Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся да купя апартамент в мишел н бул.бг

Публикувано от studenta 
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
20-08-2011 - 20:47:40
др. Иванов, за мен ще бъде удоволствие да надзърна проект за апартаменти, одобрен от вас *beer*


TZARS, търся си парцел в момента, с други хора не искам да се занимавам...
Уж всичко беше пред започване, и стана една... *book* *drunk*
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
20-08-2011 - 21:00:59
Quote
Атанас Янев
Дрехи след сушилня се простират заради мачкането - проблема е решен в по-горния клас. Вадя и обличам, без да гладя *beer*

В Обеля тези технологии още не са достигнали. Приблизително 10 години са изостанали в развитието спрямо останалата част от човечеството. Не го ли виждаш, че споменава за миризми от кухнята, които ще се разнесат в целия апартамент. Той дори не знае какви са възможностите на един качествен аспиратор на Siemens например.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
20-08-2011 - 23:53:45
Това е един много добър тристаен апартамент! Поради вродената ми скромност няма да казвам отличен, но то си се вижда. Апартамента е общо 126 м2 с около 6 м2 мазе, чисто 96 м2. При тази квадратура има две напълно отделни стаи 12.2 и 15.1 м2, към които се отива от два входа, две бани и два балкона, отделна кухня от 7м2, с излаз на балкон и трапезария с дневна от общо 24 м2.



Не ми се чертае в момента, но от проекта се вижда как кухнята и трапезарията могат да се съединят и да станат общо към 15 м2, а от тряпезарията да се влезе в дневната, която да се оформи като трета отделна стая от 17 м2. Това съм проектирал за момента, когато децата пораснат и заемат двете отделни стаи, родителите отидат в третата, а в средата остане кухнята с трапезарията.

Защото животът продължава, в един момент децата си хващат пътя и за пенсиите апартамента става голям. Тогава апартамента се прегражда и се превръща в отделно студио и двустаен апартамент, като студиото се дава под наем. Съответно сам пенсионер може да живее в студиото и да дава двустайния, с което си връзво старините.
Естествено това може да се направи и на младини, така че студиото да изплаща ипотеката, а в двустайния да живеят родителите с едно или две малки деца.




Така проектира др. Иванов!
Казал съмр че ако някой намери по-хубави от моите апартаменти му свалям по 1000Е за всеки намерен апартамент.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-08-21 00:31 от др. Иванов.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
21-08-2011 - 00:20:52
Абе Иванов, закво се мъчиш да проектираш да е функционално? Проектирай го да струва 149Е/м2, българинът гледа еФтиното. Важното е да може да се влиза и излиза от имота без прекалено извъртане и навеждане, остави функционалността, българинът ще се справи с всички останали недостатъци и ще му измисли цаката.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
21-08-2011 - 00:33:01
Ако м2 стане 149Е това ще означава, че най-високите заплати са по 250 лв., само екипът сплотен здраво в стаите на 4-ти километър и списващ тука може да иска такова нещо.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
21-08-2011 - 00:48:29
Quote
др. Иванов
Ако м2 стане 149Е това ще означава, че най-високите заплати са по 250 лв., само екипът сплотен здраво в стаите на 4-ти километър и списващ тука може да иска такова нещо.

То верно има една приказка внимавай какво си пожелаваш, ама и клиентът винаги има право!!!
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
21-08-2011 - 01:38:52
Quote
др. Иванов
Така проектира др. Иванов!
Има много да учат всички от теб за проектирането, колкото и да не съм съгласен с 2/3 от мненията ти си го признавам winking smiley *beer*
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
21-08-2011 - 07:03:14
Шестица и от мен за проекта.
Изключително малко е новото строителство, при което родителската и детската спалня да нямат обща стена.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
21-08-2011 - 08:20:50
И на мен мнго ми харесва проекта. Особено предвидения балкон за кухнята.
Иванов, къде има подобни изпълнения в Софияsmiling smiley
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
21-08-2011 - 08:23:13
Само не разбрах от кога на този апартамент му казват 3-стаен? Има 2 спални и си е двустаен.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход