Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колеги време е за ТАКСА огледи (2-ра част)! ТЕМА САМО ЗА БРОКЕРИ!!!

Публикувано от Продавач 
Re: Колеги време е за ТАКСА огледи (2-ра част)!
16-08-2007 - 08:48:03
Uraa Написал:
------------------------------------------------------- Napravo e smeshno da iskash taxa ogled.
> Ne samo, che e smeshno no i neprofesionalno.
>


Щом ти е смешно,ще плащаш смеейки се!

И се научи да уважаваш БЪЛГАРСКАТА АЗБУКА! :g: След това МОЖЕШ да даваш съвети.
осъзнай се малкоsmiling smiley
16-08-2007 - 09:20:32
avatar
king_for_a_day Написал:
-------------------------------------------------------
>
> Пичага, а ти недей да говориш за клиентите в
> множествено число и да обобщаваш. Когато имаш
> некоректен клиент, вземи му напиши името, ок,
> пичага?

Аз не говоря за клиентите в множествено число и в темата изрично съм написал да не се бъркат клиентите с тези, които само си мислят, че са такива, които аз оприличавам на туристи (не само аз всички от брокери знаят какво имам предвид). Аз не се оплаквам от некоректни клиенти къде видя да се оплаквам!? А дори да се оплаквах няма нужда да пиша името не клиента по простата причина, че имот не се купува всеки ден и едва ли някой ще го срещне отново (въпросния уж некоректен клиент). Докато когато обвиняваш агенция(и) в некоректни действия това е съвсем друго нещо - защото тази агенция си изкарва хляба с този бизнес и ако наистина работят некоректно е хубаво да ги знаем всички кои са тези, а не да се говорят общи приказки.
Има си и специална тема за некоректни брокери и агенции:
[forum.imoti.net]


>
> Май ти паднах на нивото (не че моето е много
> високо, ама и ти се постара). Ако искаш
> конструктивен спор, можем да го направим. Ако си
> търсиш с кой да се напсуваш за разтоварване, мога
> да ти предложа по-добър форум


Така ли...паднал ли си confused smiley незнаех, че ми е ниско нивото eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley :crazy: Ако си търся с кой да се напсувам ли :} :} :} Някъде да видя да хуля, ругая, обиждам или псувам някого в целия форум изобщо!?!?!?!? :!: moody smiley:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
е щом ти казваш сигурно е така...такъв професионалист като теб да го каже...
16-08-2007 - 09:23:37
avatar
"Struva mi se che si sbarkal businessa v koito si vliazal. Napravo e smeshno da iskash taxa ogled. Ne samo, che e smeshno no i neprofesionalno."

Струва ми се че нямаш никаква представа от работата на брокерите за да ми даваш съвет дали съм сбъркал бизнеса или не съм. eye popping smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
темата е за колеги брокери
16-08-2007 - 09:29:17
avatar
Моля в темата да пишат колеги брокери - написал съм я за тях!

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: темата е за колеги брокери
16-08-2007 - 12:26:19
Продавач Написал:
-------------------------------------------------------
>незнаех, че ми е ниско нивото

Обръщай се към непознати с "пичага", и после се учудвай, че ти е ниско нивото... Въпросът не опира до лошо възпитание, това ти е по-малкия проблем. По-големият е, че се опитваш да се наложиш по елементарен начин - използвайки умалително-унизителни обръщения, постоянно говориш колко добър професионалист си, че офиса ти не бил в Банишора на обръщалото и т.н. Това говори за ниско самочувствие и желание да го компенсираш. Ти не се интересуваш от аргументи, а от възможност да се самоизтъкнеш. Успелите хора не го правят, просто нямат такава нужда. Това имах предвид като говорих за ниво.

Продавач Написал:
-------------------------------------------------------
> Моля в темата да пишат колеги брокери - написал
> съм я за тях!

Наистина ще последвам молбата ти и няма да споря повече. Подбудата ми беше единствено раздразнение от смешно-абсурдното ти предложение, всъщност проблемът си е изцяло ваш.
не се отказвай де...давай ги аргументитеsmiling smiley
16-08-2007 - 13:04:37
avatar
king_for_a_day Написал:
-------------------------------------------------------
> Продавач Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> >незнаех, че ми е ниско нивото
>
> Обръщай се към непознати с "пичага", и после се
> учудвай, че ти е ниско нивото...

Това беше по-скоро приятелско от колкото умалителноsmiling smiley
За да стигнеш до извода, че нивото ми е ниско трябва да ме познаваш - а ти не ме познаваш за да ме обиждаш по този начин.

Въпросът не
> опира до лошо възпитание, това ти е по-малкия
> проблем.

Може би си завършил психология и успяваш от няколко реда да си направиш заключение що за личност съм - уви не успяsmiling smiley

По-големият е, че се опитваш да се
> наложиш по елементарен начин - използвайки
> умалително-унизителни обръщения,

"Умалително-унизителни обръщения" казваш уаууу нещо много съм ти накърнил егото - ок съжалявам ако е така не ми е била такава идеята!

постоянно говориш
> колко добър професионалист си,

Кога точно съм се тупнал в гърдите с подобно изказване!?!?!? Мразя да ми слагат в устата думи, които не съм казвал НИКОГА би ли се обосновал?

че офиса ти не бил
> в Банишора на обръщалото и т.н. Това говори за
> ниско самочувствие и желание да го компенсираш.

Офиса ми не е на пъпа на София и никога не съм казвал къде е - дори е по-далеч от центъра от Банишора, но не е в блок, а в бизнес сграда и баба Пена брокерката е измислен от мен герой не го приемай толкова присърце инак ще си помисля, че си колежка, която е засегната от някоя от темите ми. Ако си потенциален купувач или продавач не би трябвало да обръщаш внимание на подобни неща... Незнам какъв ти е проблема всъщност и какво толкова ти бръкнах в здравето - еми ок недей да плащаш такса огледи и готово. Но не ме учи как да си върша работата особено ако никога не си я работил(а) всъщност незнам мъж или жена си. Между другото вчера специално за тази тема ли се регистрира във форума?

Ти
> не се интересуваш от аргументи, а от възможност да
> се самоизтъкнеш.

Напротив интересувам се от аргументи, а твоите какви са?!?!?!
А ако исках да се самоизтъкна щях да сложа пв подписа си своя интернет адрес и да се тупам в гърдите колко съм добър както виждаш не го правя нали? Следователно нямам изгода да се "самоизтъкна" и това го знае целия форум и никой тук не ме познава, което е красноречиво за погрешния ти извод!

Успелите хора не го правят,
> просто нямат такава нужда. Това имах предвид като
> говорих за ниво.

Е аз не се чувствам успял тук вече позна - когато достигна една стотна от капитала на Бил Гейтс тогава ще започна да се чувствам успял...ти успял(а) ли се чувстваш май не щом 2лв такса оглед толкова те ядосват, че пишеш два дена по темата!?


>
> Продавач Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Моля в темата да пишат колеги брокери -
> написал
> > съм я за тях!
>
> Наистина ще последвам молбата ти и няма да споря
> повече. Подбудата ми беше единствено раздразнение
> от смешно-абсурдното ти предложение, всъщност
> проблемът си е изцяло ваш.

Смешно и абсурдно е от твоята гледна точка, защото не можеш да се поставиш от другата страна - направиш ли го поне за месец ще ти стане ясно, че изобщо не е смешно и абсурдно. Но и виждам, че няма смисъл да спорим. И точна така - да темата я направих за да разбера мнението на колегите - защото пак повтарям няма клиент на този свят който ако го попиташ какво предпочиташ да платиш за достваката на храната ти до вкъщи или да не платиш и той да каже - ама разбира се, че искам да си платя за доставката :} :} :}

Ако както казваш имаш все пак някакви "аргументи" заповядай сподели ги ще ми интересно да ги обсъдим.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-08-16 13:08 от Продавач.
Re: Колеги време е за ТАКСА огледи (2-ра част)!
18-08-2007 - 08:10:28
komin4e Написал:
-------------------------------------------------------
> Uraa Написал:
> --------------------------------------------------
> ----- Napravo e smeshno da iskash taxa ogled.
> > Ne samo, che e smeshno no i neprofesionalno.
>
> >
>
>
> Щом ти е смешно,ще плащаш смеейки се!
>
> И се научи да уважаваш БЪЛГАРСКАТА АЗБУКА!
> След това МОЖЕШ да даваш съвети.


Ti v koi sviat jiveesh? Po kulturata no goverenete ti ....... obzalagam, se che si se "izuchil" v Sofia i sega sanuvash buden vreli nekipeli, che vsichki osven tebe sa budali. Prilichash na taximetrov shofior moshennik chakasht nepodozirashti jertvi pred hotel Pliska. Nachina ti na mislene e sramota za semeistvoto ti i grada, v koito jiveesh.

.[www.beinsadouno.org]



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2007-08-18 08:17 от Uraa.
Re: Колеги време е за ТАКСА огледи (2-ра част)!
18-08-2007 - 09:13:21
Uraa Написал:
-------------------------------------------------------
> komin4e Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Uraa Написал:
> >
> --------------------------------------------------
>
> > ----- Napravo e smeshno da iskash taxa
> ogled.
> > > Ne samo, che e smeshno no i
> neprofesionalno.
> >
> > >
> >
> >
> > Щом ти е смешно,ще плащаш смеейки се!
> >
> > И се научи да уважаваш БЪЛГАРСКАТА
> АЗБУКА!
> > След това МОЖЕШ да даваш съвети.
>
>
> Ti v koi sviat jiveesh? Po kulturata no goverenete
> ti ....... obzalagam, se che si se "izuchil" v
> Sofia i sega sanuvash buden vreli nekipeli, che
> vsichki osven tebe sa budali. Prilichash na
> taximetrov shofior moshennik chakasht
> nepodozirashti jertvi pred hotel Pliska. Nachina
> ti na mislene e sramota za semeistvoto ti i grada,
> v koito jiveesh.


"Боже,колко мъка има по този свят"!!!
Трябва да бъдем толерантни към хората с проблеми.
:} :} :}
Re: Колеги време е за ТАКСА огледи (2-ра част)!
18-08-2007 - 09:23:01
Nishto lichno kam tebe kominche. Ako sam sbarkal nishto ne gubish. A pak ako sam bil prav priemi go kato priatelska 'zabelejka. Pushi si kominche i dano ot ogania ti se stopli niakoi v polojitelen smisal.


.[www.beinsadouno.org]
царю честитиsmiling smiley
01-09-2007 - 09:30:40
avatar
За колко време се вади данъчна оценка и от кой се вади г-н цар за един ден знаеш лиsmiling smiley?
За колко време се вади удостоверение за тежести за ден или дваsmiling smiley?
Удостоверение за идентичност за ден или за два и от кой се вади знаеш лиsmiling smiley?
Два дни отнемалоsmiling smiley))) ама така е из нашия любим форум хора, които да дават акъл винаги има лошото е че са с много беден опит за да го правят.


Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.