca ще се разкукудяка, ама не ги публикувам аз тези неща из нета. Порови се и ще се убедиш. Къде е истината? Сигурно само брокерите знаят. А тук очевидно е бъкано с такива. Нека се произнесат по-знаещите.

Елементарно, Уотсън! Навсякъде около София е земетръсна зона. Градът е бил дъно на огромно езеро- тук и водите са високи. Който иска спокойна зона, да хваща пътя за Австрия.........:]
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
17-12-2009 - 18:34:27
Не знам за склоновете на Витоша и "разломите", но съветът ми е НЕ купувайте в Банкя, едва ли има по-лошо място за живеене. Стойте далеч от нея!

Поздрав
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
17-12-2009 - 18:50:03
Гето, ти майтапиш ли се???
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход