Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново

Публикувано от САХИБ 31 
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 22:03:40
кочина 48 кв.м ама в София. а ти в Филибето и 10 по 130 да имаш пак си оставаш прозд провинциален брокер



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-01-15 22:04 от nradev.
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 22:05:07
avatar
Quote
mirandi
Quote
САХИБ 31
Quote
mirandi
Quote
aircraftcarrier
Quote
nradev
грасониера ама в софия а ти на село и 1300 кв.м да купиш все си оставаш провинциален брокер
Радев това да купиш панелен курник 48квадрата с хлебарки и да се хвалиш че е в София незнам колко престижно е.И какво ти осигурява повечко ум по добра и платена работа повече женско внимание?Прави впечатление че много се изхвърляш във форума уиски под 40 кинта не пиеш и други такива а си отишъл в Дружба????Остава да си купиш и Бентли на старо с теглич и газова уредба и да го паркираш пред панелата.Аз лично не вярвам че си купил на тази цена за която пишеш.Сложи още поне 10000.Всички тук все тарикати все на печалба.А милиционера он е велик изкупи цела София и прецака всички.

Ама как курник бре, я не го обиждай Радев :]
Банята била нова, само некви си 4 бонки се набутал за ремонти :]
Ми мен толкова са ми само новите дивани, ама така сме ние на село :]
Т"ва Радев и Сахиба....имам чувството, че един ги е правил :]
Ама...да са ни живи и здрави, липсваха ми напоследък, без тях форума е сив и адски скучен, мамка му ...
Като ти липсвам, я кажи кво си купил и къде, после ми дай инфо на лични пак с ЕГН-то ти за да видя аз дали не послъгваш по майнишкиwinking smiley
И как купи, откъде кешец за такава голяма квадратура? Радев е купил най-доброто , ама вие селяците не вдевате защо. 1. Защото панела е най-здраво като строителство, незнам Радев как го е разбрал, без да е инженер. 2. Квадратурата е реална. 3. Квартала в който е купил има удобни комуникации, няма презастрояване и е на твърде поносими цени, точно щото е просто източен квартал с уредена инфраструктура, а не южен където се бутат всички селски синчета в жилища насред нищото. Айде за Миранди ясно що не е запознат, ама Самолетоносача с неговата чест от Маскани просто е безумие.
Наборе, да ти дам едно жокерче, според регистъра на ражданията и списъка на соц. статус на типа чужденци които купуват имоти у нас, според теб кой тип имоти има бъдеще, този за който мечтаят ти и самолетоносача или маломерен, панелен или друг стандартен тип строителство, без блясък и лукс?

Наборе, наборе...
К'во съм бил купи ли....
Ми знаеш достатъчно, за да ми видиш и кътните зъби, ама ако наистина си с една гънка и то от фуражката....проблема си е само твой...
Иначе...какви имоти имат бъдеще ли...
Ами такива като моя....
Локация, локация и пак....
Не бре, не е пак локация, а панорама....
Ако във филибето намериш друг апартамент с изглед, като от моя....обещавам ти да се хвърля долу на паважа....
И т'ва съвсем сериозно ти го говоря...
Други питания имаш ли ????
Ами ти почна да се хвалиш повече от мене и затова ми стана забавно!:] Дай тази локация, дай си ЕГН-то един мой стар ник беше баннат незнайно защо!?*xxx* Там имах твоите данни. Спомням си ги само частично. Прати ми ги пак за те видя в цял ръст какво си закупил. Аааааааааа, да не забравя, искаш ли пак да ти доказвам, че имам панелен двустаен или си мислиш, че щом го няма в агенцията по вписванията , значи че не съществува и нямам нотариален акт на мое име? Искаш ли бас?
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 22:07:57
Сахибе мани го тоя Миранди.ти си зел да го изпитваш на тема имоти. той една сметка не мои да направи ама голем бизнесмен. да знаеш те маините много обичат да се хвалят.
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 22:11:33
Сахибе гледам БФБ нещо днеска срут да не си глътнал водичка
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 22:19:31
avatar
Quote
nradev
Сахибе мани го тоя Миранди.ти си зел да го изпитваш на тема имоти. той една сметка не мои да направи ама голем бизнесмен. да знаеш те маините много обичат да се хвалят.

Ха,ха,хаааааааааааааааааааааа
Дървените, панелообитаващи, мизерни шопи нещо са се съюзили срещу майната Миранди :]
Пичове, знаете ми данните, добре сте ми дошли и двамата....
Та гледайте ми имотите....гледайте ми и снимките.... и във Фейса и в имотния регистър...
Ама гледайте да доживеете до утре, щото да се непръснете от злоба....
Ай със здраве, щото аз полягам :]
Анонимен потребител
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 22:24:13
гледай само да не те затрупа smiling smiley
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 22:26:00
avatar
Quote
nradev
Сахибе гледам БФБ нещо днеска срут да не си глътнал водичка
Не съм. Е.про. продажбите паднаха до 19лв. преди дни, ама аз съм купил на 15 та още не съм на загуба.
Соди съм купил на 25 и никой не ми вярва в инвестора!moody smiley Лошото е ,че са малко и искам поне двойно или тройно за да закрия пълненето в тази инвестиция.
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 22:27:08
то във фейса аз мога и мезонет в Манхатън да си кача
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 22:37:19
avatar
Quote
nradev
то във фейса аз мога и мезонет в Манхатън да си кача

Можеш бря, ама тази от аватара ми....само аз мога да я кача....
Ай със здраве, "колега" :]
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 22:48:07
avatar
Quote
mirandi
Quote
nradev
Сахибе мани го тоя Миранди.ти си зел да го изпитваш на тема имоти. той една сметка не мои да направи ама голем бизнесмен. да знаеш те маините много обичат да се хвалят.

Ха,ха,хаааааааааааааааааааааа
Дървените, панелообитаващи, мизерни шопи нещо са се съюзили срещу майната Миранди :]
Пичове, знаете ми данните, добре сте ми дошли и двамата....
Та гледайте ми имотите....гледайте ми и снимките.... и във Фейса и в имотния регистър...
Ама гледайте да доживеете до утре, щото да се непръснете от злоба....
Ай със здраве, щото аз полягам :]
Дичо, досега НРАДЕВ ми показа блестящи лични финансови решения , въпреки няки наши несъгласия с размера на лихвите. Стъпка по стъпка НРАДЕВ, ми даде да разбера, че е мислещ интелигентен човек, макар и опонент по отношение на някои финансови инструменти, не мога на бялото да кажа черно и да не призная, че НРАДЕВ е много мъдър човек! Ти обаче не си се показал като такъв. Ти само гледаш да се бъзика ш с хората и без капка мисъл да се опитваш да унижиш много по-състоятелни люде от тебе. Това някакъв майнишки комплекс ли е? За да не ме заподозреш в междуградска вражда, мога да кажа, че Пловдив е прекрасен град и съжалявам, че не притежавам имоти там!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход