Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново

Публикувано от САХИБ 31 
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
14-01-2013 - 20:44:30
avatar
Quote
САХИБ 31
Quote
nradev
Сахибе спри мастичката че все ръстове ти се привиждат
Много ми се ще да има спад, ама не съм познал. Един двустаен до централна гара, както и едно офисче съм си набелязал в краен квартал. Лошото е, че ще трябва да се примиря с мисълта, че под 60К евра за двете няма как да не се разделя:cry:

Смешник,то хубаво да се разделиш с тази сума,но ти на куп ,никога не си виждал толкова пари :] !То фантазирането е хубаво нещо ,стига да не почнеш прекалено да си вярваш!winking smiley
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
14-01-2013 - 20:53:01
avatar
Quote
Курояма нагазаки
Quote
САХИБ 31
Quote
nradev
Сахибе спри мастичката че все ръстове ти се привиждат
Много ми се ще да има спад, ама не съм познал. Един двустаен до централна гара, както и едно офисче съм си набелязал в краен квартал. Лошото е, че ще трябва да се примиря с мисълта, че под 60К евра за двете няма как да не се разделя:cry:

Смешник,то хубаво да се разделиш с тази сума,но ти на куп ,никога не си виждал толкова пари :] !То фантазирането е хубаво нещо ,стига да не почнеш прекалено да си вярваш!winking smiley
Не си прав Курояжми. Дори едната панелка да си продам, ще получа тутакси 40 000 евра + още едно дребно потребителско кредитче, без да си жертвам друг имот, съм сигурен, че ще купя и двустайния и офиса. Просто мислех да мина без кредита и затова чаках дълго да паднат цените. Лошото е , че не падат техната вера!:g:
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
14-01-2013 - 22:02:06
а така дребно потребителско кредитче с дребна лихва от 18%
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
14-01-2013 - 22:26:30
Quote
nradev
а така дребно потребителско кредитче с дребна лихва от 18%
Toя лъже кат дрът циганин.Досега твурдеше че има един кредит даже организираше протести пред Пощенска банка а сега ще теглел нов.....
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 10:16:19
Quote
САХИБ 31
Дори едната панелка да си продам, ще получа тутакси 40 000 евра + още едно дребно потребителско кредитче, без да си жертвам друг имот, съм сигурен, че ще купя и двустайния и офиса. Просто мислех да мина без кредита и затова чаках дълго да паднат цените. Лошото е , че не падат техната вера!:g:
Аааа........значи твойто струва скъпо, а на хората имота дет ша купуваш требва да е ефтин? Е тва е масовия начин на мислене. За тва тоя пазар ще продължи да стагнира......
Продаваме скъпо, купуваме ефтино.....
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 10:53:15
avatar
Quote
aircraftcarrier
Quote
nradev
а така дребно потребителско кредитче с дребна лихва от 18%
Toя лъже кат дрът циганин.Досега твурдеше че има един кредит даже организираше протести пред Пощенска банка а сега ще теглел нов.....
По-полека с квалификациите! Аз помня, че ти лъжеше, че ще купуваш в два добри столични квартали, ама щото не купи ли де да знам, се озлоби още повече срещу цените на имотите(.:]
Ами тегленето на потребителски кредит, не изключва съществуването на ипотека да те светна. Знам, че на теб никога нищо не са могли да ти отпуснат поради лошо портфолио, ама поне не се изказвай неподготвен за неща които не разбираш и не са ти ясни.
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 10:58:21
аха значи не било потребителски а с ипотака на скромното гпр от 12% . а наема носи 5 % ако не броим допълнителните раходи. баси ти излиза че имаш дефицит при всички сделки дето си направил с кредит. я ни обясни как го покриваш с тая милиционерска заплатка.
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 11:05:38
avatar
Quote
nradev
аха значи не било потребителски а с ипотака на скромното гпр от 12% . а наема носи 5 % ако не броим допълнителните раходи. баси ти излиза че имаш дефицит при всички сделки дето си направил с кредит. я ни обясни как го покриваш с тая милиционерска заплатка.
Нещо ти е много неразбираемо мнението. Нищо не покривам с никаква заплата. Всичко покривам с наемите които вземам от такива като теб.
Жилище което реално струва 60К евро съм го взел от общината за толкова в лева. Наемите обаче които получавам за него са пазарни. Къв дефицит, кви 5 лева?!*xxx*
Потребителския ще ми трябва за офиса който ми е необходим за бизнес. В момента имам оферта за такъв с 12% ГПР ама на потребителски, не на ипотека. Явно от много години не си влизал в банка, та не са ти много ясни лихвите в момента за различните видове кредити.
Анонимен потребител
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 11:17:35
Quote
САХИБ 31
В момента имам оферта за такъв с 12% ГПР ама на потребителски, не на ипотека.

Явно не си им в таргет групата на тази банка smiling smiley
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
15-01-2013 - 11:22:28
avatar
Quote
Тинки Уинки
Quote
САХИБ 31
В момента имам оферта за такъв с 12% ГПР ама на потребителски, не на ипотека.

Явно не си им в таргет групата на тази банка smiling smiley
ЦКБ ми дават потребителски на 8,85% лихва и ГПР-то е къде 12. Иначе ипотеката ми е в пощенска и миналия месец я намалиха с 0,2, което си е нищо. При потребителските е хубаво, че законово са озаптили банките с европейска директива и затова ги предпочитам иначе да съм се хвърлил на три ипотеки едновременно, ама чакам още новата директива.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход