Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/

Публикувано от Лидъл 
Re: Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/
22-04-2011 - 22:25:20
avatar
Quote
Лидъл
Sid,ти се превръщаш в любимия ми анализатор...:}

А, аз на теб ти завиждам на ника. Замалко да се кръстя Кауфланд или Хранинвест. Лошото е че предстоящия ръст ви е непонятен, но колкото си по-бедни и колкото по-малко неща зависят от теб, толкова по-често разбираш истините по трудния начин. Това е аксиома.
Re: Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/
23-04-2011 - 10:35:07
avatar
Quote
Лидъл
Между 300 и 400 хотела се предлагат за продажба,съобщава GVA Sollers.Офертните цени са от 400 хил.до 10 млн.,но..сделки липсват.Източник :БНБ

София пета в света по незаети офиси/това заглавие пък изобщо не може да се коментира!!!/
В софия се строят офиси почти колкото в ....Пекин,съобщават от консултантската компания Colliers.

Това е много стара информация, освен това, не виждам какво общо има с темата.
А тя е:

Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/
Re: Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/
25-04-2011 - 13:05:14
Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/ - въпросът е реториен, а отоворът е - не е сега моментът. Нито сега, нито през тази или следващата година. За 2013 е все още трудно да се прогнозира, но дори и тогава, отговорът е по-скоро не!
Re: Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/
25-04-2011 - 18:29:16
Quote
sid 40
Quote
valsodar
Селянин второ поколение си вече, така ли?

Мечтата на селяка - да скъса корените си със селото.

Можеш да изкараш селяка от село, но не можеш да изкараш селянията от него.
Това, да казваш кое поколение софиянец си е присъщо само на селтаците с много сериозни комплекси за малоценност.
Които са решили да избиват в притежание на панели и хлебарки.

Гледай ти каква злоба от Ръдо. Селянин си е висока категория, трудно поддаваща се на култивиране. Когато дядо ми е построил къща в столицата, дедите на Ръдо сигурно са живеели в пещери още.
Въпроса е дали някой е луд да купи жилище сега? Тази тема виси като дамоклев меч вече няколко години над едни объркани главички.
Мечтаят си те по форумите, мечтаят си , но каква драма е това да гледаш с години едно и също нещо и да се пресягаш към него, пък то все да ти се изплъзва. Особено ако очакваш да го вземеш по милост.:]
Не мога да разбера простотията.Не мога да разбера какво общо има с теб къде и кога дядо построил къща.Това някакво предимство ли ти дава?Повод за гордост ли е?Или те прави по умен,богат и красив от останалите?Не мога да разбера с какво хората живеещи в къщи на село са по долно качество от обитателите на осрани и умирисани панелки които ядат боклуците от хипермаркетите?
Re: Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/
25-04-2011 - 18:52:32
avatar
Мдаа, някои се завърнаха от дълбокия прованс в комплексите на големия град който плюят яката. Лошото е че само спамят, а не пишат как вече 10г. не е времето да си купят имот в големия град. Даже някои по-хитри си слагат невъзможни критерии за имоти за да се оправдават пред жената, която вече е готова да грабне точилката.:]
Re: Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/
25-04-2011 - 19:10:05
avatar
Quote
Бай Пешо1
Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/ - въпросът е реториен, а отоворът е - не е сега моментът. Нито сега, нито през тази или следващата година. За 2013 е все още трудно да се прогнозира, но дори и тогава, отговорът е по-скоро не!

Бай Пешо, интересно, защо ли не мислеше така, когато купи таванчето?
Re: Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/
25-04-2011 - 19:16:08
avatar
Quote
Бай Пешо1
Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/ - въпросът е реториен, а отоворът е - не е сега моментът. Нито сега, нито през тази или следващата година. За 2013 е все още трудно да се прогнозира, но дори и тогава, отговорът е по-скоро не!

Бай Пешо, ако започваш някакъв бизнес, дали не е добре точно сега да си потърсиш база (имот), който да стегнеш и да работиш спокойно в своя сектор, а не да се ръгнеш под наем, защото така е печелившо и да чакаш месеци и години напред за да уцелиш точния момент за "правилна покупка". Голяма част от бизнесмените нямат време да следят тренда и да дебнат "дъното".
Re: Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/
25-04-2011 - 20:26:47
Quote
UP dal
Бай Пешо, ако започваш някакъв бизнес, дали не е добре точно сега да си потърсиш база (имот), който да стегнеш и да работиш спокойно в своя сектор, а не да се ръгнеш под наем.
*stop*
Това сериозно ли го написа? *beer*
Re: Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/
25-04-2011 - 21:21:17
avatar
Quote
Атанас Янев
Quote
UP dal
Бай Пешо, ако започваш някакъв бизнес, дали не е добре точно сега да си потърсиш база (имот), който да стегнеш и да работиш спокойно в своя сектор, а не да се ръгнеш под наем.
Това сериозно ли го написа?

Да. Около мен няколко юнака точно сега търсят "материална база" за стартиране или разширяване на бизнеса си.
Това напълно противоречи на "основната диагноза" за продължаващ дългогодишен спад, но е факт.
Re: Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/
25-04-2011 - 21:40:31
Quote
UP dal
Да. Около мен няколко юнака точно сега търсят "материална база" за стартиране или разширяване на бизнеса си. Това напълно противоречи на "основната диагноза" за продължаващ дългогодишен спад, но е факт.
Винаги е имало много изгодни оферти за такъв тип парцели до голям град в радиус 10-15-30км., но това е ако дейността има нужда от това.

При останалите дилемата е между 500 лева наем или покупка на същия за 200 000 лева. За стартираща фирма е изключено, освен ако не става дума за центрофуга и престиж smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход