Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Къде отидоха парите на емигрантите

Публикувано от PER0 
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
21-02-2011 - 13:49:57
Малко извън темата.

Камелия, я виж за твоя любим квартал, какво намерих днес.

Ти взе ли участие в това културно мероприятие?

[vbox7.com]
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
21-02-2011 - 13:51:58
Quote
камелия

Я, стига писа глупости, Перо!
Като си се върнал тук, какво оправи от нещата, дето толкова ти бъркат в очите?
Нали тия, дето се изнесохте, сте уж най- кадърните и най- стойностните?
Що ли, като се върнете, от вас човек ред не може да хване, че да се оплаче от нещо?
Ами, нали си голямата работа и много самостоятелен- айде, почвай да ни отвързваш от еврото и да ни тикаш напред.
Ама, то да направиш нещо, не е като да рИвеш и хулиш по форумите.
Какво чакаш сега- да ти се извиня, че докато пребиваваше в "оправена" държава, ние тук не сме ти оправили твоята?
И що си мислиш, че ще уплашиш някого със заканите си?
И що си мислиш, че ти вярвам, дето баш в кризата си се прибрал с куп пари, които се чудиш къде да изхарчиш?
Колко души да ти кажат, че липсата ти няма и да се забележи, за да схванеш, че си никой?
Колкото до това, че знаеш как е "там"- много е тъпо да си мислиш, че само ти знаеш.
Ама, много. Че и смешно.:]

Какво съм оправил???? Донесъл съм пари Камелия, от моите пари са изплатени заплатите на много хора!!!. ТИ си "самостоятелната"!! ТИ трябва да настояваш за отвързване от еврото, не аз!! Схващаш ли???? Какво си направила ти? Изпапкала си комисионните, какво реално си допринесла за развитието на икономиката????? И като български гражданин имам претенциите да казвам нещата, които не ми харесват, коя си ти да ми казваш да си затварям устата??????
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
21-02-2011 - 14:43:49
avatar
Quote
PER0

Какво съм оправил???? Донесъл съм пари Камелия, от моите пари са изплатени заплатите на много хора!!!. ТИ си "самостоятелната"!! ТИ трябва да настояваш за отвързване от еврото, не аз!! Схващаш ли???? Какво си направила ти? Изпапкала си комисионните, какво реално си допринесла за развитието на икономиката????? И като български гражданин имам претенциите да казвам нещата, които не ми харесват, коя си ти да ми казваш да си затварям устата??????

Поредната надувка!
Донесъл си, ама друг път.
Който сам си е изкарал парите, уважава труда и на другите. А при теб, такова нещо няма.
Който иска нещо да направи, го прави.
Бъди си недоволен колкото искаш и рИвИ на воля по форумите- никой не ти забранява, стига да си тук. Къде съм казала да си затваряш устата?
Ако ти е зор- тичай да се откачиш и от еврото.
Но, претенции към хората в България не можеш да имаш, ако си си плюл на петите.
Да не говорим, колко жалко е желанието ти емигрантите да бъдат групово канонизирани.*stop*
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
21-02-2011 - 14:52:36
Камелия, благодаря ти! Точна си и няма как да не те подкрепя*rose*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
21-02-2011 - 15:10:17
Quote
Geto
Камелия, благодаря ти! Точна си и няма как да не те подкрепя*rose*

Гето, ти не трябваше ли отдавна да си се прибрал от Канада? Някъде още преди 3 години?
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
21-02-2011 - 15:30:24
Quote
javcho
Малко извън темата.

Камелия, я виж за твоя любим квартал, какво намерих днес.

Ти взе ли участие в това културно мероприятие?

[vbox7.com]

Тая с тромбона е сякаш жива Камелия. От това по развита икономика здраве му кажи - кебапчетата изпечени, музиката свири, да живей живота. 100% развитие на хранително вкусовата промишленост и изкуство и култура.
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
21-02-2011 - 16:15:08
Камелия,аз не съм емигрант.Бил съм по чужбина, но винаги за кратко с предварително договорена работа.
За тези кратки периоди съм внасял доста валута в страната,и вярвай ми всеки един покрай мен ,който е заслужил е усетил ползата от това.
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
21-02-2011 - 16:49:27
avatar
Quote
PER0

Тая с тромбона е сякаш жива Камелия. От това по развита икономика здраве му кажи - кебапчетата изпечени, музиката свири, да живей живота. 100% развитие на хранително вкусовата промишленост и изкуство и култура.

Хи,хи! Възхищаваш се на резултата от огромната маса пари, които си докарал в България, превъртели са се и са задвижили икономиката.:]
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
21-02-2011 - 17:13:41
Quote
камелия
Quote
PER0

Тая с тромбона е сякаш жива Камелия. От това по развита икономика здраве му кажи - кебапчетата изпечени, музиката свири, да живей живота. 100% развитие на хранително вкусовата промишленост и изкуство и култура.

Хи,хи! Възхищаваш се на резултата от огромната маса пари, които си докарал в България, превъртели са се и са задвижили икономиката.:]

Камелия,я се опитай да раздвижиш нещо в днешно време без пари.Освен /не визирвам точно теб/задника си на некое поп-фолк парче

Айде раздвижете го имотния пазар,като няма пари за покупки.
Re: Къде отидоха парите на емигрантите
21-02-2011 - 17:43:48
Пари има smiling smiley но това което се предлага не струва, или поне не толкова.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход