Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За ужас на сривльовците

Публикувано от имотен 
Re: За ужас на сривльовците
12-03-2012 - 20:27:13
Quote
Panther1
Днес от сутринта до обяд двама познати ми се похвалиха.
В едната фирма са минали на половин работен ден. В другата фирма на 4 дена работна седмица.
Та потвърждавам - икономиката цъфти и връзва, а безработицата е в минимум.
А паразитите в политиката си взимат мазни бонусчетата, щото много добре управляват страната и всичко е по мед и масло.

До момента се опитваше да даваш някава позиция ... но това писание ... извинявай ама е несериозно ... *stop*

Това е все едно да кажеш, че е миродавно проучване при което като им кажат НАЗДРАВЕ 100 % ( и четиримата) от запитаните се сетили за пиене ... понеже проучването е проведено в месния изтрезвител .... и следователно всички Българи, като им кажеш наздраве ... ще се сетят само за тост ...

Обикновенно познатите са от една среда ... и с равни възможности .... след като са на пазара на наетите работници ... най-вероятно и в един бранш ... е напълно нормално да имато сходни проблеми ... .

Ще направя едно лирическо отклонение, което винаги съм избягвал .... но в слулчая е просто необходимо като антитеза на изказването ти ...

Моите познати ... за първи път от две години ... ми се обаждат, да обсъдим възможността да започнем някакъв нов бизнес (да въстановим стар но на ново място и с нови хора) .. понеже "мъртвите" пари които държат ... вече са им непечеливши .... но аз не си вадя изводи, че икономиката е в някакъв зверски разтеж ... но всяка криза е здравословна .... тя изчиства голяма част от неконкурентните участници ... както и подобрява работната среда в конкурентните ....

Аз продължавам, да чакам смислена теза за това по каква причина ще продължат да падат цените на качествените имоти ....

Както и Ви съветвам .... да погледнете графиките за цените на имотите не само за София ... а за Варна например ..... все пак София не е българия *pardon*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-12 20:48 от Krokodil.
Re: За ужас на сривльовците
12-03-2012 - 21:08:51
Тъпчо, не знаеш, че това дете не е мое , нали ? Не го споменавай повече мамицата ти.
Re: За ужас на сривльовците
12-03-2012 - 21:20:33
Quote
Krokodil

До момента се опитваше да даваш някава позиция ... но това писание ... извинявай ама е несериозно ... *stop*

Обикновенно познатите са от една среда ... и с равни възможности .... след като са на пазара на наетите работници ... най-вероятно и в един бранш ... е напълно нормално да имато сходни проблеми ... .

Ще направя едно лирическо отклонение, което винаги съм избягвал .... но в слулчая е просто необходимо като антитеза на изказването ти ...

Моите познати ... за първи път от две години ... ми се обаждат, да обсъдим възможността да започнем някакъв нов бизнес (да въстановим стар но на ново място и с нови хора) .. понеже "мъртвите" пари които държат ... вече са им непечеливши .... но аз не си вадя изводи, че икономиката е в някакъв зверски разтеж ... но всяка криза е здравословна .... тя изчиства голяма част от неконкурентните участници ... както и подобрява работната среда в конкурентните ....
Твоя воля човек, щом ти е несериозно. Аз и не съм го мислил за много сериозно, за сериозните неща давам източници, поне на ниво вестник/саит. Просто наистина така се получи и е много в тон с темата.
Средната класа на една държава са добри специалисти наемни работници. Повечето ми познати са такива. Тези двамата специално са със съвсем различни възможности и в съвсем различен отрасъл от моя. Но явно са достатъчно добри специалисти така че дори и когато фирмите им имат неприятности не ги освобождават, а гледат да ги задържат макар и с разни "врътки".
Аз не крия, че също съм наемен работник, за щастие работя в печеливш отрасъл и фирма с продукция за износ.

По повод твоите познати, ами чудесно е, че те са бизнесмени. Такива хора са много нужни на икономиката - дано да ви тръгне добре бизнеса и да създавате повече и добре платени работни места.

Та колко от твоите познати с големите пачки, викаш, мислят да инвестират в имоти?
Re: За ужас на сривльовците
12-03-2012 - 22:10:17
Quote
Panther1
Quote
Krokodil

До момента се опитваше да даваш някава позиция ... но това писание ... извинявай ама е несериозно ... *stop*

Обикновенно познатите са от една среда ... и с равни възможности .... след като са на пазара на наетите работници ... най-вероятно и в един бранш ... е напълно нормално да имато сходни проблеми ... .

Ще направя едно лирическо отклонение, което винаги съм избягвал .... но в слулчая е просто необходимо като антитеза на изказването ти ...

Моите познати ... за първи път от две години ... ми се обаждат, да обсъдим възможността да започнем някакъв нов бизнес (да въстановим стар но на ново място и с нови хора) .. понеже "мъртвите" пари които държат ... вече са им непечеливши .... но аз не си вадя изводи, че икономиката е в някакъв зверски разтеж ... но всяка криза е здравословна .... тя изчиства голяма част от неконкурентните участници ... както и подобрява работната среда в конкурентните ....
Твоя воля човек, щом ти е несериозно. Аз и не съм го мислил за много сериозно, за сериозните неща давам източници, поне на ниво вестник/саит. Просто наистина така се получи и е много в тон с темата.
Средната класа на една държава са добри специалисти наемни работници. Повечето ми познати са такива. Тези двамата специално са със съвсем различни възможности и в съвсем различен отрасъл от моя. Но явно са достатъчно добри специалисти така че дори и когато фирмите им имат неприятности не ги освобождават, а гледат да ги задържат макар и с разни "врътки".
Аз не крия, че също съм наемен работник, за щастие работя в печеливш отрасъл и фирма с продукция за износ.

По повод твоите познати, ами чудесно е, че те са бизнесмени. Такива хора са много нужни на икономиката - дано да ви тръгне добре бизнеса и да създавате повече и добре платени работни места.

Та колко от твоите познати с големите пачки, викаш, мислят да инвестират в имоти?


Почти всеки един сериозен бизнес е пряко или косвено свързан с имотите .... на голя поляна пари не се вадят .... а и поляната е имот winking smiley
Re: За ужас на сривльовците
12-03-2012 - 22:37:36
Английска поговорка:
"a fool and his money are soon parted"
Всяка прилика с пирамиди, балони и пишман-бизнесмени НЕ е случайна. *angel*
:]Re: За ужас на сривльовците
13-03-2012 - 01:34:42
хората си копуват имоти в западна Германия и почиват на Тенерифе като мен..българия кто пазар съществува само в умовете на зомбита.между другото неска рзбрах че един мой приятел се обесил в апартамента си щот не можел да му пласта ипотеката.стана ми малко мъчно щот имаше да ми дава 50 лв
Re: :]Re: За ужас на сривльовците
13-03-2012 - 10:20:42
Quote
portokal
хората си копуват имоти в западна Германия и почиват на Тенерифе като мен..българия кто пазар съществува само в умовете на зомбита.между другото неска рзбрах че един мой приятел се обесил в апартамента си щот не можел да му пласта ипотеката.стана ми малко мъчно щот имаше да ми дава 50 лв

Хората, които си кУпуват имоти в Западна Германия ..знаят как се пише Днес, плаЩа, Защото, кАто .... и знаят първо какво е това Тенерифе ... и къде се намира ...

Както знаят значението на думата ПРИЯТЕЛ ... и каква е разликата между нея и 50 лева ....

И аз съм седнал да чакам, позиция и обосновано мнение в този форум ... винаги съм бил оптимист *book*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход