Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Къде отидоха парите на емигрантите

Публикувано от PER0 
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
21-02-2011 - 05:11:36
Камито, точно защото си закърмена с тезисите от любимата си красна газета не можеш разбра за какво иде речwinking smiley

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
21-02-2011 - 09:29:10
Quote
Boby
Той Мадофф не само че няма нищо общо с руснаците, ами е от богоизбрания народ. Грешката му беше, че завлече и други богати евреи, иначе нямаше да го заключат за 150 г. :]
Разправяха ми как по телевизията давали разпенени аристократи, ен-то поколение стари пари с правилен произход как ругаят Мадофф... :]

Факт! smiling smiley "Парите не миришат" и богоизбраният народ го е знае още от преди да бъде формулиран този постулат :]
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
21-02-2011 - 10:47:09
avatar
Quote
PER0
Щом не можеш да направиш логическата връзка, аз ще я направя вместо теб:

Аз съм си в БГ бе Камелия, но мога (ако пожелая), да си харча парите и в друга държава.

Аз съм дотук с обясненията.

Не върза, Перо!
Изложи се, че и смешен стана.:]
По- добре се научи да уважаваш първо себе си, после и хората с които контактуваш. Нищо, че си анонимен, нищо че не ги познаваш.
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
21-02-2011 - 11:02:35
Quote
камелия
Quote
PER0
Щом не можеш да направиш логическата връзка, аз ще я направя вместо теб:

Аз съм си в БГ бе Камелия, но мога (ако пожелая), да си харча парите и в друга държава.

Аз съм дотук с обясненията.

Не върза, Перо!
Изложи се, че и смешен стана.:]
По- добре се научи да уважаваш първо себе си, после и хората с които контактуваш. Нищо, че си анонимен, нищо че не ги познаваш.

Специално си редактирах поста снощи за да не те засегна. Сега връщам първоначалната редакция:
Страдаш от сериозен умствен дефицит!!!

Попитах те кое не си разбрала.
Пак не вдяна.

Нямам възможността да ти обяснявам всяка моя дума.
Сама си го изпроси.
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
21-02-2011 - 11:18:20
avatar
Quote
PER0

Специално си редактирах поста снощи за да не те засегна. Сега връщам първоначалната редакция:
Страдаш от сериозен умствен дефицит!!!

Попитах те кое не си разбрала.
Пак не вдяна.

Нямам възможността да ти обяснявам всяка моя дума.
Сама си го изпроси.

Не можеш да ме засегнеш, Перо. Когато нямаш аргументи, да преминеш към обиди- нищо ново под слънцето.
Аз всичко съм разбрала, защото си го написал ясно и просто.

PER0
Като сте толкова самостоятелни що вързахте лева към еврото а? Нали сте много самостоятелни? А дали на мен ми е неприятно - не, аз мога да си харча парите и в друга държава, не мисля, че ще ми е неприятно, просто имам избор. След като там съм по добре посрещнат, естествено, че ще предпочета там.....Родителите могат да се изтеглят, и всеки си е хепи, нали? Пак разчитайте на себе си, мен не ме бърка.....

Каквито и интерпретации да опиташ, няма как да промениш значението на думите.
По- добре спри да упорстваш, че ставаш смешен.:]

Друг разказ е, ако умишлено се опитваше да заблудиш публиката, че си емигрант, за да ти целуват задните части като на спасител.
Ама, някой те е подвел, че дупедавците сте голям процент, та не се получи и това..........smoking smiley
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
21-02-2011 - 11:23:54
Quote
камелия
Quote
PER0

Специално си редактирах поста снощи за да не те засегна. Сега връщам първоначалната редакция:
Страдаш от сериозен умствен дефицит!!!

Попитах те кое не си разбрала.
Пак не вдяна.

Нямам възможността да ти обяснявам всяка моя дума.
Сама си го изпроси.

Не можеш да ме засегнеш, Перо. Когато нямаш аргументи, да преминеш към обиди- нищо ново под слънцето.
Аз всичко съм разбрала, защото си го написал ясно и просто.

PER0
Като сте толкова самостоятелни що вързахте лева към еврото а? Нали сте много самостоятелни? А дали на мен ми е неприятно - не, аз мога да си харча парите и в друга държава, не мисля, че ще ми е неприятно, просто имам избор. След като там съм по добре посрещнат, естествено, че ще предпочета там.....Родителите могат да се изтеглят, и всеки си е хепи, нали? Пак разчитайте на себе си, мен не ме бърка.....

Каквито и интерпретации да опиташ, няма как да промениш значението на думите.
По- добре спри да упорстваш, че ставаш смешен.:]

Друг разказ е, ако умишлено се опитваше да заблудиш публиката, че си емигрант, за да ти целуват задните части като на спасител.
Ама, някой те е подвел, че дупедавците сте голям процент, та не се получи и това..........smoking smiley

Да, стоя зад всяка една дума, но умствения ти капацитет е малък, за да го разбереш
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
21-02-2011 - 13:00:47
avatar
Quote
PER0

PER0
Като сте толкова самостоятелни що вързахте лева към еврото а? Нали сте много самостоятелни? А дали на мен ми е неприятно - не, аз мога да си харча парите и в друга държава, не мисля, че ще ми е неприятно, просто имам избор. След като там съм по добре посрещнат, естествено, че ще предпочета там.....Родителите могат да се изтеглят, и всеки си е хепи, нали? Пак разчитайте на себе си, мен не ме бърка.....

Quote
камелия
Каквито и интерпретации да опиташ, няма как да промениш значението на думите.
По- добре спри да упорстваш, че ставаш смешен.:]

Друг разказ е, ако умишлено се опитваше да заблудиш публиката, че си емигрант, за да ти целуват задните части като на спасител.
Ама, някой те е подвел, че дупедавците сте голям процент, та не се получи и това..........smoking smiley

Quote
PER0
Да, стоя зад всяка една дума, но умствения ти капацитет е малък, за да го разбереш

Ами, обясни бе, Перо!
Щом си тука, щом стоиш зад думите си, къде беше, когато "ние" връзвахме лева за еврото? Към извънземните ли се числеше тогава?
Или, ще ми кажеш, че си участвал в граждански отряди против борда?
Или, че си ходел прав под масата в това време, та си непричом?
Или си бил и все още си в някаква специална група на "вечно несамостоятелните", за които все някой трябва да се грижи?
Само няма как да обясниш в контекста на написаното, изречението "След като там съм по добре посрещнат, естествено, че ще предпочета там...."

Такива ми ти работи, Перо.:]
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
21-02-2011 - 13:20:51
Quote
камелия

Ами, обясни бе, Перо!
Щом си тука, щом стоиш зад думите си, къде беше, когато "ние" връзвахме лева за еврото? Към извънземните ли се числеше тогава?
Или, ще ми кажеш, че си участвал в граждански отряди против борда?
Или, че си ходел прав под масата в това време, та си непричом?
Или си бил и все още си в някаква специална група на "вечно несамостоятелните", за които все някой трябва да се грижи?
Само няма как да обясниш в контекста на написаното, изречението "След като там съм по добре посрещнат, естествено, че ще предпочета там...."

Такива ми ти работи, Перо.:]

Много просто Камелия, ТОГАВА не живеех в БГ, но СЕГА живея тук, в БГ. И знам как е ТАМ, знам как е и ТУК.
Айде сега ми обясни, като се слагаш в групата на "самостоятелните" защо лева е вързан за еврото, нали на вас "самостоятелните" не ви пука какво е ОТВЪН? Защо трябваше да се вързва лева към дойче марката тогава? Защо е още вързан? Защо, като сте толкова "самостоятелни" БГ е на опашката на всичко? Кой Ви пречеше на вас "самостоятелните" да оправите нещата през изминалите години? Аха, ясно, ти "самостоятелно" си лапала комисионните (не визирам брокерите като цяло тук) и си се оправила. Заради мислене като твоето, може би ще предпочета ТАМ.......И нали разбираш, паричките, с мен...........да не ви вдигам цените на вас конкретно "самостоятелните"......



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-21 13:26 от PER0.
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
21-02-2011 - 13:36:51
avatar
Quote
PER0


Много просто Камелия, ТОГАВА не живеех в БГ, но СЕГА живея тук, в БГ. И знам как е ТАМ, знам как е и ТУК.
Айде сега ми обясни, като се слагаш в групата на "самостоятелните" защо лева е вързан за еврото, нали на вас "самостоятелните" не ви пука какво е ОТВЪН? Защо трябваше да се вързва лева към дойче марката тогава? Защо е още вързан? Защо, като сте толкова "самостоятелни" БГ е на опашката на всичко? Кой Ви пречеше на вас "самостоятелните" да оправите нещата през изминалите години? Аха, ясно, ти "самостоятелно" си лапала комисионните (не визирам брокерите като цяло тук) и си се оправила. Заради мислене като твоето, може би ще предпочета ТАМ.......И нали разбираш, паричките, с мен...........да не ви вдигам цените......

Я, стига писа глупости, Перо!
Като си се върнал тук, какво оправи от нещата, дето толкова ти бъркат в очите?
Нали тия, дето се изнесохте, сте уж най- кадърните и най- стойностните?
Що ли, като се върнете, от вас човек ред не може да хване, че да се оплаче от нещо?
Ами, нали си голямата работа и много самостоятелен- айде, почвай да ни отвързваш от еврото и да ни тикаш напред.
Ама, то да направиш нещо, не е като да рИвеш и хулиш по форумите.
Какво чакаш сега- да ти се извиня, че докато пребиваваше в "оправена" държава, ние тук не сме ти оправили твоята?
И що си мислиш, че ще уплашиш някого със заканите си?
И що си мислиш, че ти вярвам, дето баш в кризата си се прибрал с куп пари, които се чудиш къде да изхарчиш?
Колко души да ти кажат, че липсата ти няма и да се забележи, за да схванеш, че си никой?
Колкото до това, че знаеш как е "там"- много е тъпо да си мислиш, че само ти знаеш.
Ама, много. Че и смешно.:]
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
21-02-2011 - 13:48:12
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход