Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За ужас на сривльовците

Публикувано от имотен 
Re: За ужас на сривльовците
05-03-2012 - 09:04:28
Quote
имотен
Отворко, от чие име се изказваш , та твърдиш, че "никой не ви иска жълтите павета" ? Ти би купил имот, ама при определени условия, те хората и сега купуват такива имоти, но само тези, които могат да си го позволят. За разлика от теб. Ти си един поплювко и нищо повече. И никога няма да се отървеш от провинциалния синдром.
Грешиш! В момента купуват имот главно хора, на които жизнено им требва. Като инвестиция да купиш имот требва да не си наред с акъла и да си мноу задръстен при тренд надолу, който се очертава следващите няколко години! А дъното е далеко във времето..........даже и за жълтите павета.

БГ ще влезе в Шенген. Тва мое да стане до Нова година по политически причини.Ша приемем еврото.
Българите ша мое да идат навсекъде в Европа да работат и живеят при по-добър стандарт от тоя който имат тука. Предполагам, че ша има отлив в посока запад на останалата кадърна част от населението. И тук ша си менкате имоти с циганите, баси.....
Не разбирам, що си мислиш, че нацията има интерес към центъра на София? Тия имоти в центъра ша си ги менкате там помежду си брокери, реститутки и чалгари новобогаташи дошли точно от провицията. Има да въртите "едни пари"! Ма както е рекъл поета, "комисион да пада"! Ми и вие имате интерес от раздвижен пазар, но тва мое да стане на значително по-ниски ценови нива от днешните! и то само ако намалее безработицата и упадъка на икономиката. В което аз лично не вервам.Ако бехме елитна нация, наште телевизори, хладилници, леки коли щеше да ги купува цел свет! А тук игла за шиене не са произвежда, баси....и тя е внос!

Ми кой ви управлява броки? Кореняци-софянци ли, а майна?
Re: За ужас на сривльовците
05-03-2012 - 09:57:06
Грешиш! В момента купуват имот главно хора, на които жизнено им требва. Като инвестиция да купиш имот требва да не си наред с акъла и да си мноу задръстен при тренд надолу, който се очертава следващите няколко години!
----------------
Ако имаше най-малка представа, щеше да знаеш, че купилите с цел инвестиция и купуващите сега с тази цел са нищожно малък процент, да не говорим, че ти нямаш аболютно никаква представа от пазара, за да се произнасяш така категорично кой купува и за какво. А да съм казвал, че не ни управляват селяни ?
-----------------
Не разбирам, що си мислиш, че нацията има интерес към центъра на София?
-----------------
Не разбирам що си мислиш, че ти знаеш това ? Отворко. За твое сведение има интерес, винаги е имало и винаги ще има. Отворко.
Re: За ужас на сривльовците
05-03-2012 - 10:07:50
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
buyer

Парите във влоговете са предназначени за имоти
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Значи средният размер на влога за населението е около 2000лв. Ако приемем условно, че във форума има 500 сривльовци и 5 ъпъри, то средностатистическия сривльо не би могъл да се различава от средностатистическия българин. Тоест влога му е около 2000 лв. средно. За какви имоти става въпрос? Нали за това е мантрата /мечтата, бляна, утопията, розовия сън/ за Е149 на жълтите павета. Виж за една великденска ваканция да. Аз имам 2000лв. дялов капитал във ВСК, но не го тегля и внасям в банка, защото това е смешна сума. Стои ми на 0% лихва. А тука какви мечтатели има! Не е истина.:]
Сахибата ми като нямат хората кинта кой ша ви купуе свинарниците бре.Тия дето имат милиони ли?На тях не им трябват.
Re: За ужас на сривльовците
05-03-2012 - 10:17:41
Да питам колко кинта давате за този елитен имот?За мен най ценните мнения ще са на другаря Иванофф леля Камелия Иворада и Имотния.Да кажат колко дават.
[#$%&]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-05 11:59 от aircraftcarrier.
Re: За ужас на сривльовците
05-03-2012 - 11:16:39
aircraftcarrier, връзката не захапва, ето го омагьосан [bit.ly] smiling smiley
Re: За ужас на сривльовците
06-03-2012 - 18:04:18
Quote
aircraftcarrier
Да питам колко кинта давате за този елитен имот?За мен най ценните мнения ще са на другаря Иванофф леля Камелия Иворада и Имотния.Да кажат колко дават.
[#$%&]

Това трябва да го оценят ония с мечтата за 149Е. :]. Какво му е хубавото да живееш на жълтите павета в централното гето:
1. Забрави да паркираш изобщо, Повечето стари кооперации не са чували за гараж, имат едни малки дворчета дето 2 коли не се събират и комшията си хвърля фасовете на главата ти.
2. Сградата е тръгнала да пада или поне фасадата и. Аз на тоя балкон дето е сниман не бих стъпил, все пак съм 100+ кг. winking smiley
3. Всичко вътре трябва да се изстърже до тухла, да се подменят всички инсталации. Как ще се скрие и обезшуми оная канализационна тръба в нещото, което може би е баня идея нямам. Др. Иванов да се произнесе.
4. Съседите. Средна възраст 78години. Нищо лошо, но като възможности и желание това копторче да заприлича на истински дом не ги търси.
5. Миризмите дето се носят в тия "паметници на културата" са неописуеми.

И още и още... Всъщност 149 Е му е много, ама ако някой иска да ги даде ок!
Re: За ужас на сривльовците
06-03-2012 - 18:28:07
Quote
Пламен Николов
Quote
aircraftcarrier
Да питам колко кинта давате за този елитен имот?За мен най ценните мнения ще са на другаря Иванофф леля Камелия Иворада и Имотния.Да кажат колко дават.
[#$%&]

Това трябва да го оценят ония с мечтата за 149Е. :]. Какво му е хубавото да живееш на жълтите павета в централното гето:
1. Забрави да паркираш изобщо, Повечето стари кооперации не са чували за гараж, имат едни малки дворчета дето 2 коли не се събират и комшията си хвърля фасовете на главата ти.
2. Сградата е тръгнала да пада или поне фасадата и. Аз на тоя балкон дето е сниман не бих стъпил, все пак съм 100+ кг. winking smiley
3. Всичко вътре трябва да се изстърже до тухла, да се подменят всички инсталации. Как ще се скрие и обезшуми оная канализационна тръба в нещото, което може би е баня идея нямам. Др. Иванов да се произнесе.
4. Съседите. Средна възраст 78години. Нищо лошо, но като възможности и желание това копторче да заприлича на истински дом не ги търси.
5. Миризмите дето се носят в тия "паметници на културата" са неописуеми.

И още и още... Всъщност 149 Е му е много, ама ако някой иска да ги даде ок!
Пламене, 1+ ,брато! И 149 лева са му много! Тва, за да заприлича на нещо ще погълне грешни пари , и пак от комшийте ша идват хлебарки и миризми, а за паркирането е нерешаем проблема. Такива сгради са за бутане, щот са потенциални убийци!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-06 18:29 от darkside.
Re: За ужас на сривльовците
06-03-2012 - 19:18:10
Да живееш в София е скъпо, драги съотечественици. сградата се намира на топмясто, а вътре който го купи, ще си го направи. През лятото продадох етаж от къща на "Ю. Венелин", сградата е строена около 1920 г.,пруски свод, 125 кв м, за 75000е, нямате представа каква кукличка стана след ремонта, а мястото не се нуждае от коментар.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-06 19:18 от имотен.
Re: За ужас на сривльовците
06-03-2012 - 21:09:09
avatar
Quote
имотен
Да живееш в София е скъпо

Може ли да поздравя с този цитат всички селяндури и диви пейзани за които гроздето е кисело?
Решил съм да заменям неатрактивни и селски имоти за такива които са атрактивни- т.е. Софето и морето!:]
Дори да остана с 5 /недай Боже!/ имота.
Не мога да не оставя обаче вилата си, която съм кръстил "PARADISE LOST" На щерка ми съм казал, че там може и да ме погребе!
60км. далечко ли е за вила впрочем. От магазина ми е 50. Да се надявам, че някой ден магазина ще ми изкара една гарсионерка в квартала му.
Re: За ужас на сривльовците
06-03-2012 - 23:00:34
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
имотен
Да живееш в София е скъпо

Може ли да поздравя с този цитат всички селяндури и диви пейзани за които гроздето е кисело?
Решил съм да заменям неатрактивни и селски имоти за такива които са атрактивни- т.е. Софето и морето!:]
Дори да остана с 5 /недай Боже!/ имота.
Не мога да не оставя обаче вилата си, която съм кръстил "PARADISE LOST" На щерка ми съм казал, че там може и да ме погребе!
60км. далечко ли е за вила впрочем. От магазина ми е 50. Да се надявам, че някой ден магазина ще ми изкара една гарсионерка в квартала му.
Брато, тоя пост е мноу тревожен! Говори за мноу сериозни проблеми на ценностната ти система, на чийто връх има купчина тухли и панели и нищо духовно и стойностно! Ако тва е твоя свят, тва е мноу кофти, баси......сичко е мноу дребно. Пък и тва да те погребе на вилата, само натоварваш детето психически, тва е като неква секта на фетишистите-имотковци-сатанисти
. И не наричай тоа гараж магазин, баси............и са пише "гарсониера" а не "гарсионера".... тва е цървулско, баси......аз, дето имам 7-ми клас ти го казвам......
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход