Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново

Публикувано от САХИБ 31 
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 17:18:04
Аз живея сам така че 48кв ама истински си е като 65 българоброкерски кв.м. на мене ми са таман.
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 17:20:57
Сахибчо аз от студентския се изнесох още преди година и половина. продадох и изчистих кредитите зех му 80К 30к имах кредит така че останаха 50К.там бехме трима ама сина порасна и избега а жената ме напусна и се фана с немъв младок. за какво ми е сам 105 кв.м да му плашам ипотека на 10% Гпр 15 години
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 17:24:03
Сахибе ама ти с това че си го зел с далалвера требаше да почнеш. така мои и да излезе сметката ако ГПРто е не повече от 10%. аз ако бех щях да го проодам веднага на пазарни цени и да не се занимавам с глупости
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 17:30:53
[www.igrach.com]

Вийте кво праят хората а вие на наемче от 200 еуро месечно се радвате



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-01-15 17:53 от nradev.
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 17:33:02
avatar
Quote
nradev
Сахибчо аз от студентския се изнесох още преди година и половина. продадох и изчистих кредитите зех му 80К 30к имах кредит така че останаха 50К.там бехме трима ама сина порасна и избега а жената ме напусна и се фана с немъв младок. за какво ми е сам 105 кв.м да му плашам ипотека на 10% Гпр 15 години
Правилно си постъпил. За гарсониера 48м2 са си окей. Панелните са с реална квадратура, а сега новите двустайни са по толкова. Въпреки неприятностите в личен план, сега си сам имаш собствено жилище, нямаш задължения и си независим. А и се стегни малко, май още нямаш четиредесет, а аз съм ги превалил но акъл не ми идва в главата и за непрекъснати ремонти и преустройства покупки и продажби мисля.
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 17:45:21
на 46 съм бе
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 20:01:05
avatar
Quote
nradev
Скъпи ми Сахибе ти пак си почерпил инфо за кредитите от любимата ти преса(дай линк). там обаче са само платени от банките статии. а сега като си ербап кажи ка се смета ГПР. ще те изпитаме и теб като твоя приятел Миранди.

"Колега" Радев, аз за разлика от теб, не съм някой анонимник...повечето знаете кой съм.
Ама ти кой си, бре пич???
Веднъж си финансист, веднъж си уж юрист...
Дали знам или не знам как се изчислява лихва....си е само мой проблем, нали???
Когато на теб, големия финансист, някоя кредитна институция ти плати 50К комисионни за 2 години, тогава ела и ми се хвали какъв велик финансист си....
Дотогава...по-добре си мълчи....
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 20:25:28
разни провинциални брокерчета дет ми се правят на финансисти да не се показват в форума моля
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 20:27:28
колко стотин клиенти ли е преебал Миранди да изкара 50К от комисиони за уредени кредити
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 20:38:39
avatar
Quote
nradev
колко стотин клиенти ли е преебал Миранди да изкара 50К от комисиони за уредени кредити

Ми....сметни ги колко са бре, Радев....нали знаеш формули ....
р.р. Само да ти се похваля....и аз купих, ама не 48, а 130 квадрата....
И....не съм забелязал за уискито, че е паднало с 4 кинта, просто никога не гледам цените....
Та....толкова за това, кой колко голем финансист е.....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход