Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново

Публикувано от САХИБ 31 
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 21:25:09
avatar
Quote
aircraftcarrier
Quote
nradev
грасониера ама в софия а ти на село и 1300 кв.м да купиш все си оставаш провинциален брокер
Радев това да купиш панелен курник 48квадрата с хлебарки и да се хвалиш че е в София незнам колко престижно е.И какво ти осигурява повечко ум по добра и платена работа повече женско внимание?Прави впечатление че много се изхвърляш във форума уиски под 40 кинта не пиеш и други такива а си отишъл в Дружба????Остава да си купиш и Бентли на старо с теглич и газова уредба и да го паркираш пред панелата.Аз лично не вярвам че си купил на тази цена за която пишеш.Сложи още поне 10000.Всички тук все тарикати все на печалба.А милиционера он е велик изкупи цела София и прецака всички.

Ама как курник бре, я не го обиждай Радев :]
Банята била нова, само некви си 4 бонки се набутал за ремонти :]
Ми мен толкова са ми само новите дивани, ама така сме ние на село :]
Т"ва Радев и Сахиба....имам чувството, че един ги е правил :]
Ама...да са ни живи и здрави, липсваха ми напоследък, без тях форума е сив и адски скучен, мамка му ...
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 21:29:26
avatar
Quote
САХИБ 31
Quote
aircraftcarrier
Quote
САХИБ 31
Quote
aircraftcarrier
Quote
nradev
аз вече закупих гарсониерка 48кв.панел.за 20К . баня супер лукс не съм пипал ,сменени тръби, нова блиндирана врата. климатик , ТЕЦ. за ремонт само 4000 лева заминаха. смених само дограмата и сложих теракот и ламинат и една боя.
Радев ми то има място за теб и кучето само.Как живеете в 48 квадрата не ми е ясно.На това апартамент ли му викат.
Ти пък ли ще му правиш забележка, дето лъготи сума време, че ще купуваш в Муса и Дияна, после подви опашка и си замина на село.
Другарю старши сержант аз дали съм купил или не не е твоя работа.Не мисля да ти давам обяснения.Не си фактор за нищо а просто пример за простащина във всяко едно отношение.
Сержант съм бил в казармата, другарю размахващ флагчетата на самолетоносача. Ходи обяснявай имотния пазар на село, докато носиш поцинкованата кофа обут в гумени галоши за да нахраниш прасетата. Сигурен съм, че се храниш от буркан върху вестник. Така се образоваш.

Оооооооооооооооооооооооо, Сахибе, мара ба :]:]:]
Що чиниш пак у форуму????
Да не са те наритали нещо от Инвестора :]:]:]
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 21:32:48
е аз не съм "консултирал" като тебе хората да земат "изгодни' кредити срещу 100 еуро на калпак затова не мои да си купа 130кв.м и диван за 4000
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 21:34:23
Самолетоносача никога не е продавал и купувал ама знае аз за колко съм зел гарсониерката
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 21:35:33
avatar
Quote
mirandi
Quote
aircraftcarrier
Quote
nradev
грасониера ама в софия а ти на село и 1300 кв.м да купиш все си оставаш провинциален брокер
Радев това да купиш панелен курник 48квадрата с хлебарки и да се хвалиш че е в София незнам колко престижно е.И какво ти осигурява повечко ум по добра и платена работа повече женско внимание?Прави впечатление че много се изхвърляш във форума уиски под 40 кинта не пиеш и други такива а си отишъл в Дружба????Остава да си купиш и Бентли на старо с теглич и газова уредба и да го паркираш пред панелата.Аз лично не вярвам че си купил на тази цена за която пишеш.Сложи още поне 10000.Всички тук все тарикати все на печалба.А милиционера он е велик изкупи цела София и прецака всички.

Ама как курник бре, я не го обиждай Радев :]
Банята била нова, само некви си 4 бонки се набутал за ремонти :]
Ми мен толкова са ми само новите дивани, ама така сме ние на село :]
Т"ва Радев и Сахиба....имам чувството, че един ги е правил :]
Ама...да са ни живи и здрави, липсваха ми напоследък, без тях форума е сив и адски скучен, мамка му ...
Като ти липсвам, я кажи кво си купил и къде, после ми дай инфо на лични пак с ЕГН-то ти за да видя аз дали не послъгваш по майнишкиwinking smiley
И как купи, откъде кешец за такава голяма квадратура? Радев е купил най-доброто , ама вие селяците не вдевате защо. 1. Защото панела е най-здраво като строителство, незнам Радев как го е разбрал, без да е инженер. 2. Квадратурата е реална. 3. Квартала в който е купил има удобни комуникации, няма презастрояване и е на твърде поносими цени, точно щото е просто източен квартал с уредена инфраструктура, а не южен където се бутат всички селски синчета в жилища насред нищото. Айде за Миранди ясно що не е запознат, ама Самолетоносача с неговата чест от Маскани просто е безумие.
Наборе, да ти дам едно жокерче, според регистъра на ражданията и списъка на соц. статус на типа чужденци които купуват имоти у нас, според теб кой тип имоти има бъдеще, този за който мечтаят ти и самолетоносача или маломерен, панелен или друг стандартен тип строителство, без блясък и лукс?
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 21:40:28
avatar
Quote
mirandi
Quote
САХИБ 31
Quote
aircraftcarrier
Quote
САХИБ 31
Quote
aircraftcarrier
Quote
nradev
аз вече закупих гарсониерка 48кв.панел.за 20К . баня супер лукс не съм пипал ,сменени тръби, нова блиндирана врата. климатик , ТЕЦ. за ремонт само 4000 лева заминаха. смених само дограмата и сложих теракот и ламинат и една боя.
Радев ми то има място за теб и кучето само.Как живеете в 48 квадрата не ми е ясно.На това апартамент ли му викат.
Ти пък ли ще му правиш забележка, дето лъготи сума време, че ще купуваш в Муса и Дияна, после подви опашка и си замина на село.
Другарю старши сержант аз дали съм купил или не не е твоя работа.Не мисля да ти давам обяснения.Не си фактор за нищо а просто пример за простащина във всяко едно отношение.
Сержант съм бил в казармата, другарю размахващ флагчетата на самолетоносача. Ходи обяснявай имотния пазар на село, докато носиш поцинкованата кофа обут в гумени галоши за да нахраниш прасетата. Сигурен съм, че се храниш от буркан върху вестник. Така се образоваш.
Ц, в инвестора имам много работа в много теми, тука съм в любимата ми - НИ, където съм набил 90% от средствата си, труда си, идеите си и

Оооооооооооооооооооооооо, Сахибе, мара ба :]:]:]
Що чиниш пак у форуму????
Да не са те наритали нещо от Инвестора :]:]:]


Ц, в инвестора имам много работа в много теми, тука съм в любимата ми - НИ, където съм набил 90% от средствата си, труда си, идеите си и мечтите си. Добре, че всичко ми се връща като лавина!smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-01-15 21:41 от САХИБ 31.
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 21:51:04
сахибе мое да не сам инженер ама се консултирах с мой приятел известен архитект и той каза да я земам щтом е изгодно.каза че ще ме надживее
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 21:51:21
avatar
Quote
САХИБ 31
Quote
mirandi
Quote
aircraftcarrier
Quote
nradev
грасониера ама в софия а ти на село и 1300 кв.м да купиш все си оставаш провинциален брокер
Радев това да купиш панелен курник 48квадрата с хлебарки и да се хвалиш че е в София незнам колко престижно е.И какво ти осигурява повечко ум по добра и платена работа повече женско внимание?Прави впечатление че много се изхвърляш във форума уиски под 40 кинта не пиеш и други такива а си отишъл в Дружба????Остава да си купиш и Бентли на старо с теглич и газова уредба и да го паркираш пред панелата.Аз лично не вярвам че си купил на тази цена за която пишеш.Сложи още поне 10000.Всички тук все тарикати все на печалба.А милиционера он е велик изкупи цела София и прецака всички.

Ама как курник бре, я не го обиждай Радев :]
Банята била нова, само некви си 4 бонки се набутал за ремонти :]
Ми мен толкова са ми само новите дивани, ама така сме ние на село :]
Т"ва Радев и Сахиба....имам чувството, че един ги е правил :]
Ама...да са ни живи и здрави, липсваха ми напоследък, без тях форума е сив и адски скучен, мамка му ...
Като ти липсвам, я кажи кво си купил и къде, после ми дай инфо на лични пак с ЕГН-то ти за да видя аз дали не послъгваш по майнишкиwinking smiley
И как купи, откъде кешец за такава голяма квадратура? Радев е купил най-доброто , ама вие селяците не вдевате защо. 1. Защото панела е най-здраво като строителство, незнам Радев как го е разбрал, без да е инженер. 2. Квадратурата е реална. 3. Квартала в който е купил има удобни комуникации, няма презастрояване и е на твърде поносими цени, точно щото е просто източен квартал с уредена инфраструктура, а не южен където се бутат всички селски синчета в жилища насред нищото. Айде за Миранди ясно що не е запознат, ама Самолетоносача с неговата чест от Маскани просто е безумие.
Наборе, да ти дам едно жокерче, според регистъра на ражданията и списъка на соц. статус на типа чужденци които купуват имоти у нас, според теб кой тип имоти има бъдеще, този за който мечтаят ти и самолетоносача или маломерен, панелен или друг стандартен тип строителство, без блясък и лукс?

Наборе, наборе...
К'во съм бил купи ли....
Ми знаеш достатъчно, за да ми видиш и кътните зъби, ама ако наистина си с една гънка и то от фуражката....проблема си е само твой...
Иначе...какви имоти имат бъдеще ли...
Ами такива като моя....
Локация, локация и пак....
Не бре, не е пак локация, а панорама....
Ако във филибето намериш друг апартамент с изглед, като от моя....обещавам ти да се хвърля долу на паважа....
И т'ва съвсем сериозно ти го говоря...
Други питания имаш ли ????



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-01-15 21:53 от mirandi.
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 21:52:46
то Филибето е една локация ум да ти заиде
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 21:58:08
avatar
Quote
nradev
то Филибето е една локация ум да ти заиде

Не говорих конкретно за град, бе галфон!!!!!
Говорих принципно, какво е важно за един имот....
Ама то от кочината си.....и с акъла си, явно толкова можеш да разбереш.....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход