Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся да купя апартамент в мишел н бул.бг

Публикувано от studenta 
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
19-08-2011 - 18:38:05
Quote
др. Иванов
Покъртително! Кой нормален човек ще даде за това 80 хил.?

Иванов, от къде ги измисли тези 80 хиляди.
Това струва 300 000Е и то за ограничено време.
Възможно е скоро пак да стане 360 000Е.

Това са цени дадени от Imotko и аз не гарантирам 100% за тях, но мисля, че са верни.
Когато ходих, се направих на важен и казах, че не ме интересува цената, само да ми хареса.:] Питах само за квадратите без общите части - 119кв, заради ivorad и разгледах подробни рисунки на фасадата, от интерес. И те като ivorad са ме взели за шаран, ама аз съм хитър шаран и няма да ме хванат. spinning smiley sticking its tongue out Те и за това ми звънят 3-4 пъти вече оттогава. Вчера с оферта за 20% намаление.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
19-08-2011 - 18:56:29
Че ти цялата сграда ли ще купуваш? Като го гледам този апартамент е пълна скръб, а и няма да го правят на мястото на Съдебната палата. Ако го спазариш за 60 хил. и предвидиш още 10 хил за ремонт може да заприлича на нещо, но не очаквай много. За това нещо дори аз не съм достатъчно добър.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
19-08-2011 - 19:58:21
300 000 на това място...тия избиха рибата
:]:}



Quote
javcho
Quote
др. Иванов
Покъртително! Кой нормален човек ще даде за това 80 хил.?

Иванов, от къде ги измисли тези 80 хиляди.
Това струва 300 000Е и то за ограничено време.
Възможно е скоро пак да стане 360 000Е.

Това са цени дадени от Imotko и аз не гарантирам 100% за тях, но мисля, че са верни.
Когато ходих, се направих на важен и казах, че не ме интересува цената, само да ми хареса.:] Питах само за квадратите без общите части - 119кв, заради ivorad и разгледах подробни рисунки на фасадата, от интерес. И те като ivorad са ме взели за шаран, ама аз съм хитър шаран и няма да ме хванат. spinning smiley sticking its tongue out Те и за това ми звънят 3-4 пъти вече оттогава. Вчера с оферта за 20% намаление.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
19-08-2011 - 20:35:53
Quote
javcho

Дори тези размери, които даде днес, по които се оказа, че е излъгал, не вярвам да са истина.

Aaaaaaaa, кретеноидно, машалла Тъпако!

:}

Хайде, сега, пак тема за размисъл - имаш други квадратури? Ами дай ги, после ще проверяваме!
Държиш да прибавиш към жилищната площ и 6 кв. "балкони" ?
Които "балкони", записвай Тъпако, записвай - са половинки от ПОЖАРНИ РАМПИ/НЯМА ГИ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИТЕ ЕКСТЕНЗИВНИ СТЪЛБИ КЪМ ТЯХ/ , поради което НИТО СА БАЛКОНИ / балкон 0,75/1,60? - ха, ха/, НИТО СА РАМПИ / нямат си стълбички, Тъпако/ ! - и продължаваш да твърдиш, че реалната жилищна площ на апартамента е 150 кв.??? Или 119, както по-късно лично се "увери" с увереността на класически шаран, който гълта без да мисли?? Или сумата от площите на жилищните помещения е 79 кв., както твърдях аз /разбира се без устройствата, които нито са балкони, нито са рампи, т.е. не стават за НИЩО, камо ли да бъдат определени като реална жилищна площ!/?
Хе, хе - непосилни въпроси за идиот , който гълта първо на 150, после на 119, а на края се чуди как да изкара оня, който му е обърнал внимание върху факта, че реалната жилищна площ е под 80кв., което автоматически означава, че 70 кв.м. горница от обявената площ за закупуване са надути очевидно и от тях не повече от двадесетина могат да бъдат оправдани с нещо, останалите / на стойност, записвай, 50Х1800 евро=90 000/ са напълно ИЗМИСЛЕНИ!
Това поведение от моя страна ти наричаш "лъжа и манипулация"?
Хе, хе - оценки на кретен, абсолютен кретен:]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-08-19 21:02 от ivorad.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
19-08-2011 - 20:40:06
Quote
др. Иванов
Че ти цялата сграда ли ще купуваш? Като го гледам този апартамент е пълна скръб, а и няма да го правят на мястото на Съдебната палата. Ако го спазариш за 60 хил. и предвидиш още 10 хил за ремонт може да заприлича на нещо, но не очаквай много. За това нещо дори аз не съм достатъчно добър.

Иванов, отвсякъде прозира, че въпреки легендите, които разказваш, не си имал никога финансови възможности.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
19-08-2011 - 21:12:52
Quote
javcho

Иванов, отвсякъде прозира, че въпреки легендите, които разказваш, не си имал никога финансови възможности.

Това, пиленце, се нарича "хипотеза".
Докато тъпотата ти, примесена с мегаломански изхвърляния тук, е истински, наличен ФАКТ.
Пробвай да осъзнаеш разликата между факт и предположение, Тъпако, само гледай да не прегреешwinking smiley:]
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
19-08-2011 - 21:45:50
Quote
ivorad
...

Иванов, вече си има адвокат.
А си спомням времето, когато те дразнеше.
Радвам се, че си готов да минеш дори на негова страна, само и само да си срещу мен.


Сега да те питам нещо.
Ти наистина ли си брокер на имоти?
Виждам, че приемаш да се обръщат към теб с брокер.
Аз си спомням мнението от тази тема [forum.imoti.net]

Quote
ivorad
Quote
Aceton

Вместо да се пъчите тука, кой колко пари спечелил по онова време, да вземете да вложите някой друг лев в някое производство, но не от благотворителност или срам, ами за да оцелее държавата в която живеете. Инак лошо ни чака всички. И печалба ще има, но не вдругиден и не 1000%. Ама затова се иска акъл и дупе, а не фукни по форумите.

Не знаех, че изходът от кризата е в това пъчещи се брокери да вложат пари в производство, ама щом казвате....winking smiley
Апропо - кой точно от нормалните хора тук се пъчи ? Това е занимавка за психари. Едва ли психарите могат да инвестират в производство, мисля....

За мен е доказателство, че си брокер. Но понеже от време на време губиш ориентация с написаното, може пак да си се объркал.

Сега пуснах търсено по - "профес", за да излезе всичко от професия, професионален, професионализъм и тн.
Като целта ми беше да видя дали си споменал някаква сфера на дейност.
Тези се по-интересни:

[forum.imoti.net]
Quote
ivorad
Само за протокола - вероятно участниците тук се досещат, че брокерите на недвижими имоти общуват с доста хора, поради което и изграждат едно доста точно усещане за човека срещу тях. Ето защо професионалистите с опит в занаята знаят, че сред потенциалните кандидати винаги има и определен процент психопати, които разиграват налудната сценка "паралия с кеш търси изгоден имот". След определен брой срещи с подобни образи се изгражда един нюх към миризмицата, която се излъчва от тях.
Е, сега мога да кажа, че форумният ни колега Шлькер твърдо ухае на този неподправен дезодорант.....Налудните му теми в съчетание с налудното му твърдения тук, според които "предложил 85 000" а по-късното възнамерява да "меря квадратурата, а после умножавам по 149!" / за несъобразилите - при стотината квадрата на имота това означава цена от порядъка на 15 000!/ неминуемо водят до такова предположение.
Това е ситуацията - човекът твърде вероятно няма и стотинка, но обича да вдига шум, да се чувства ангажиран с хипотетични сделки с НИ, това вдига самочувствието при някои личности с психически проблеми. Е, щом му помага да балансира психиката си - нека!


[forum.imoti.net]
Quote
ivorad
Quote
antoninus_pius
Разбира се това е важи за американските брокери. Българските брокери са най-умни, кадърни, вежливи, толерантни и т.н.
Който иска да коментира. Не искам да обиждам никой, но преди 2 дни попаднах на поредният "професионалист", пуснал 2 обяви на апартаменти, които току що са закупени, но може "да предложи нещо друго". Разбирам, че всеки си вади хляба, ама нужно ли е с такива банални номера?
ОК!
За българските брокери разбрахме. Накуп.
Сега могали да Ви попитам в коя област работите, за да споделим впечатленията си от "българските..... ....."?
Хайде, ще видите колко е приятно да Ви сложат под един знаменател - този на ниския български професионализъм / несъмнено наличен навсякъде, а не само сред брокерите/!
Та, чакаме да ни осведомите за професията си.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-08-19 23:04 от javcho.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
19-08-2011 - 21:54:19
Quote
javcho

Иванов, вече си има адвокат.

Умнико , Иванов няма никаква нужда от адвокат, особено в общуването си с кухи лейки.
Ти, от своя страна имаш нужда от акъл, ама за тази работа няма чалъм - или го имаш, или не. Е, ти нямаш в нужното количество. Не е някаква трагедия, просто е смешно и аз се смея на кретенските ти упражнения в доносничество и интригантство, също както се посмях на опитите ти да изкараш 80 кв.м. с размерите на 150.
Това е, Тъпако.
:]
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
19-08-2011 - 22:23:58
Quote
ivorad
Quote
javcho

Иванов, вече си има адвокат.

Умнико , Иванов няма никаква нужда от адвокат, особено в общуването си с кухи лейки.
Ти, от своя страна имаш нужда от акъл, ама за тази работа няма чалъм - или го имаш, или не. Е, ти нямаш в нужното количество. Не е някаква трагедия, просто е смешно и аз се смея на кретенските ти упражнения в доносничество и интригантство, също както се посмях на опитите ти да изкараш 80 кв.м. с размерите на 150.
Това е, Тъпако.
:]

До там ли го прочете само.
Давай надолу има още.

Сега да те питам нещо.
Ти наистина ли си брокер на имоти?
Виждам, че приемаш да се обръщат към теб с брокер.
Аз си спомням мнението от тази тема [forum.imoti.net]

Quote
ivorad
Quote
Aceton

Вместо да се пъчите тука, кой колко пари спечелил по онова време, да вземете да вложите някой друг лев в някое производство, но не от благотворителност или срам, ами за да оцелее държавата в която живеете. Инак лошо ни чака всички. И печалба ще има, но не вдругиден и не 1000%. Ама затова се иска акъл и дупе, а не фукни по форумите.

Не знаех, че изходът от кризата е в това пъчещи се брокери да вложат пари в производство, ама щом казвате....winking smiley
Апропо - кой точно от нормалните хора тук се пъчи ? Това е занимавка за психари. Едва ли психарите могат да инвестират в производство, мисля....

За мен е доказателство, че си брокер. Но понеже от време на време губиш ориентация с написаното, може пак да си се объркал.

Сега пуснах търсено по - "профес", за да излезе всичко от професия, професионален, професионализъм и тн.
Като целта ми беше да видя дали си споменал някаква сфера на дейност.
Тези се по-интересни:

[forum.imoti.net]
Quote
ivorad
Само за протокола - вероятно участниците тук се досещат, че брокерите на недвижими имоти общуват с доста хора, поради което и изграждат едно доста точно усещане за човека срещу тях. Ето защо професионалистите с опит в занаята знаят, че сред потенциалните кандидати винаги има и определен процент психопати, които разиграват налудната сценка "паралия с кеш търси изгоден имот". След определен брой срещи с подобни образи се изгражда един нюх към миризмицата, която се излъчва от тях.
Е, сега мога да кажа, че форумният ни колега Шлькер твърдо ухае на този неподправен дезодорант.....Налудните му теми в съчетание с налудното му твърдения тук, според които "предложил 85 000" а по-късното възнамерява да "меря квадратурата, а после умножавам по 149!" / за несъобразилите - при стотината квадрата на имота това означава цена от порядъка на 15 000!/ неминуемо водят до такова предположение.
Това е ситуацията - човекът твърде вероятно няма и стотинка, но обича да вдига шум, да се чувства ангажиран с хипотетични сделки с НИ, това вдига самочувствието при някои личности с психически проблеми. Е, щом му помага да балансира психиката си - нека!


[forum.imoti.net]
Quote
ivorad
Quote
antoninus_pius
Разбира се това е важи за американските брокери. Българските брокери са най-умни, кадърни, вежливи, толерантни и т.н.
Който иска да коментира. Не искам да обиждам никой, но преди 2 дни попаднах на поредният "професионалист", пуснал 2 обяви на апартаменти, които току що са закупени, но може "да предложи нещо друго". Разбирам, че всеки си вади хляба, ама нужно ли е с такива банални номера?
ОК!
За българските брокери разбрахме. Накуп.
Сега могали да Ви попитам в коя област работите, за да споделим впечатленията си от "българските..... ....."?
Хайде, ще видите колко е приятно да Ви сложат под един знаменател - този на ниския български професионализъм / несъмнено наличен навсякъде, а не само сред брокерите/!
Та, чакаме да ни осведомите за професията си.

Имаме ли мълчаливо съгласие поне?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-08-19 22:25 от javcho.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
19-08-2011 - 23:09:52
Явчо, слушай моето момче! Говоря ти напътствено, защото все пак си глупав, което не е престъпление. Пускал съм тука снимки на апартамента ми в Бразилия, абсолютно целия, може да ги видиш, той беше 146.5 м2, колкото този, та се огледай за разликите. Това недоразумение тук е смешно, не е сериозно дори да се обсъжда. Още по-малко да се обсъжда "локацията" му. Ако това място беше читаво преди девети там щеше да има вили или богаташки къщи, а не най-бедният квартал на София, по-точно не квартал, а една група тухларни с колибите на работещите в тях наоколо. Да оставим мястото, накой го харесват, други не, говорим за апартамента, ако този склад може да се нарече така. Ако искаш да разбереш нещо, трябва да си го представиш. Например представи си жена ти, която пере в хола и с един леген пране в ръка идва и ти задава въпроса -Абе идиоте малоумен, това къде ще го простирам? Да не говорим, че трябва да си търсиш някоя с баща и майка по 60 кг., защото ако тъста е 130 няма как да мине към хола и трябва да го посрещаш между тоалетните. Сега има всякакви кранове и ако изкъртиш част от външната стена, не порече от 20 см. или свалиш дограмата, ще успееш да си вкараш дивана в хола, естествено ако не е много голям. Жена ти поне ще е благодарна, защото няма да готви, с кухненски бокс на това място една манджа ще осмърди къщата за два дни. Ако се спреш на варианта със стария ван, паркиран в околността, ще си разрешиш и въпроса със зимните гуми, защото складчето едва ли ще ги побере.

Между другото, най-глупавите глупаци са тези, които се водят по акъла на мошенници!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход