Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Къде отидоха парите на емигрантите

Публикувано от PER0 
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
20-02-2011 - 22:06:15
Абе това емигрантите се насрахте. Всяко втото семейство, дрън, дрън. Аз не познавам /не че няма, но аз не познавам/ нито едно семейство, което да разчита на пари от чужбина. Това трябва да значи, че силно преувеличавате значението на емгрантските пари.
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
20-02-2011 - 22:09:24
Quote
Imotko
Абе това емигрантите се насрахте. Всяко втото семейство, дрън, дрън. Аз не познавам /не че няма, но аз не познавам/ нито едно семейство, което да разчита на пари от чужбина. Това трябва да значи, че силно преувеличавате значението на емгрантските пари.

Да бе да, 1 милиард и нещо суха пара на година, никво значение, с тях и без тях.....
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
20-02-2011 - 22:10:09
avatar
Quote
PER0


Като сте толкова самостоятелни що вързахте лева към еврото а? Нали сте много самостоятелни? А дали на мен ми е неприятно - не, аз мога да си харча парите и в друга държава, не мисля, че ще ми е неприятно, просто имам избор. След като там съм по добре посрещнат, естествено, че ще предпочета там.....Родителите могат да се изтеглят, и всеки си е хепи, нали? Пак разчитайте на себе си, мен не ме бърка.....

Ми, харчи ги , бе Перо, кой ти пречи?
Нали това ти обяснявам в куп постове вече- нас също не ни бърка къде ще платиш ДДС- дали в България, дали в друга страна.
Само дето там и през ум няма да ти мине да им разправяш как ги храниш с парите си.
А изцепката ти за борда говори единствено, че си еничерче, с което не си заслужава повече да се занимавам.
Продължи да се надуваш, но в български форум не вървиш.
А в чужд- съвсем, то затова и се натискаш да искаш благодарности тук.
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
20-02-2011 - 22:16:18
Quote
камелия
Quote
PER0


Като сте толкова самостоятелни що вързахте лева към еврото а? Нали сте много самостоятелни? А дали на мен ми е неприятно - не, аз мога да си харча парите и в друга държава, не мисля, че ще ми е неприятно, просто имам избор. След като там съм по добре посрещнат, естествено, че ще предпочета там.....Родителите могат да се изтеглят, и всеки си е хепи, нали? Пак разчитайте на себе си, мен не ме бърка.....

Ми, харчи ги , бе Перо, кой ти пречи?
Нали това ти обяснявам в куп постове вече- нас също не ни бърка къде ще платиш ДДС- дали в България, дали в друга страна.
Само дето там и през ум няма да ти мине да им разправяш как ги храниш с парите си.
А изцепката ти за борда говори единствено, че си еничерче, с което не си заслужава повече да се занимавам.
Продължи да се надуваш, но в български форум не вървиш.
А в чужд- съвсем, то затова и се натискаш да искаш благодарности тук.

Че аз съм си в БГ бе Камелия, ти ли ще ми кажеш къде да пиша а???????????????????? НА КОИ КАЗВАШ НАС???????? КОИ СТЕ ВИЕ?????
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
20-02-2011 - 22:32:27
avatar
Quote
PER0


Като сте толкова самостоятелни що вързахте лева към еврото а? Нали сте много самостоятелни? А дали на мен ми е неприятно - не, аз мога да си харча парите и в друга държава, не мисля, че ще ми е неприятно, просто имам избор. След като там съм по добре посрещнат, естествено, че ще предпочета там.....Родителите могат да се изтеглят, и всеки си е хепи, нали? Пак разчитайте на себе си, мен не ме бърка.....


Quote
PER0
Че аз съм си в БГ бе Камелия, ти ли ще ми кажеш къде да пиша а???????????????????? НА КОИ КАЗВАШ НАС???????? КОИ СТЕ ВИЕ?????

Хи, хи! Къде, по- точно си, че нещо се позабърка, Перо?
В кой от двата поста казваш истината?
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
20-02-2011 - 22:33:46
Quote
камелия
Quote
PER0


Като сте толкова самостоятелни що вързахте лева към еврото а? Нали сте много самостоятелни? А дали на мен ми е неприятно - не, аз мога да си харча парите и в друга държава, не мисля, че ще ми е неприятно, просто имам избор. След като там съм по добре посрещнат, естествено, че ще предпочета там.....Родителите могат да се изтеглят, и всеки си е хепи, нали? Пак разчитайте на себе си, мен не ме бърка.....


Quote
PER0
Че аз съм си в БГ бе Камелия, ти ли ще ми кажеш къде да пиша а???????????????????? НА КОИ КАЗВАШ НАС???????? КОИ СТЕ ВИЕ?????

Хи, хи! Къде, по- точно си, че нещо се позабърка, Перо?
В кой от двата поста казваш истината?

КОЕ НЕ ТИ Е ЯСНО????????
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
20-02-2011 - 22:39:41
avatar
Quote
PER0
Като сте толкова самостоятелни що вързахте лева към еврото а? Нали сте много самостоятелни? А дали на мен ми е неприятно - не, аз мога да си харча парите и в друга държава, не мисля, че ще ми е неприятно, просто имам избор. След като там съм по добре посрещнат, естествено, че ще предпочета там.....Родителите могат да се изтеглят, и всеки си е хепи, нали? Пак разчитайте на себе си, мен не ме бърка.....

Quote
PER0
Че аз съм си в БГ бе Камелия, ти ли ще ми кажеш къде да пиша а???????????????????? НА КОИ КАЗВАШ НАС???????? КОИ СТЕ ВИЕ?????

Quote
камелия
Хи, хи! Къде, по- точно си, че нещо се позабърка, Перо?
В кой от двата поста казваш истината?

Quote
PER0
КОЕ НЕ ТИ Е ЯСНО????????


Re: Къде отидоха парите на емигрантите
20-02-2011 - 22:46:51
Щом не можеш да направиш логическата връзка, аз ще я направя вместо теб:

Аз съм си в БГ бе Камелия, но мога (ако пожелая), да си харча парите и в друга държава.

Аз съм дотук с обясненията.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-21 00:04 от PER0.
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
20-02-2011 - 23:49:28
Вчера прочетох в местната газета как държави като Индонезия и Тайван се страхували от спекулативно навлизане на голями чужди инвестиции в икономиките им вследствие на 600 милярда които Америка се кани да напечата.
Хм, толко ли са прости тез инак добре развиващи се държави, дето им викаха "Азиатски тигри"? И защо на нас обиграните в бизнеса и макро икономиката българи не ни дреме стига да идват парици?*angel*

Със здраве*drink1*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
21-02-2011 - 03:08:16
avatar
Quote
Geto
Вчера прочетох в местната газета как държави като Индонезия и Тайван се страхували от спекулативно навлизане на голями чужди инвестиции в икономиките им вследствие на 600 милярда които Америка се кани да напечата.
Хм, толко ли са прости тез инак добре развиващи се държави, дето им викаха "Азиатски тигри"? И защо на нас обиграните в бизнеса и макро икономиката българи не ни дреме стига да идват парици?*angel*

Със здраве*drink1*


Тук ли го прочете това : *book**book**book*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход