Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся да купя апартамент в мишел н бул.бг

Публикувано от studenta 
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
21-08-2011 - 19:04:46
Представения от др.Иванов 3-стаен апартамент наистина е много добър.Според мен е си е перфектен за 3-стайка, за 4-стаен става малко тясно с преходната спалня.Все пак най-хубаво в едно жилище е да има просторна всекидневна.Какво ми направи впечатление на мен.Има си нормална тераса към хола близо до бокса.Специално прочорче до готварската печка, такова чудо вече не се вижда никъде.Също друга уникална вече рядкост, има естествено проветрение за банята!Напълно нормална 15 кв/м детска стая с тераска и добра като големина спалня.Втората баня обира евентуалния шум от асансьора , така че и този проблем е решен.
Поздравления и от мен.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
21-08-2011 - 21:17:22
Quote
др. Иванов
Скосеното е къщата на съседа, тя се дава само като контур.

Скосенията на стените в самия апартамент, тези в червеното, ако ги нямаше щеше да е добре.



Аз като гледам рисунката на сградата не ги виждам, но може и да е зрителна измама.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-08-21 21:19 от javcho.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
21-08-2011 - 22:48:29
С "1" е означен прозореца на дневната, с "2" прозореца на спалнята.

Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
02-11-2011 - 12:25:43
Quote
Imotko
Иначе спор няма, че са неповторими и нямат нищо общо с другото т.нар. ново строителство.

2000 евро/кв.м. без ДДС, т.е. 2400.


Imotko, виж как на всички имоти си падат цените, даже и на хубавите.

За 3 месеца имаме цели 25% намалание.

Вече са на 1500 + 300 ДДС = 1800Е

[www.eliterealestates.com]



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-11-02 12:29 от javcho.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
02-11-2011 - 16:19:56
Естествено, че ще паднат! Реалната цена на това е максимум 1000Е, даже и за толкова не вярвам да се продаде веднага.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
29-11-2013 - 11:11:17
EliteRealEstates заедно с управителя им Иво Диков са най-некоректните на пазара за недвижими имоти. Не се подлъгвайте, не работете с тях. Големи измамници, и несириозници! Казвам ви не се подлъгвайте народе!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход