Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
31-01-2008 - 17:17:41
темата е :Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
отговоръте: ГОЛЯМ ЦИРК НИ ЧАКА
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
31-01-2008 - 18:11:18
аз по принцип избягвам да обобщавам, няма такова нещо като 'българите' всеки като качество и интелект си е строго индивидуален.

Има един проблем обаче със заблудата, всички бяхме свидетели как едно време народа беше заблуден защото нямаше достъп до информация, сегая информациата е свободно достъпна и е престъпление да не я ползваш.

А нивата на зарибяващите статии за НИ в българските медии според мен са точно за простаци и кравари и мога да квалифицирам всички които са им се вързали и са изтеглили кредита като такива.

Независимо дали са българи или естонци/латвиийци дето сега с по 1000 евро семмен доход са готови да купуват по 200 000 апартаменти в Слънчев бряг и Несебър според монитро от вчера... 20 годишни брутни заплати за апартамнт на великото черноморие. каква жертва.
Аз аз си мислех че лондончани са баламурници дето една къща (не апартамент) струва 7 средни годишни заплати.. Само дето Лондон е хъба на половината свят, сигурно втория по значение град в света след Ню Йорк ...



Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
31-01-2008 - 18:13:41
той цирка е вече налице, вече са в десперейшън и се чудят каква простотия да избълват като си въобразяват че съплая от баламурници ще е безкраен...

според монитор през следващите 2 години цените ще скочат 2-3 пъти....
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
31-01-2008 - 20:56:34
Къде видя цирк бе куку/вица/
всичко си е наред в БЪЛГАРИЯ а и монитор са си много прави в очакванията
то така и трябва да стане
това че в твоята глава се въртят имоти в БЪЛГАРИЯ по 200-300евро на квадрат идва от там че не си бил в час когато сте учили световна икономика и в момента не оправдаваш средствата на мама и на тати за обучението ти с тези изказвания.

Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА.










Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
31-01-2008 - 21:00:16
Ще се спука ли сапуненият мехур на имотния пазар в България?
[banks.dir.bg]
Не знам дали ви прави впечатление, че това са цени, които в почти същия вид се срещат и за имоти в София, макар че качеството на инфраструктурата и качеството на живота в изброените германски градове е несравнимо по-високо, отколкото това в София. При това жилищните имоти в Германия са като цяло по-добре поддържани,

Твърдо ние,защото дори и в Германия все още може да намериш НИ малко по-скъп от Бг.

В Еврозоната се заговори за „стагфлация"
[money.ibox.bg]

Не им се връзвайте на такива,те и без това не разбират а и надали ще засегне балканите.В сашност какво е СТАГФЛАЦИЯ??? Мога ли да го намеря на битака?

Fitch понижи перспективата за България от стабилна на негативна!!!
[www.investor.bg]

Тея пак каквиса и за кво се борят?В Бг всичко си е наред,даже и киофтета продават ВСЕ ОЩЕ.

Надуват бирата за лятото
Халбите бира, които ще надигаме през лятото, ще струват по-скъпо. Скокът ще бъде между 5 и 7%--Ееее,тука малко ни прее..ааа,ама ша наблегнем тогава на \\\"менте за чистачки\\\"
Е,хайде да не ви занимавам повече с глупости!
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
31-01-2008 - 21:02:04
ти си цирка, само дето конете в цирка са малко по-интелигентни от тебе...
ама ти май не си и учил в универитет нали, ти си просто природно интелигентен?

Айде бегай да купуваш, че утре ще скачат, нали си богат, изкарваш пари да купуваш по 2-3 имота на седмица...

та продавач точно такива простаци имах в предвид, ти да не би да си мислиш че горното говедо (компаса, да ме извинят говедата) не е прост като хралупа и почти толкова кух?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-31 21:02 от kuku987.
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
31-01-2008 - 21:03:41
а стига бе, писах за стагфлация преди седмица-две и сега всички ме цитират в Бг...
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
31-01-2008 - 21:16:11
Точно теб цитират да знаеш
ТИ СИ ГЕРОЙ
пък сте и скромни бе нищо не разбирате ама се хвалите като за световно
казах ти не си заслужаваш парите хвърлени по теб за да вземеш дипломата която си недостоен да носиш с тези изказвания за БЪЛГАРИЯ .

ДЪРВО БЕЗ КОРЕН СА ХОРА КАТО ТЕБ КОЙТО ЗАБРАВЯТ ОТ КЪДЕ СА ТРЪГНАЛИ И КОИ СА БИЛИ .
ЛОШО МНОГО ЛОШО ЗА ТЕБ

Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА.










Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
31-01-2008 - 21:35:40
Оооо Парцалев,тъкмо се притеснявах ,че за дълго изчезна и ти цъфна.Привет!

Асене,
не съм се размечтал, а съм притеснен, че златото ми е на привършване....!

Не се притеснявай,за дреболии.Забрави ли,че го раздели на 3 и 1/3 е в мазето,зад буркана с дом. Лютеница а другата част под Боянския.Вземи офчарката да те заведе до там!

Иначе и тук сега е кат,но и без това се очаква да не се задържи дълго на мода,тъкаче не тажи!
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
31-01-2008 - 21:37:35
Вече съм сигурен куку ,че тези глупости ги пишеш само заради това че си изпуснал момента да закупиш имот в БЪЛГАРИЯ и вече усещаш как след време ще трябва да се завърнеш и да си закупиш имот на цени който ние глупавите ще ти определим и няма да ти стигнат парите който си изкарал от пиците за мизерните изгнанически години .
До вчера ти беше игра но днес тези цени са реалност а те ще продължават да се качват и ти ставаш все по СТРЕСИРАН .
Само леко да не получиш инфаркт приятелю!!
Никой не е виновен че ти когато трябваше да учиш за да разбираш и да правиш точни прогнози и да влагаш пари навреме и където трябва ти тогава се правеше на велик и в сънищата се виждаше като велик финансов и борсов анализатор -АМА СКОРО РАЗБРА ЧЕ ТОВА СЕ СЛУЧВА САМО В СЪНИЩАТА ТИ И РЕАЛНОСТТА Е ДРУГА
а ти със знанията ти не оправдаваш доверието което ти беше гласувано от вашите и си остана просто глупав разносвач на пици
С глупавите ти писания не променяш ни най малко цените в БЪЛГАРИЯ -излез от съня и приеми реалността. :crazy: :crazy: :crazy:

Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА.














Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-31 21:38 от kompas.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход