Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!

Публикувано от palamud 
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
29-03-2012 - 20:45:21
avatar
Quote
TZARS


Да ти е честита покупката.
Ако има за стягане, стегни си го и си живей живота.*drunk*

Благодаря. winking smiley

Последните месеци съм се преквалифицирал на интериорен дизайнер ( препоръчвам ViSoft, Sweet Home и Alno Kitchen , като програмки за 3D проектиране от дилетанти ). Нямах си идея, колко много неща мога да науча покрай едно довършване на ново строителство. Строителят е добър, локацията отлична, а пък жилището след внесените промени в проекта - доста прилично за живеене. winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
29-03-2012 - 21:22:20
avatar
Quote
valsodar


Последните месеци съм се преквалифицирал на интериорен дизайнер ( препоръчвам ViSoft, Sweet Home и Alno Kitchen , като програмки за 3D проектиране от дилетанти ). Нямах си идея, колко много неща мога да науча покрай едно довършване на ново строителство. Строителят е добър, локацията отлична, а пък жилището след внесените промени в проекта - доста прилично за живеене. winking smiley


- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
29-03-2012 - 21:24:04
avatar
Казал надъхания купувач:}
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
29-03-2012 - 22:41:21
avatar
Сахибе, далеч си от истината.
Но, поне си свободен да вярваш в удобните неистини.

Дори и да съм в групата на Собствениците winking smiley продължавам да съм на мнение, че това което съм купил няма да си върне парите в близките 20 години.

Спадът продължава, но аз не съм купил с намерение за печалба от препродажба, още по-малко пък на кредит.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
29-03-2012 - 22:47:46
avatar
Quote
valsodar
Сахибе, далеч си от истината.
Но, поне си свободен да вярваш в удобните неистини.

Дори и да съм в групата на Собствениците winking smiley продължавам да съм на мнение, че това което съм купил няма да си върне парите в близките 20 години.

Спадът продължава, но аз не съм купил с намерение за печалба от препродажба, още по-малко пък на кредит.
Това, че си купил нещо дето няма да си върне парите за 20 години, значи, че си купил първо жилище. Поправи ме ако греша.
Това, че не си го купил с кредит или поне частично с кредит, значи че си направил някакъв компромис. Не знам какъв е но да купиш най-доброто трябват много пари, а ти от години ревеш срещу високите цени, следователно ги нямаш. Хайде напиши ми на лични поне какво си купил. Аз няма да обеля дума за това сред другите, но ще ти върна отговор в какво се е изразявал компромиса. Ако ти стиска?
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
29-03-2012 - 23:34:25
avatar
А за компромисите просто не позна.


Просто проявих нужното търпение.
Доволен съм от избора си.
118м2 чиста площ. 3 спални, 2 бани, мокро, хол с трапезария.
До Спортна Академия. Средноетажно строителство.
Изложение изток /юг.

Това е картината на безимотните сривльовци де спят в кашони и нямат 5лв. в джоба, според тебе, Камелия, Имотко и Дичката.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
29-03-2012 - 23:47:42
avatar
Quote
valsodar
А за компромисите просто не позна.


Просто проявих нужното търпение.
Доволен съм от избора си.
118м2 чиста площ. 3 спални, 2 бани, мокро, хол с трапезария.
До Спортна Академия. Средноетажно строителство.
Изложение изток /юг.

Това е картината на безимотните сривльовци де спят в кашони и нямат 5лв. в джоба, според тебе, Камелия, Имотко и Дичката.
Търпение ли?:} Просто си проявил нужния компромис! Да закупиш каквото и да е жилище в Пловдив е една четвърт от възможностите да закупиш каквото и да е жилище в София и 1/2 от възможностите да го закупиш във Варна. Това е компромиса Валсодар-имотен господар, както те нарече един представител на Карлуково. Явно Вие си се харесвате и уважавате!:}
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
29-03-2012 - 23:57:20
avatar
Просто си признай, че си сбъркал в преценката си за тези, които не искат да купуват на каквато и да е цена, за да не ги изкарат неудачници.

Няма какво да ми правиш сметка ни на парите, ни на възможностите - аз си я правя добре и без твоята помощ winking smiley

Знаех много добре какво търся, още по-добре какво мога да си позволя и в момента в който възможности и желания се изравниха, направих избора си.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
30-03-2012 - 00:05:24
avatar
Quote
valsodar
Просто си признай, че си сбъркал в преценката си за тези, които не искат да купуват на каквато и да е цена, за да не ги изкарат неудачници.

Няма какво да ми правиш сметка ни на парите, ни на възможностите - аз си я правя добре и без твоята помощ winking smiley

Знаех много добре какво търся, още по-добре какво мога да си позволя и в момента в който възможности и желания се изравниха, направих избора си.
Ако ще ти олекне имотен господарью! Признавам си. Само, че като виждам, че ни поставяш под един знаменател с трима човека дето въобще не се познаваме, а ти с лудия МАХ си поддържате лични съобщения ми е малко съмнителон, че лудия за връзване те е насочил да купиш в четвъртия град по големина в БГ и да считаш, че не си направил компромис! Сметка на парите не съм ти правил, но и без да правя такава прозира отвсякъде! Да купиш в Пловдив! Ти не видя ли , че от там е МИРАНДИ -психопата и много други душевно болни лузъри? Та Пловдив след 20-30 години въобще няма да го има! Как можа да купиш в такава изчезваща дестинация?
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
30-03-2012 - 00:20:29
avatar
И ти си ми един кореняк "софиянец"...

Студентски град, София, УНСС, Спортна Академия (Виф)... капито?

Нерде Ямбол, нерде Стамбул winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход