Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!

Публикувано от palamud 
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
05-04-2012 - 22:01:48
Quote
palamud
не стига, че цените са високи, ами и 70% от всичко което се предлага в мометна е с ИПОТЕКА....
особенно когато е на фирма става страшно. Иначе не е проблем ако ще се купува с друга ипотека smiling smiley
.... само е ценит вече не покриват и остатъка от ипотеката, макар че е плащано 3-5 години smiling smiley

ТИру ЛирУ....

И какво му е особеННо страшното, когато ипотеката е НА фирма, че ми стана вного интересно. Нали сме неуки, моля да ни просветиш малко.
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
05-04-2012 - 22:26:13
avatar
имотен, гледам че пишеш по всички теми. Не очаквах да ме пропуснеш smiling smiley
когато ипотеката е на фирма е обикновенно за цялата сграда, а обиконовенно купуваш един апартамент и то рядко на акт 16
продължението утре

Истината за Блона при НИ, казана през 2004
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
05-04-2012 - 23:15:11
Нарочно ли ме дразниш с тия двойни НН или си си неграмотен. Което не би било чудно, той премиерът ни също е такъв.
А когато ипотеката е на цялата сграда, то се връщат повечко пари при продажбата на един или друг апартамент и банката заличава ипотеката частично за конкретния имот, който се е продал. Ипотеката не може да е НА фирма, най-много може да е ОТ фирма.
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
05-04-2012 - 23:46:18
avatar
Quote
palamud
имотен, гледам че пишеш по всички теми. Не очаквах да ме пропуснеш smiling smiley
когато ипотеката е на фирма е обикновенно за цялата сграда, а обиконовенно купуваш един апартамент и то рядко на акт 16
продължението утре

Паламуде, ама това сериозно ли го мислиш, или си е поредно форумно иссфърляне.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
06-04-2012 - 09:31:33
Цацке, липсвам ли ти ? Какво да те коментирам бе човек, та ти само глупости пишеш, последната е много , много голяма. Понеже съм добър, ще ти светна рибок - в покупката на ипотекиран имот няма нищо страшно, напротив, той е толкова подробно проверен , че ти остава само да бъдеш спокоен.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-06 09:47 от имотен.
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
06-04-2012 - 10:50:55
avatar
Quote
имотен
Цацке, липсвам ли ти ? Какво да те коментирам бе човек, та ти само глупости пишеш, последната е много , много голяма. Понеже съм добър, ще ти светна рибок - в покупката на ипотекиран имот няма нищо страшно, напротив, той е толкова подробно проверен , че ти остава само да бъдеш спокоен.

Спокоен викаш. Дайте примери, защо трябва да съм спокоен при положение че има ипотека по нещо което плащам? понеже започахте съ квалификациите аз спирам ...
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
06-04-2012 - 13:09:27
Цацке, когато купуваш ипотекиран имот, ти погасяваш кредита с една част от продажната цена, другата получава продавача, какъв е проблема ?
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
06-04-2012 - 14:50:07
avatar
Quote
имотен
Цацке, когато купуваш ипотекиран имот, ти погасяваш кредита с една част от продажната цена, другата получава продавача, какъв е проблема ?

Абсолючтно никакъв ... smiling smiley
освен ако парите получени от продажбата ... не покриват всичко по ипотеката, а повечето в момента са БАШ такива ...

да не говорим че има период в който плащаш и чакаш .... продавача да е така "добър" да си оправи ипотеката. Ако не го направи следва съдебна сага с години smiling smiley

и така проблема основне е във времето между различните случки дали изобщо ще станат или ще си купиш нещо и после банката да предаяви претенци... нищо че преди това е дала съгласие за продажба, щото пък без такова е наймалкото незаконно winking smiley

и хиляди други неща, ама дайте вие още примери за това че не съм прав.

но това е добре че лошите ипотеки излизат на пазара преди да са стигнали до ЧСИ... че там став още по-страшно (за продавача)
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
06-04-2012 - 14:53:34
освен ако парите получени от продажбата ... не покриват всичко по ипотеката, а повечето в момента са БАШ такива ...

да не говорим че има период в който плащаш и чакаш .... продавача да е така "добър" да си оправи ипотеката. Ако не го направи следва съдебна сага с години
----------------
Боже, след толкова години в този форум да пишеш такива невероятни глупости !
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
06-04-2012 - 15:09:35
avatar
Страхотни аргументи имаш!
Не мога да се справя предавам се! smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход