Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/

Публикувано от Лидъл 
Re: Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/
09-04-2011 - 15:04:52
Quote
Imotko
Quote
dodo2
Quote
Imotko
Да живееш вечно с мисълта да не се минеш също си е форма на полудяване.

Когато цените спрат да падат с 10% на година, тогава няма да живеят купилите с мисълта, че са се минали. Защото 10% от 60000 са 6000 евро, 12000 лева на година, 1000 лева на месец, а по статистика средната заплата е по-ниска. Значи мисълта в главата, за такова прецакване би била много кофти за психиката за човек на заплата.

Сега сигурно ще кажете, че и тези със заплата под 1000 не трябвало било да купуват, кредити да не се взимат, то останаха само милионерите, които по принцип си имат жилище. И пак идваме на моето - в момента е тъпост да се купува при каквато и да е ситуация, освен ако нямаш достатъчно пари да харчиш за глупоти, и не наречеш покупката на жилище глупост (не в лош смисъл имам предивид нещо като "профукване"winking smiley.

Ама да купи някой насериозно панелка (с или без кредит все тая) с мисълта "ура имам собствен дом" му гарантира психически отклонения след някоя и друга година. То и без това по статистика сигурно повече от 50% от българите са за хапчета, но игнорират този факт, вижда се и по някои участници във форума, та нищо ново няма да се случи smiling smiley

Да имаш собствена панелка те обвързва с постоянни обяснения после. "Ама то сложих испански плочки", "ама сифона ми е Видима-идеал", "ама съседът отгоре спря да ми повръща по терасата" smiling smiley

Като голфа "с всички екстри" на др. Иванов. Досега никога не съм употребявал за автомобила си "с всички екстри" и като го видях от Иванов това, си дадох сметка колко зле със самочувствието хора има.

Само не знам догодина цените на имотите като се качат дори с 2%, къде вдън гори тилилейски ще се наврете. Защото сега ви е лесно, ама защо с такава сигурност прогнозирате година-две занапред. Защото същото го говорите от 2004-5г. насам, ама това не попречи цените сега да са двойни.
Та по кой начин ще гарантирате, имайки предвид инфлацията и себестойността, че през 2013г. напремер в София кв.м. ново строителство в Младост няма пак да струва по 1000-1100 евро метъра?
А в Обеля догодина ще са по 5000 евро квадрата.Голямо поскъпване предстои.Имотко ти започна с халюцинациите.Вземи иди на психиатър може и да те излекува.
Re: Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/
09-04-2011 - 15:11:05
Quote
Gancho_
Пари кеш-баровци сте вие-как натрупвате пари кеш бе я ми кажете,и аз да се светна,много сте отворени ама сега ако някоя банка каже даваме кредити на 3 процента на всички ще им се сторят евтини апартаментите нали-келеши и после ще ми обясняват как се определяли цените на имотите ръст на населението,инфлация и така нататък.заем се връща,наем не.Ама я си стойте при дъртите,и чакайте някоя нивичка да продадете или бабата да се гътне.
Първоначално с работа на две места.Скромен живот без маркови дрешки и екстри.После валутен пазар.След това пак валутен пазар и търговия.
Re: Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/
09-04-2011 - 15:13:13
avatar
Quote
batko
Quote
Gancho_
Пари кеш-баровци сте вие-как натрупвате пари кеш бе я ми кажете,и аз да се светна,много сте отворени ама сега ако някоя банка каже даваме кредити на 3 процента на всички ще им се сторят евтини апартаментите нали-келеши и после ще ми обясняват как се определяли цените на имотите ръст на населението,инфлация и така нататък.заем се връща,наем не.Ама я си стойте при дъртите,и чакайте някоя нивичка да продадете или бабата да се гътне.
Първоначално с работа на две места.Скромен живот без маркови дрешки и екстри.После валутен пазар.След това пак валутен пазар и търговия.

Това някакъв нов виц ли е!?
Re: Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/
09-04-2011 - 16:05:54
Quote
sid 40
Quote
batko
Quote
Gancho_
Пари кеш-баровци сте вие-как натрупвате пари кеш бе я ми кажете,и аз да се светна,много сте отворени ама сега ако някоя банка каже даваме кредити на 3 процента на всички ще им се сторят евтини апартаментите нали-келеши и после ще ми обясняват как се определяли цените на имотите ръст на населението,инфлация и така нататък.заем се връща,наем не.Ама я си стойте при дъртите,и чакайте някоя нивичка да продадете или бабата да се гътне.
Първоначално с работа на две места.Скромен живот без маркови дрешки и екстри.После валутен пазар.След това пак валутен пазар и търговия.

Това някакъв нов виц ли е!?

Честит пореден бан САХИБЕ.

Не разбераш ли, че дори собствениците на сайта не могат да те търпят, въпреки че си с тяхната позиция относно пазара.
Re: Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/
09-04-2011 - 16:31:19
avatar
smoking smiley
Quote
javcho
Quote
sid 40
Quote
batko
Quote
Gancho_
Пари кеш-баровци сте вие-как натрупвате пари кеш бе я ми кажете,и аз да се светна,много сте отворени ама сега ако някоя банка каже даваме кредити на 3 процента на всички ще им се сторят евтини апартаментите нали-келеши и после ще ми обясняват как се определяли цените на имотите ръст на населението,инфлация и така нататък.заем се връща,наем не.Ама я си стойте при дъртите,и чакайте някоя нивичка да продадете или бабата да се гътне.
Първоначално с работа на две места.Скромен живот без маркови дрешки и екстри.После валутен пазар.След това пак валутен пазар и търговия.

Това някакъв нов виц ли е!?

Честит пореден бан САХИБЕ.

Не разбераш ли, че дори собствениците на сайта не могат да те търпят, въпреки че си с тяхната позиция относно пазара.

Джавчо, кой е този сахиб и този пунди, дето всички ги споменавате бе? Всички си контактувате с някой в негово отсъствие и не може човек да разбере за какво става въпрос. По добре обясни как наистина някой може да събере толкова кеш, ако не изтегли заем?
п.п.Забравих да те питам и теб- ИМОТ КОГА?smoking smiley



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-04-09 16:39 от ПОМЕЩИК.
Re: Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/
09-04-2011 - 17:51:07
Quote
ПОМЕЩИК

Джавчо, кой е този сахиб и този пунди, дето всички ги споменавате бе?

По добре обясни как наистина някой може да събере толкова кеш, ако не изтегли заем?

п.п.Забравих да те питам и теб- ИМОТ КОГА?smoking smiley

Ти си Сахиб, Собсвенико. Няма как просто да има 2ри ненормалник в покриетето на третотокласния ти интернет доставчик, в крайния квартал на София Слатина. Погледни нагоре, виж ниско прелитащите самолети, и ще се ориентираш.

Като се развива постоянно, а не като теб да виси на гърба на данакоплатците. Да не би да се надяваш, че ще станеш министър, за да взимаш някога нормална заплата, а? Няма да стане. И 1500лв не е добра заплата.

Последен купен имот, в който засега живея - 2004г, Стрелбище, ново строителство. Имам и търговски. Данъците на имотите ми са над 1000лв за година. winking smiley
Re: Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/
09-04-2011 - 18:49:01
avatar
Да си жив и здрав, още по-големи данъци да плащашwinking smiley Само, че ти явно чакаш да се върнат нивата на цените под тези от 2004г. за да купиш отново. Ясно е тогава защо си яростен поддръжник на тезата, че имотите няма да поскъпват. Особено търговските нали?
Re: Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/
09-04-2011 - 18:52:06
avatar
Quote
javcho
Quote
ПОМЕЩИК

Джавчо, кой е този сахиб и този пунди, дето всички ги споменавате бе?

По добре обясни как наистина някой може да събере толкова кеш, ако не изтегли заем?

п.п.Забравих да те питам и теб- ИМОТ КОГА?smoking smiley

Ти си Сахиб, Собсвенико. Няма как просто да има 2ри ненормалник в покриетето на третотокласния ти интернет доставчик, в крайния квартал на София Слатина. Погледни нагоре, виж ниско прелитащите самолети, и ще се ориентираш.

Като се развива постоянно, а не като теб да виси на гърба на данакоплатците. Да не би да се надяваш, че ще станеш министър, за да взимаш някога нормална заплата, а? Няма да стане. И 1500лв не е добра заплата.

Последен купен имот, в който засега живея - 2004г, Стрелбище, ново строителство. Имам и търговски. Данъците на имотите ми са над 1000лв за година. winking smiley

А ти си Муамар Кадафи- още по-голям ненормалник:} Абе защо някои хора от липса на пари за апартаменти сте изтрещяли тотално?
Ти заплата вземаш ли или разчиташ на някой случаен минувач покрай търговския ти обект докото набиваш баници или сърфираш?:]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-04-09 19:09 от ПОМЕЩИК.
Re: Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/
09-04-2011 - 20:55:36
avatar
Quote
ПОМЕЩИК
А ти си Муамар Кадафи- още по-голям ненормалник:} Абе защо някои хора от липса на пари за апартаменти сте изтрещяли тотално?
Ти заплата вземаш ли или разчиташ на някой случаен минувач покрай търговския ти обект докото набиваш баници или сърфираш?:]
На сахиб сумата от цифрите на мобилния му е с 5 по-голяма от сумата на цифрите на ЕГН-то. Провери, дали и при теб е така и после сметни каква в вероятността за съвпадение.
Re: Имот сега?!?Да не съм луд!/жилище,цена,спад/
09-04-2011 - 21:05:41
avatar
Мисля, че този списък може да ти бъде полезен:[combgcom.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход