Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/

Публикувано от Лидъл 
Re: Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/
21-04-2011 - 23:21:20
Quote
sid 40
Нищо не манипулирам, даже третото тримесечие на кризистната 2010г. беше над 1590лв. Имам не само в София, а в област Перник също и в област Враца, където през цялата 2010г. си имаше здрав растеж! Но 70% от имотите сам ми в София- 6 на брой.
Аааа така кажи ве, баце, че си градски! Значи тате от врачанските села, мама от Пернико, е то с такова родословие какво може да се очаква ...
Една позната скоро ме убеждаваше, че в Слатина всички са малоумници, аз и викам че е свестен квартала, ама все повече се убеждавам, че истината е на нейна страна ...
Аре наздраве и весели празници. *drunk*
Re: Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/
21-04-2011 - 23:27:43
avatar
Quote
Panther1
Quote
sid 40
Нищо не манипулирам, даже третото тримесечие на кризистната 2010г. беше над 1590лв. Имам не само в София, а в област Перник също и в област Враца, където през цялата 2010г. си имаше здрав растеж! Но 70% от имотите сам ми в София- 6 на брой.
Аааа така кажи ве, баце, че си градски! Значи тате от врачанските села, мама от Пернико, е то с такова родословие какво може да се очаква ...
Една позната скоро ме убеждаваше, че в Слатина всички са малоумници, аз и викам че е свестен квартала, ама все повече се убеждавам, че истината е на нейна страна ...
Аре наздраве и весели празници. *drunk*

Това че имам имоти на няколко места, не значи че са свързани с родословието ми. Тате си беше чист кореняк софиянец, бог да го прости!
Весели празници и на теб!*drunk*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-04-21 23:31 от sid 40.
Re: Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/
22-04-2011 - 02:29:20
avatar
Селянин второ поколение си вече, така ли?

Мечтата на селяка - да скъса корените си със селото.

Можеш да изкараш селяка от село, но не можеш да изкараш селянията от него.
Това, да казваш кое поколение софиянец си е присъщо само на селтаците с много сериозни комплекси за малоценност.
Които са решили да избиват в притежание на панели и хлебарки.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/
22-04-2011 - 07:50:18
avatar
Quote
valsodar
Селянин второ поколение си вече, така ли?

Мечтата на селяка - да скъса корените си със селото.

Можеш да изкараш селяка от село, но не можеш да изкараш селянията от него.
Това, да казваш кое поколение софиянец си е присъщо само на селтаците с много сериозни комплекси за малоценност.
Които са решили да избиват в притежание на панели и хлебарки.

Гледай ти каква злоба от Ръдо. Селянин си е висока категория, трудно поддаваща се на култивиране. Когато дядо ми е построил къща в столицата, дедите на Ръдо сигурно са живеели в пещери още.
Въпроса е дали някой е луд да купи жилище сега? Тази тема виси като дамоклев меч вече няколко години над едни объркани главички.
Мечтаят си те по форумите, мечтаят си , но каква драма е това да гледаш с години едно и също нещо и да се пресягаш към него, пък то все да ти се изплъзва. Особено ако очакваш да го вземеш по милост.:]
Re: Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/
22-04-2011 - 08:55:04
Виж,Sid,безсмислено е да наричаш черното бяло.Има срив в цените и края не му се вижда.И не виждам смисъл повече да споря с теб.Това са обективни неща,които всеки в тази държава вижда.Както и други-все някога имотите ще започнат да поскъпват.Но не и до края на тази година.дори лично аз считам,че имотите в България трябва да са поне толкова скъпи,колкото и в другите евр.страни.Заради климата,природата...Но сега дори и Букурущ ни задминава.За Белград да не говорим.Считам/прочети добре това,може да те изненада!/,че тръгнат ли веднъж имотите нагоре-връщане назяд няма да има.И то темповете на растеж ще са стряскащи.Но...не и тази година.
Re: Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/
22-04-2011 - 09:30:23
avatar
Quote
Лидъл
Виж,Sid,безсмислено е да наричаш черното бяло.Има срив в цените и края не му се вижда.И не виждам смисъл повече да споря с теб.Това са обективни неща,които всеки в тази държава вижда.Както и други-все някога имотите ще започнат да поскъпват.Но не и до края на тази година.дори лично аз считам,че имотите в България трябва да са поне толкова скъпи,колкото и в другите евр.страни.Заради климата,природата...Но сега дори и Букурущ ни задминава.За Белград да не говорим.Считам/прочети добре това,може да те изненада!/,че тръгнат ли веднъж имотите нагоре-връщане назяд няма да има.И то темповете на растеж ще са стряскащи.Но...не и тази година.

Съгласен съм с по-голямата част от поста ти. И аз не веднъж съм давал примери за високите цени във всички балкански столици.
В БГ може да има срив на някои места, но на други цените мъчително са ту нагоре, ту надолу вече година и половина.
За да не бъда голословен, виж Пловдив и Стара Загора от 4-то тримесечие на 2009г. насам, виж Ямбол от 3-то тримесечие на 2009г. насам, виж цените в София през цялата 2010г.
Re: Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/
22-04-2011 - 12:07:43
avatar
Quote
valsodar
Селянин второ поколение си вече, така ли?

Мечтата на селяка - да скъса корените си със селото.

Можеш да изкараш селяка от село, но не можеш да изкараш селянията от него.
Това, да казваш кое поколение софиянец си е присъщо само на селтаците с много сериозни комплекси за малоценност.
Които са решили да избиват в притежание на панели и хлебарки.

Не знам защо грубееш толкова?
Аз пък, досега почти не съм срещнала във форума някой, дошъл от прованса в София, да си признае.
Но, скачане като твоето, че само селтаците с комплекси казват кое поколение софиянци са, се среща често. Особено когато няма какво друго да му се противопостави.
Нещо като вица "А, вие, защо биете негрите"?
А най- смешното е, желанието да уязвиш човек, който със собствения си труд си е купил жилище.
Защото, хлебарки има навсякъде- и в квартирката, но там трябва да чакаш благоволението на хазяина да ги изтреби и да ти позволи нещичко да ремонтираш.........пазарейки се, че е за твоя сметка........
Докато собственикът ще направи това, което иска и когато иска.
Re: Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/
22-04-2011 - 12:12:40
avatar
Ками, доста несвързана реплика ми отправяш - не мога да те разбера в крайна сметка, какво точно искаш да кажеш с нея.

А за СЕЛЯНИНЪТ с колелото, така нареченият Сахиб, Собствениик, Сид и един бог знае още как, няма какво да добавя към констатацията си за него - селянията му винаги ще си прозира в мисленето му на дребно и в чисто андрешковският му манталитет.

Нямам нищо против живеещите на село, имам в против селянията като синоним на простотия и тесногръдие.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/
22-04-2011 - 12:17:39
avatar
Quote
valsodar
Ками, доста несвързана реплика ми отправяш - не мога да те разбера в крайна сметка, какво точно искаш да кажеш с нея.

Репликите ми са твърде " свързани", изреченията- прости и ясни.
Ако не искаш да разбереш, проблем няма.smiling smiley
Re: Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/
22-04-2011 - 12:22:46
avatar
Quote
valsodar
Ками, доста несвързана реплика ми отправяш - не мога да те разбера в крайна сметка, какво точно искаш да кажеш с нея.

А за СЕЛЯНИНЪТ с колелото, така нареченият Сахиб, Собствениик, Сид и един бог знае още как, няма какво да добавя към констатацията си за него - селянията му винаги ще си прозира в мисленето му на дребно и в чисто андрешковският му манталитет.

Нямам нищо против живеещите на село, имам в против селянията като синоним на простотия и тесногръдие.

Имам чувството че ме харесваш. Да не си GAY?winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход