Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся да купя апартамент в мишел н бул.бг

Публикувано от studenta 
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
19-08-2011 - 14:30:28
Quote
ivorad
...

Свинчо, ясно ми е, че и ти като повечето панелообитатели, не искаш да ти се разрушава илюзията, че въпросната сграда може да е по-хубава от обитавените от аутсайдери панелки и че да си брокер е добра професия. Затова няма да се опитвам да ти доказвам обратното, а и на теб ще ти пожелая занапред да нямаш възможност да си позволиш подобна придобивка и цял живот да си останеш брокер. Вижда се, че си доста доволен от това положение.

Аз ако съм шаран, то ти трябва да си цаца.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
19-08-2011 - 14:35:18
Quote
ivorad
Е, по темата това ти беше достатъчно, Кретенчо.
Ако имаш нужда от още шамари - заповядай в някоя друга тема:]

Направо се уплаших от възрастен дебелак, който се заклещва на балкон.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-08-19 14:35 от javcho.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
19-08-2011 - 14:40:33
Quote
javcho


Аз ако съм шаран, то ти трябва да си цаца.

Пак ще трябва да те разочаровам, Кретенчо, от това, че си шаран по никакъв начин не следва нещо конкретно за нешараните / разбирай - хора, които не са склонни да вярват нито на 150, нито на 119, нито на балкончета и килерчета, като източник за образуването на 150 или 119/. Следва единствено това, че си шаран, тъпоглав шаран, който се връзва на селски номера.
Успя ли да го вденеш? Не?
Не се коси - нормално е за хора, които вярват в 150/119 и не са в състояние да пресметнат елементарни и очевидни квадратури!
Хайде сега - бягай да се самолекуваш с мечти за моето панелообитание,Тъпако!
:]
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
19-08-2011 - 15:16:39
Тоест, ако извадим от 150кв.м. 85 кв.м., остават 65кв.м. общи части. Да предположим, че му искат 2000 евро? на квадрат, тоест за общите части следва да заплатим 130 000 евро. На печелившите честито.
Иначе сайтът и презентацията на сградата са супер. Ама вярно видях една скица, съгласно която се влизаше от кухня в тоалетна smiling smiley
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
19-08-2011 - 15:25:43
avatar
Quote
OpraveteForuma
Ама вярно видях една скица, съгласно която се влизаше от кухня в тоалетна

Няма ли някой да покаже скица на въпросния апартамент.
Така ще спре размиването в мненията.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
19-08-2011 - 15:31:51
[www.sofbuild.com]

Например ап.А08. Това видях. Извинявам се, ако се разбира, че съм гледал скица като документ.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
19-08-2011 - 15:31:58
Какво трябва да е мнението съм го написал. Това нещо може да струва 2000Е/му само ако бутнат Съдебната палата и го направят там, ако гао направят на мястото на НДК цената трябва да отида на 1600 максимум и в двата случая с по две паркоместа в нея. Апартаментите са отвратителни, ако искат да вземат повече пари най-добре да ги направят без вътрешни стени, за да не харчиш пари за бутане.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
19-08-2011 - 16:02:00
Quote
OpraveteForuma
[www.sofbuild.com]

Например ап.А08. Това видях. Извинявам се, ако се разбира, че съм гледал скица като документ.

Оригинално решение, взето от дизайна на караваните, където поради липса на място понякога / понякога, дори в караваните подобно съседство се избягва, при възможност!/ се налага влизането в кенефа да е направо от холокухнята! По този начин се запазва задушевността във взаимоотношенията на хората в хола, и серящия в банята, изключително интимните ситуации са осигурени на 100% ! Да не говорим за мирисните нюанси на приготвяната от стопанката храна в бокса, които могат да се постигнат, докато страдащият от миризлив сюргюн стопанин освобождава напрежението в кьошето! Това си е направо архитектурно овкусяване на храната, напълно безплатно и съвсем артистично, демек - неповторимо, така както е неповторима и всяка диария.
Кофтито е, че в случая "караваната" е с площ от над 80 кв / според скромното списъче/..........И за да отидеш нощно време до тоалетната, трябва сънен да лавираш между столовете и останалите мебели в хола, докато се добереш до пиш-къта.......Това осигурява на обитателите интересни срещи с ръбовете на столове, маси и кухненски шкафове, пак напълно безплатно!
Абе, страхотна сграда, няма никакво съмнение, неслучайно форумният кретен й е фен!
:]
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
19-08-2011 - 16:06:14
avatar


Дали не се обсъжда този?
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
19-08-2011 - 16:12:35
Quote
TZARS


Дали не се обсъжда този?


Ако приемем, че А08 е А04 - точно този е winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход