Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново

Публикувано от САХИБ 31 
Анонимен потребител
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 20:47:00
Кой се осмелява да си го мери с радев, кой ?! Той е финансист, юрист, данъчен, дървен досаден философ, с една дума - льольо.
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 20:50:09
гладен и комплаексиран провинциален брокер си ти Миранди . а това за уискито беше бъзик с един твои колега ама ти не си разбрал.

между другото аз уиски под 40 лева не пия
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 20:51:12
дичката пак си бута гъза дето 2ма си мерят пишките затова се оноден си ходи
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 21:00:10
avatar
Quote
nradev
гладен и комплаексиран провинциален брокер си ти Миранди . а това за уискито беше бъзик с един твои колега ама ти не си разбрал.

между другото аз уиски под 40 лева не пия

Т'ва 40 лева, предполагам е без ДДС....
Щото на голем финансист като тебе, хич не му ходи да пие уиски, което не струва поне толкова, колкото квадрата е панелната му гарсониера :]
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 21:04:14
грасониера ама в софия а ти на село и 1300 кв.м да купиш все си оставаш провинциален брокер
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 21:07:17
Quote
САХИБ 31
Quote
aircraftcarrier
Quote
nradev
аз вече закупих гарсониерка 48кв.панел.за 20К . баня супер лукс не съм пипал ,сменени тръби, нова блиндирана врата. климатик , ТЕЦ. за ремонт само 4000 лева заминаха. смених само дограмата и сложих теракот и ламинат и една боя.
Радев ми то има място за теб и кучето само.Как живеете в 48 квадрата не ми е ясно.На това апартамент ли му викат.
Ти пък ли ще му правиш забележка, дето лъготи сума време, че ще купуваш в Муса и Дияна, после подви опашка и си замина на село.
Другарю старши сержант аз дали съм купил или не не е твоя работа.Не мисля да ти давам обяснения.Не си фактор за нищо а просто пример за простащина във всяко едно отношение.
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 21:14:44
avatar
Quote
nradev
грасониера ама в софия а ти на село и 1300 кв.м да купиш все си оставаш провинциален брокер

Провинциален викаш....
Абе, няма лошо, факт си е....
Ама наскоро бях публикувал във Фейса, една снимка от терасата на новото си апартаментче, на която един от коментарите беше:"Looks like Las Vegas"
Та.....дай боже на всеки, такова село, "колега"....
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 21:15:16
Quote
nradev
грасониера ама в софия а ти на село и 1300 кв.м да купиш все си оставаш провинциален брокер
Радев това да купиш панелен курник 48квадрата с хлебарки и да се хвалиш че е в София незнам колко престижно е.И какво ти осигурява повечко ум по добра и платена работа повече женско внимание?Прави впечатление че много се изхвърляш във форума уиски под 40 кинта не пиеш и други такива а си отишъл в Дружба????Остава да си купиш и Бентли на старо с теглич и газова уредба и да го паркираш пред панелата.Аз лично не вярвам че си купил на тази цена за която пишеш.Сложи още поне 10000.Всички тук все тарикати все на печалба.А милиционера он е велик изкупи цела София и прецака всички.
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 21:19:51
avatar
Quote
aircraftcarrier
Quote
САХИБ 31
Quote
aircraftcarrier
Quote
nradev
аз вече закупих гарсониерка 48кв.панел.за 20К . баня супер лукс не съм пипал ,сменени тръби, нова блиндирана врата. климатик , ТЕЦ. за ремонт само 4000 лева заминаха. смених само дограмата и сложих теракот и ламинат и една боя.
Радев ми то има място за теб и кучето само.Как живеете в 48 квадрата не ми е ясно.На това апартамент ли му викат.
Ти пък ли ще му правиш забележка, дето лъготи сума време, че ще купуваш в Муса и Дияна, после подви опашка и си замина на село.
Другарю старши сержант аз дали съм купил или не не е твоя работа.Не мисля да ти давам обяснения.Не си фактор за нищо а просто пример за простащина във всяко едно отношение.
Сержант съм бил в казармата, другарю размахващ флагчетата на самолетоносача. Ходи обяснявай имотния пазар на село, докато носиш поцинкованата кофа обут в гумени галоши за да нахраниш прасетата. Сигурен съм, че се храниш от буркан върху вестник. Така се образоваш.
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 21:22:31
avatar
Quote
aircraftcarrier
Quote
nradev
грасониера ама в софия а ти на село и 1300 кв.м да купиш все си оставаш провинциален брокер
Радев това да купиш панелен курник 48квадрата с хлебарки и да се хвалиш че е в София незнам колко престижно е.И какво ти осигурява повечко ум по добра и платена работа повече женско внимание?Прави впечатление че много се изхвърляш във форума уиски под 40 кинта не пиеш и други такива а си отишъл в Дружба????Остава да си купиш и Бентли на старо с теглич и газова уредба и да го паркираш пред панелата.Аз лично не вярвам че си купил на тази цена за която пишеш.Сложи още поне 10000.Всички тук все тарикати все на печалба.А милиционера он е велик изкупи цела София и прецака всички.
Ами престижно е селчо, ти и това не успя да купиш в Мусагеница и Дианабад. Мислеше, че като дойдеш от село с малко хероинов кеш , ще впечатлиш едни от най-старите софианци да ти намалят цените, ама не бииииииииииииииииииииииииииии:]

Това в червеното , ако беше вярно, щеше да е добре, ама не е за съжаление!:cry::}



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-01-15 21:26 от САХИБ 31.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход