Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!

Публикувано от palamud 
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
30-03-2012 - 00:25:44
avatar
Quote
valsodar
И ти си ми един кореняк "софиянец"...

Студентски град, София, УНСС, Спортна Академия (Виф)... капито?

Нерде Ямбол, нерде Стамбул winking smiley
Аз съм си кореняк, но ти написа СПОРТНА АКАДЕМИЯ, А НЕ СПОРТНАТА АКАДЕМИЯ! Ввички знаем къде е спортната академия - в София, а като се каже спортна академия се разбира всичко друго освен ВИФ или НСА Виж:
[www.nsa.bg]
Хайде на бас, че аз когато съм правил секс със студентки на 50 м. от спортната академия , ти си пасал овцете на село!:]smoking smiley
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
30-03-2012 - 00:31:16
avatar
Оправдавай ми се сега, то се видя, каквото е видно.

"Кореняк" който не си познава града извън рамките на собственият си квартал - какво повече да говорим??!

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
30-03-2012 - 00:37:35
avatar
Quote
valsodar
Оправдавай ми се сега, то се видя, каквото е видно.

"Кореняк" който не си познава града извън рамките на собственият си квартал - какво повече да говорим??!
Абе Валсодаре ти луд ли си? Ти верно ли си мислиш, че има човек в София, който да не знае къде е ВИФ? Аз съм кандидатствал там с КУЛТУРИЗЪМ през 1992 година. Ако не вярваш, питай или влез в архивите на кандидатстудентите. Точно когато кандидатствах избраха един единствен културист между 12 мъже и не си спомням колко младежи. Това беше Стоил Стоилов. Ръководител на базата за тренировки по културизъм беше Боян Боянов.
Хайде разпитай утре и ми кажи не съм ли ходил в НСА бившия ВИФ. Смешен си като всеки провансалец!!!!!!!!!
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
30-03-2012 - 01:13:26
Сахибе тъпо ченге такова, явно даже за ВИФ не си ставал. Там и вързани магарета приемаха за студенти, а тебе не са те приели. Явно от тебе и свирка не става. Сега разбирам защо са те изритали от работа. Добре, че са спестили грешни пари на данъкоплатците
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
30-03-2012 - 01:21:06
avatar
Quote
149лв./м2
Сахибе тъпо ченге такова, явно даже за ВИФ не си ставал. Там и вързани магарета приемаха за студенти, а тебе не са те приели. Явно от тебе и свирка не става. Сега разбирам защо са те изритали от работа. Добре, че са спестили грешни пари на данъкоплатците
Ей луд педал! Екател АМСТЕРДАМ го знам къде е. Понеже си мизерен престъпник, знам към кого да се обърна затова, че си злоупотребил с личните ми данни. Много сериозно ще настоявам пред холандските власти да те екстрадират и да не те допускат в страната завинаги! Време ти е мръсно налудничаво копеле. Мислеше, че ще ти се размине и малко се успокои! Е утре съм в компютърни престъпления и холандското посолство заради тебе. Добре че съм в отпуск. Сега ще видиш кон боб яде ли или бизон за мезе не бива. Мислех, че си разумен. Успех за мен ще е да не стъпиш повече на запад от Драгоман. Гарантирам ти го скоро!
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
30-03-2012 - 01:46:31
avatar
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
149лв./м2
Сахибе тъпо ченге такова, явно даже за ВИФ не си ставал. Там и вързани магарета приемаха за студенти, а тебе не са те приели. Явно от тебе и свирка не става. Сега разбирам защо са те изритали от работа. Добре, че са спестили грешни пари на данъкоплатците
Ей луд педал! Екател АМСТЕРДАМ го знам къде е. Понеже си мизерен престъпник, знам към кого да се обърна затова, че си злоупотребил с личните ми данни. Много сериозно ще настоявам пред холандските власти да те екстрадират и да не те допускат в страната завинаги! Време ти е мръсно налудничаво копеле. Мислеше, че ще ти се размине и малко се успокои! Е утре съм в компютърни престъпления и холандското посолство заради тебе. Добре че съм в отпуск. Сега ще видиш кон боб яде ли или бизон за мезе не бива. Мислех, че си разумен. Успех за мен ще е да не стъпиш повече на запад от Драгоман. Гарантирам ти го скоро!

Нещо повече! Сега ще се свържа с всички участници, които ти познават налудните изблици и ще се организираме да отидем заедно в посолството. Там трябва да обясним и предполагам, че ще бъдем разбрани за опасността която дебне нидерландското общесктво от нелечимо луди , без диагноза със склонност към тероризъм. Мисля, че ще бъдат заинтригувани.
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
30-03-2012 - 01:49:29
Е утре съм в компютърни престъпления и холандското посолство заради тебе. Добре че съм в отпуск. Сега ще видиш кон боб яде ли или бизон за мезе не бива. Мислех, че си разумен. Успех за мен ще е да не стъпиш повече на запад от Драгоман. Гарантирам ти го скоро!
===================================================

Ужас, аууу леле колко ме е страх. Тъпото бившо ченге в принудителен отпуск завинаги пак дава гаранции след запой.
Искам да видя Драгомире каква физиономия ще направи Ева след като тя и нейните колежки получат имейл с линкове към форума с твоите бисери.

Само ша та моля да заснемеш посещението ти в посолството на видеоклип, че ще е адски забавно да се види тъп милиционер даващ напътствия в отдел компютърни престъпления.
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
30-03-2012 - 01:50:51
avatar
Добре. Щом искаш. Гарантирам ти го този път. Прочети закона. Злоупотреба с лични данни. Ти много пъти го правиш. Рецидив е не е за първи път.

Хахаааааааааааа, дреме ми на кура Ева ква физиономия ще направи! Ти си луд за връзване



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2012-03-30 01:53 от панелообитателя САХИБ.
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
30-03-2012 - 01:55:49
avatar
Quote
149лв./м2
Е утре съм в компютърни престъпления и холандското посолство заради тебе. Добре че съм в отпуск. Сега ще видиш кон боб яде ли или бизон за мезе не бива. Мислех, че си разумен. Успех за мен ще е да не стъпиш повече на запад от Драгоман. Гарантирам ти го скоро!
===================================================

Ужас, аууу леле колко ме е страх. Тъпото бившо ченге в принудителен отпуск завинаги пак дава гаранции след запой.
Искам да видя Драгомире каква физиономия ще направи Ева след като тя и нейните колежки получат имейл с линкове към форума с твоите бисери.

Само ша та моля да заснемеш посещението ти в посолството на видеоклип, че ще е адски забавно да се види тъп милиционер даващ напътствия в отдел компютърни престъпления.
Престъпнико отдела компютърни престъпления не е в посолството а е в ГДБОП.
Re: Двустаен за 20'300 ? в София? Да, може!
30-03-2012 - 02:03:17
Знаеш ли колко ми дреме на левия крачол къде е? Аре бегай да изтрезняваш че утре от банката пак ще те подсетят за вноската
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход