Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Къде отидоха парите на емигрантите

Публикувано от PER0 
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
21-02-2011 - 22:09:00
avatar
Quote
Boby
Тортко, че си прост като гъба и тотално скаран с елементарната аритметика разбрахме отдавна. Сега вадиш и някакво невероятно самочувствие и си тръгнал да си го мериш без да знаеш кой е насреща. С кредитни линии ще се хвали... Гледай си там кредит скор-а и си кютай на тръстиката да не се окажеш без "карти".

Bobyyyyyyyyy фалшива гъдулкоооооооо питах те кога за последен път резервира нещо за $5000 отговор обоче немааааааааааааа. Числата които съм ти дал знаеш ли какво значат нямаш никаква представа абсолютно никаква. Значат финансова стабилност и доверие от банката към менееееееее. Тези пари са приготвени за тебе и можеш по всяко време да ги ползваш! Нема нужда да ода до банката да подавам молба за нищо и да ми слагат такса "РАЗГЛЕЖДАНЕ НА ДОКУМЕНТИ". Да имам самочувствие и е с покритие защото каквото кажа го доказвам. Не като тебе да говоря идиотщине че щял да резервира нещо някъде си за $5000. Или и ти си от тези дето се пробваха навънка отсвириха те оти си лош матрял и сега фърляш къчове като те ръгнат у ребрата. Ако си в България мога само да да ти кажа: Мизерник там ти е мястото у тиняка!

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
21-02-2011 - 22:13:53
Много си смешен, Торти, мислиш, че в България всички ядат доматите с колците и никой не е виждал 100000 евро накуп.
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
21-02-2011 - 22:29:52
avatar
Имотния има хора в България които имат повече, има и такива които само са виждали, има и такива които нема и да ги сънуват половината на тези пари. Но някакъв си да се изживява че щял да резервира някъде си нещо си–няма да го подмина и да му напомня че е сопол. Та чак се изказа кой седял насреща ми. От неговите писаници разбирам че си няма хал хабер от стойноста на парите и какво е значението на банката в живота му. Колкото и да ги мразим банките те са неразделна част от нашто ежедневие освен ако не си под моста, тогава те нямат роля в живота.

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
21-02-2011 - 22:34:06
Съгласен съм с тебе за банките и за други неща, ама не така с човека, и той е пич, а ти го провокира, като се хвалиш анонимно.
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
21-02-2011 - 22:51:46
avatar
Quote
ТОРТКО
Quote
Boby
Тортко, че си прост като гъба и тотално скаран с елементарната аритметика разбрахме отдавна. Сега вадиш и някакво невероятно самочувствие и си тръгнал да си го мериш без да знаеш кой е насреща. С кредитни линии ще се хвали... Гледай си там кредит скор-а и си кютай на тръстиката да не се окажеш без "карти".

Bobyyyyyyyyy фалшива гъдулкоооооооо питах те кога за последен път резервира нещо за $5000 отговор обоче немааааааааааааа. Числата които съм ти дал знаеш ли какво значат нямаш никаква представа абсолютно никаква. Значат финансова стабилност и доверие от банката към менееееееее. Тези пари са приготвени за тебе и можеш по всяко време да ги ползваш! Нема нужда да ода до банката да подавам молба за нищо и да ми слагат такса "РАЗГЛЕЖДАНЕ НА ДОКУМЕНТИ". Да имам самочувствие и е с покритие защото каквото кажа го доказвам. Не като тебе да говоря идиотщине че щял да резервира нещо някъде си за $5000. Или и ти си от тези дето се пробваха навънка отсвириха те оти си лош матрял и сега фърляш къчове като те ръгнат у ребрата. Ако си в България мога само да да ти кажа: Мизерник там ти е мястото у тиняка!

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Тази комбинация съм я чувал на едно място.Абе Митко, още ли смучеш индиенските цигарки бре.А аз се ядосвах до преди време кат ти четях глупостите.Ама много още можеш.Давай.Успех.На друго място да са те били поне пет пъти до сега.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
21-02-2011 - 22:53:19
avatar
АЗ не се хваля АЗ казвам това което е истина! Несъм в 5 клас да се хваля че пишката ми става на кокълче. Всичко което съм постигнал е плод на умения, знания и 2–те ми ръце толкоз нищо повече. Нема паднаха ми едни пари, продадох на дядо имота. И мога да кажа че ако човек се напъва тука колкото в Бъпгария резултатите ще са много по добри от Българските, говоря за хора които работят правят бизнес и искат да се развиват. Не такива дето целта им е 70 квадрата апартамент че да не са под моста.

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
21-02-2011 - 23:11:01
avatar
Quote
OwnerBG
Quote
ТОРТКО
Quote
Boby
Тортко, че си прост като гъба и тотално скаран с елементарната аритметика разбрахме отдавна. Сега вадиш и някакво невероятно самочувствие и си тръгнал да си го мериш без да знаеш кой е насреща. С кредитни линии ще се хвали... Гледай си там кредит скор-а и си кютай на тръстиката да не се окажеш без "карти".

Bobyyyyyyyyy фалшива гъдулкоооооооо питах те кога за последен път резервира нещо за $5000 отговор обоче немааааааааааааа. Числата които съм ти дал знаеш ли какво значат нямаш никаква представа абсолютно никаква. Значат финансова стабилност и доверие от банката към менееееееее. Тези пари са приготвени за тебе и можеш по всяко време да ги ползваш! Нема нужда да ода до банката да подавам молба за нищо и да ми слагат такса "РАЗГЛЕЖДАНЕ НА ДОКУМЕНТИ". Да имам самочувствие и е с покритие защото каквото кажа го доказвам. Не като тебе да говоря идиотщине че щял да резервира нещо някъде си за $5000. Или и ти си от тези дето се пробваха навънка отсвириха те оти си лош матрял и сега фърляш къчове като те ръгнат у ребрата. Ако си в България мога само да да ти кажа: Мизерник там ти е мястото у тиняка!

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Тази комбинация съм я чувал на едно място.Абе Митко, още ли смучеш индиенските цигарки бре.А аз се ядосвах до преди време кат ти четях глупостите.Ама много още можеш.Давай.Успех.На друго място да са те били поне пет пъти до сега.

Сбъркал си адресаааааааааа. Но познавам 3–ма Митковци Митьо Асеновградския дето едно 60 килограма пичлиме го би та го направи на друсан кебап у муцуната и го отнесоха у болницата да го събират. Другия Митьо Розата от Казанлък мързи го у червата и е канап от класа. Дойде зимата малко поработи по складове хамалин и лятото айде обратно да се прави на нещо си. И 3–ти Митко от София разправят че е цигане бачкаше и от 15 години ко му става К... фаща работа не фаща.

Та сбъркал си адреса! А за боя, то там кантар нема така могат да те изгърбат че да се чудиш от къде ти е дошло.

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
22-02-2011 - 02:31:06
avatar
Браво Тротко точно така трябва да се действа в цялата тази сган от нищоправещи измислени форумни герой - изгладнели брокери и бивши такива, фалирали пишам строители и инвеститори и нищоправещи дървени философи, които с форумни заклинания си мислят, че ще повдигнат цените на копорите си, които вече не струват нищо и никой не иска. Някой като ги настъпи по мазола и почват да реват, още много ще ревете, колко минаха и заминаха, пруфесори, другари и другарки, joan-ки т.н. . Всякакви прилики с действителни лица и събития е случайна.
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
22-02-2011 - 09:30:52
gekko, войнстващата простотия е белег само на комплекси и ниско самочувствие winking smiley, писането във форум кой колко и какво има - също. Нищо повече smiling smiley

Аз смятам, че емигрантите като цяло с нищо не са заслужили да бъдат ругани от нас. Замислете се кои и какви емигранти пишат тук, в имотен форум winking smiley и ще ви стане ясно, че това е всъщност подбрана по определен признак, а не случайна извадка и всеки извод на база на нея е изкривен.

Всеки е свободен да си търси късмета, където намери за добре, а е хубаво повече българи да се справят добре, където и да са. И пак ще кажа - това не е български феномен. Гърция е била в такова положение до преди 20-ина години, Ирландия - до преди 6-7. При това Ирландия пак се превърна нетен донор на хора. Но какво от това?
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
22-02-2011 - 09:40:42
В Гьрция, на остров Родос, има едно селище построено от бивши гръцки емигранти. Мисля че името на селището беше Бремен, на името на града където са живяли преди това заселниците.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход