Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново

Публикувано от САХИБ 31 
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
07-01-2013 - 22:14:57
Драго този път не позна.Да панелите и новото не ми харесват.Колективните коптори не ми харесват.Но старото строителство много ми харесва.Ако си ходил в Трявна Боженци Копривщица това е истината за България.Като застанеш на портата като видиш къщата астмалъка тревичката.И всичко в хармония с околния свят.Всичко от дърво и камък.Страхотно....Някой ден ще си купя такава къща или ще си построя или поне много ми се иска
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
07-01-2013 - 22:19:29
avatar
aircraft,

драгомир няма да те разбере, той си е свикнал по потник в панелката. Какво да се прави: житието определя съзнанието.
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
08-01-2013 - 00:45:24
За много години живи и здрави!
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
08-01-2013 - 10:27:13
И Тинки се появи smiling smiley

Привет и за много години, Тинки! Надявам се, всичко при теб върви ок.
Анонимен потребител
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
08-01-2013 - 14:31:55
Повече от ОК

За много години
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
08-01-2013 - 17:24:28
Joan би ли казала как виждаш пазара в София през тази година?Според теб цените накъде отиват?
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
14-01-2013 - 14:27:05
avatar
БРИТАНЦИТЕ ОТНОВО АТАКУВАТ! А да не забравяме, че те са около 9 пъти повече от нас!
[www.investor.bg]
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
14-01-2013 - 19:57:37
Сахибе спри мастичката че все ръстове ти се привиждат
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
14-01-2013 - 20:15:23
avatar
Quote
Seira
Quote
Тинки Уинки
Има над 100 000 депозита в интервала от 40 000 до 100 000 лева.
Ето това са пари, които заради инфалция, печатане на пари от централните банки, склонноста на българина да обръща парите в имоти, а не нещо друго и т.н. ще влияят много на пазара.

Това съм го писал и преди - в цяла България има всичко на всичко 50000 човека с възможност и желание да купят НИ. А празните апартаменти само в София са около 50-70000. В провинцията обезлюдяването е направо страшно вече, а имотите обитавани от една 80+ годишна старица са десетки хиляди.. Всеки да си прави изводите.

Малелей поименно ли го имаш на списък тези 50 000? Ми то само през 2011 година са продадени 220 000 имота...тези 50 000 души ще си купят имоти още през първата половина на 2013 година предвид обичайните цифри. Имотите в малките градове и села въобще не ги коментираме там работа няма и търсене няма и ще има да си се обезлюдяват още дълги години. Цялото това обезлюдяване насочва хора към големите градове и към извън страната. Добре е като пишеш нещо да имаш основа от която да черпиш информация smiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
14-01-2013 - 20:27:22
avatar
Quote
nradev
Сахибе спри мастичката че все ръстове ти се привиждат
Много ми се ще да има спад, ама не съм познал. Един двустаен до централна гара, както и едно офисче съм си набелязал в краен квартал. Лошото е, че ще трябва да се примиря с мисълта, че под 60К евра за двете няма как да не се разделя:cry:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход