Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново

Публикувано от САХИБ 31 
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 16:25:24
криза братче почнаха новаторски идеи да вкарават строителите. обаче 160 на месец ама не е казано колко отначало. второ даваш напред примерно 50% и кат не земе акт 16 кво става.
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 16:36:21
аз вече закупих гарсониерка 48кв.панел.за 20К . баня супер лукс не съм пипал ,сменени тръби, нова блиндирана врата. климатик , ТЕЦ. за ремонт само 4000 лева заминаха. смених само дограмата и сложих теракот и ламинат и една боя.
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 16:43:22
avatar
Quote
nradev
аз вече закупих гарсониерка 48кв.панел.за 20К . баня супер лукс не съм пипал ,сменени тръби, нова блиндирана врата. климатик , ТЕЦ. за ремонт само 4000 лева заминаха. смених само дограмата и сложих теракот и ламинат и една боя.
Браво! Избрал си най-добрия тип строителство на много изгодна цена. В кой квартал е?
Анонимен потребител
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 16:43:57
Стой далече от подобни оферти.

Тази нищо чудно да е от онези във кв. Витоша дето никога няма да видят Разрешение за ползване.
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 16:46:02
Дружба 1. Сахибчо моите уважения ама батко ти радев е стар софиииски тарикат нема да се мина да знаеш. те искаха 25К ама след пазарлък на 20 я дадоха . ама мислиха цел месец ама аз казах 18К и нито цент повече. ощте на другия ден вече свалиха на 22500. аз викам давам 20 к и толкоз. мислиха един месец и като ги натисна зора дадоха за 20К. якайи ми сега с пазарлък и то при ниска офертна цеан колко съм смъкнал.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2013-01-15 17:00 от nradev.
Анонимен потребител
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 16:50:20
Това ми напомня на офертите дето гледах за Мазда 3 - 10 лева на ден.
Плащаш 20% първоначално, 20% ДДС предварително, 20% остатъчна стойност, а за останалите 40% - 5 години по 300 лева. Ми то тая Мазда излиза 45 000, ама на теб ти казват само, че плащаш по 10 лева на ден и караш Мазда 3.
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 17:01:31
Quote
Тинки Уинки
Това ми напомня на офертите дето гледах за Мазда 3 - 10 лева на ден.
Плащаш 20% първоначално, 20% ДДС предварително, 20% остатъчна стойност, а за останалите 40% - 5 години по 300 лева. Ми то тая Мазда излиза 45 000, ама на теб ти казват само, че плащаш по 10 лева на ден и караш Мазда 3.

абсолутно верно
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 17:11:11
Quote
nradev
аз вече закупих гарсониерка 48кв.панел.за 20К . баня супер лукс не съм пипал ,сменени тръби, нова блиндирана врата. климатик , ТЕЦ. за ремонт само 4000 лева заминаха. смених само дограмата и сложих теракот и ламинат и една боя.
Радев ми то има място за теб и кучето само.Как живеете в 48 квадрата не ми е ясно.На това апартамент ли му викат.
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 17:13:09
avatar
Quote
nradev
Дружба 1. Сахибчо моите уважения ама батко ти радев е стар софиииски тарикат нема да се мина да знаеш. те искаха 25К ама след пазарлък на 20 я дадоха . ама мислиха цел месец ама аз казах 18К и нито цент повече. ощте на другия ден вече свалиха на 22500. аз викам давам 20 к и толкоз. мислиха един месец и като ги натисна зора дадоха за 20К. якайи ми сега с пазарлък и то при ниска офертна цеан колко съм смъкнал.
Смъкнал си 20% никак не е зле! На мен рекорда ми е 33% ама за малкото магазинчеsad smiley А четиристайния е т.н. "нов панел" от 1991г. и от общината на цената на данъчната оценка. Дружба 1 е хубав квартал , щото има само малко ново строителство и то е около езерото има две хубави борси- зеленчукова и "къра" има големи магазини, както хипермаркети, така и такива за техника. Скоро ще има и метро като направят връзката с летището и ще има още по-добри комуникации, сега има и трамвай и тролей и автобуси.
Прекрасен избор за малък бюджет. Кредит сигурно не си ползвал и добре, че не си се набутал в манастирските , малинова долина и други подобни недоразумения. Ама ти не живееше ли в студентски град?
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 17:14:39
avatar
Quote
aircraftcarrier
Quote
nradev
аз вече закупих гарсониерка 48кв.панел.за 20К . баня супер лукс не съм пипал ,сменени тръби, нова блиндирана врата. климатик , ТЕЦ. за ремонт само 4000 лева заминаха. смених само дограмата и сложих теракот и ламинат и една боя.
Радев ми то има място за теб и кучето само.Как живеете в 48 квадрата не ми е ясно.На това апартамент ли му викат.
Ти пък ли ще му правиш забележка, дето лъготи сума време, че ще купуваш в Муса и Дияна, после подви опашка и си замина на село.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход