Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново

Публикувано от САХИБ 31 
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 13:05:20
Сахибе разбрах че от лубимата пре4са си научил какво се включва. ама как се смета питах. щото то едно пише в рекл;амите ама като го сметам друго излиза
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 13:13:42
avatar
Quote
nradev
Сахибе разбрах че от лубимата пре4са си научил какво се включва. ама как се смета питах. щото то едно пише в рекл;амите ама като го сметам друго излиза
Ами формулите са ясно определеи в директива 98/7 на ЕС. Докога ще разчиташ да те уча. Там са посочени двете формули за анюитетни и за намаляващи вноски. Нима искаш да кажеш, че българските банки не спазват директивата?
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 13:28:39
нема никакво значение вноските. я ми напиши формулата а не ми цитираъ разни директиви.
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 13:32:34
Сахибчо вместо да четеш жълта праса земи един учебник по инвестиции и го прочети (ако разбираш от математика де иначе сие загубено време)
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 13:35:55
avatar
Quote
nradev
Сахибчо вместо да четеш жълта праса земи един учебник по инвестиции и го прочети (ако разбираш от математика де иначе сие загубено време)
Я да видя какъв учебник ще ми препоръчаш. Чакам с нетърпение! По това ще разбера дали ти някога си отварял такъв.*yes*
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 13:37:11
avatar
Quote
nradev
нема никакво значение вноските. я ми напиши формулата а не ми цитираъ разни директиви.

Ххахаххахаахахахххахахахах:} :}:}Ами формулите са ДВЕ , не една за анюитетни и за намаляващи. Знаех си че си неук!*xxx*
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 13:38:26
ами като за начинаещ най-ми харесва на Мишкин. мисля го има вече преведен ама трудно се намира ама на Славейков гаранция го имат.
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 13:39:01
ами ти като си ук даъ формулите
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 13:51:43
Мдааааааааааа сахибчо нещо замлъкна.
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 13:54:30
avatar


Това ти е формулата при намаляващи вноски. Никога не си я виждал нали. Искаш ли да ти обясня сега кое в нея какво е?
,
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход