Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колеги време е за ТАКСА огледи (2-ра част)! ТЕМА САМО ЗА БРОКЕРИ!!!

Публикувано от Продавач 
Re: Колеги време е за ТАКСА огледи (2-ра част)!
28-06-2007 - 19:30:43
"прехвърляне на собствеността" e edno,
a % za brokera e savsem drugo.
Kakvo vsashtnost se obsazhda tuk?
confused smiley
Re: Колеги време е за такса ОГЛЕДИ 2-ра част!
28-06-2007 - 20:22:42
iliana_yankova Написал:
-------------------------------------------------------
> Колеги, не се сърдете когато Ви наричат какви ли
> не , защото е смешно да се наричате
> професионалисти, а да не сте си прочели поне ЗЗД,
> където ясно е указано, че при сделка с недвижим
> имот ТАКСИТЕ СЕ ДЕЛЯТ НА ДВЕ. Моля прочетете си
> го! В случай на неграмотност, мога допълнително да
> Ви цитирам и члена.
> Да не говорим, че съм възмутена от огромното
> количество правописни грешки в изказванията Ви .
> Поне поглеждате ли какво пишете?

Госпожо,когато някой се е изразил с "тези лешояди,брокерите",мислите ли,че са изключили точно Вас от списъка?Защото аз не мисля.И ако това не Ви засяга,то говори зле за Вас. Незнам що за" професионалист" сте,но ако се възмущавате от нещо,то би било добре ,да бъде точно от това незаслужено вкарване на всички АНИ в един кюп.Има агенции,които държат на името си и то точно,защото са професионалисти.Кой ,каква механична грешка е допуснал в бързината,е най-малкия проблем.Ако си прочетете поста,ще видите,че имате пропуснати запетаи.А това с "члена" -не го коментирайте дори.

winking smiley
Re: Колеги време е за ТАКСА огледи (2-ра част)!
28-06-2007 - 23:03:46
avatar
Това за таксата огледи естествено са пълни глупости и ако ходя на оглед няма да я платя в никакъв случай. Приказките за "туристите" спадат в същата графа, не разбирам защо брокерите си мислят, че само тяхното време се губи в огледи. На всеки му е ценно времето...
И като толкова искат да вземат такса да попитам - ще издават ли касова бележка и ще плащат ли данъци върху тези такси....
Re: Колеги време е за ТАКСА огледи (2-ра част)!
28-06-2007 - 23:06:37
Аз пък не чета по темите, които имат в заглавието си думата "БАЛОН"winking smiley))
Защото споровете се повтарят и никой не познава за балоните, но пък за сметка на това на много хора им се иска Между другото вместо за да съчувстваш на Тинки съчуствай на мен)) Защото аз съм човека, който води вечните спорове с "клиентите" които профучават през форума като бързия влак. Влизат да попсуват на воля по брокерите (а дали те самите не са дразнители това незнаем) и си заминават. За щастие колегите започнаха да ми помагат докато преди това си бях сам срешу целия форум. А да кжеш, че не съм обективен - такъв съм, защото до скоро и аз бях клиент и продавач и купувач и имам поглед от всички страни. Докато хората с които споря обикновено имат поглед само от едната страна и не желаят да погледнат от друг ъгъл... А нещата както казваш не са простички хич с таксата за огледи за това и толкова спорове има в тази тема.


Prodava4,
Az ti se vazhi6tavam i v sa6toto vreme ti sa4ustvam!!! smiling smiley 4estna duma!!! smiling smiley
Kato ti gledam niakoi ot pomaga4ite................................................!!!
Po dobre da si sam!!! smiling smiley
Re: Колеги време е за ТАКСА огледи (2-ра част)!
28-06-2007 - 23:17:14
Druga strana,
Prava si!!!Triabva da se viarva samo na brokerite v Bulgaria!!!Ostanalite vse sa nedorazbrali i nedo4uli!!!Ama svetni gi i tija v Ireland-4e te gorkite vmesto 6% ti ikat samo 1%!!! Ama to i kakvo da gi svetka6,ta te sa postignali komunizma!!! Ti im dava6 1% a te polu4avat 6%.Po skoro idvai da razbere6 kak go praviat i vmsto po 3 ili 6% 6te vzema6 18-36%.E tova ako ne e komunizam!!! smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Колеги време е за такса ОГЛЕДИ 2-ра част!
28-06-2007 - 23:31:38
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> de da znam? Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > All inclusive uslugite sa6to si imat
> tsena.Vseki
> > menager v toia bran6 6te ti kaje olko mu
> izliza na
> > 4ovek da kajem spaneto ,napitkite
> > ,hranata,zabavlenijata i tn.dori da e sredno
> na
> > 4ovak.
>
> Не знам дали съм те молила досега да не пишеш на
> шльоковица?Ако не съм,МОЛЯ те,пиши на
> кирилица.Почти не чета постовете ти,защото са ми
> трудноразбираеми.
>
> По темата.Каквото и да знае мениджъра за отделните
> цени в пакета,то си е за негова консумация.Той
> продава пакет.Нали не можеш да се пазариш? Не
> можеш да кажеш,че искаш да не ти включат
> шезлонг,или тенискот,щото ти тенис не играеш?
>

Камелия,
Извинявай,ще ти пиша на кирилица!
smiling smiley
Права си за шезлонгите и тениса!Аз все пак се надявах да ми дадеш някакъв ориентир все пак кое колко ти струва.Така потенциалние клиенти ще видят че не им продаваш 3 отделни услуги комбинирани в пакет с единична цена по 50 лв за да кажем 1500 еуро.ще видят че наисина имаш разходи за които те не подозират и ще ти имат повече доверие!!! smiling smiley
ще им докажеш че си коректна ! smiling smiley Никoй нима вече да злослови за теб!!! smiling smiley

Re: Колеги време е за ТАКСА огледи (2-ра част)!
28-06-2007 - 23:41:04
Prodava4,
Ti nali obe6ta da se obosnove6 za kakvo to4no mi vzema6 1500 euro.Napravi mi molia te edna razbivka!Kakto smetkata v restoranta-vsiako jastie s tsena!Salata-5lv,rakija5 lv ,parjola6lv i tn!Reklama ,ogledi,konsultatsii,tejesti !!! smiling smiley
Re: Колеги време е за такса ОГЛЕДИ 2-ра част!
29-06-2007 - 00:00:41
avatar
de da znam? Написал:
-------------------------------------------------------


>
> Камелия,
> Извинявай,ще ти пиша на кирилица!
>
> Права си за шезлонгите и тениса!Аз все пак се
> надявах да ми дадеш някакъв ориентир все пак кое
> колко ти струва.Така потенциалние клиенти ще видят
> че не им продаваш 3 отделни услуги комбинирани в
> пакет с единична цена по 50 лв за да кажем 1500
> еуро.ще видят че наисина имаш разходи за които те
> не подозират и ще ти имат повече доверие!!!
> ще им докажеш че си коректна ! Никoй нима вече да
> злослови за теб!!!

Интересно,защо на никого и през ум не минава да попита предприемача колко му излиза строежа на кв.м.,при това на шпакловка и замазка? Защо не попитат в банката,какви разходи имат при обследването на молбата за заем.Да продължавам ли-с производителите на всичко,за което се сетиш,за услугите на занаятчиите,на консултантските бюра............Там,където ти работиш,давате ли сметка на клиента кое колко ви струва?

confused smiley
Re: Колеги време е за ТАКСА огледи (2-ра част)!
29-06-2007 - 00:09:27
Камелия,
Нали виждаш че съм Андрешко!!!Питам и за банките и за строителите!!!Виждам че не искаш да коментираш това и те разбирам!!!Като не искаш - няма! ок smiling smiley

Re: Колеги време е за ТАКСА огледи (2-ра част)!
29-06-2007 - 00:15:37

Забравих да напиша!
Даваме сметка както е в ресторантите-всичко си има цена -единична цена!Комисиона или печалбата е калкулирана в цените на всяка стока или услуга!
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.