Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*

Публикувано от СТОПАНИН ... . 
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
20-01-2011 - 08:38:00
Quote
bah
Quote
igra4
Quote
bah
Quote
фло
Интересно ми е колко имотни сделки стават годишно в страната,че да изхранят 2000-те агенции

Светлина в тунела! За първи път от три години броят на сделките с недвижими имоти отбелязва ръст. За третото тримесечие на 2010 г. са сключени 46 968 покупко-продажби на жилища, земя, бизнес имоти и др. Това показват данните от всички 113 служби по вписвания в страната.


Като основна част от сделките са със земеделска земя.
Бъди коректен и пиши истината, не само ти четещ вестници!!!

Земеделската земя, също е имот. Защо трябва да изключваме всичко извън апартаментите.


Ами естествено ,че не трябва да ги изключваме.Даже по мое мнение близките дме години основната част от сделките с имоти ще са именно със земеделска земя.Ако следите какво приемат големите,като обща стратегия за бъдещето ,ще ви стане ясно.Другото е ,че след някоя друга годинка и българските фермери ще взимат пълната субсидия на еденица площ.
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
20-01-2011 - 09:35:44
Интересно ми е колко имотни сделки стават годишно в страната,че да изхранят 2000-те агенции и приблизителния брой на служителите им да речем 6000 паразита.Бих предположил,че реалните клиенти за покупка на недвижим имот са 4 пъти по-малко от броя на агенциите!
----------------
Блонди фло, самият факт, че съществуват, на теб какво ти говори - има ли сделки, или няма ? Или и този въпрос е твърде сложен за русокосата ти главица ?
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
20-01-2011 - 09:57:47
Quote
dicho
Интересно ми е колко имотни сделки стават годишно в страната,че да изхранят 2000-те агенции и приблизителния брой на служителите им да речем 6000 паразита.Бих предположил,че реалните клиенти за покупка на недвижим имот са 4 пъти по-малко от броя на агенциите!
----------------
Блонди фло, самият факт, че съществуват, на теб какво ти говори - има ли сделки, или няма ? Или и този въпрос е твърде сложен за русокосата ти главица ?

Е ,дичка ти си биг-боса на агентите! Плюс това си единствения агент на НИ в този форум и можеше да кажеш при колко на брой сделки си посредничил през годината!Не говоря за пари и проценти, ами за брой сделки за покупко-продажба на НИ. Погледни в тавана и сгъвай по един пръстите на едната ръка,ама бавно да не объркаш сметката!
PMP
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
20-01-2011 - 10:33:29
Quote
СТОПАНИН ... .
Може би изходната позиция за подобен спор би трябвало да е да се разбере кой участник кой е? Дичо го знам, че е собственик на водеща компания за посредничество при продажба на НИ. ПМП обаче не мога да отгатна какъв е? ФАКТ!

Аз съм бот! Друг факт е , че откакто ботясвам, посещенията на сайта са се увеличили с ~ 7%. Ето я сделката: Вдигам посещенията -> приходите от реклама, в замяна ще ми позволят да надникна в дейта центъра, чиято изчислителна мощ стои зад графиката на 1ва страница...евентуално ще има и бонус - алгоритъма който изчислява тази графика, написан на тетрадка с големи квадратчета...
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
20-01-2011 - 10:52:17
фло, фло, колко мъка и злоба има на този свят , що така ?! Та ти на елементарен въпрос на можеш да ми отговориш, ще го повторя - самият факт, че съществуват, на теб какво ти говори - има ли сделки, или няма ? Хайде мойто момче ,не е толкова сложно.
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
20-01-2011 - 11:31:46
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
Може би изходната позиция за подобен спор би трябвало да е да се разбере кой участник кой е? Дичо го знам, че е собственик на водеща компания за посредничество при продажба на НИ. ПМП обаче не мога да отгатна какъв е? ФАКТ!

Стопанин нека ти помогна,
ПМП е дебил. Факт. :]:}

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
20-01-2011 - 18:21:39
Quote
dicho
фло, фло, колко мъка и злоба има на този свят , що така ?! Та ти на елементарен въпрос на можеш да ми отговориш, ще го повторя - самият факт, че съществуват, на теб какво ти говори - има ли сделки, или няма ? Хайде мойто момче ,не е толкова сложно.
Има бе дичка има сделки! Само дето трябваше твоите да кажеш колко са ,като броиш пръстите на едната ръка ,обаче май си объркал сметката! Занули като разтърсиш отривисто китката с пръстите и почни наново да броиш като свиваш пръстите един по един! Гледай да не сбъркаш отново ,затова брой бавно!После сподели тука колко са!
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
20-01-2011 - 18:50:37
Quote
Imotko
Няма как да са имали отношения, бетонджията Фло сделки не е правил през живота си. На него му дайте химия и физика, имотите и парите ги оставете на хора, които разбират.
Глупости! Забрави моята агенция за НИ " МАНИ-МАНИ"-Международна Агенция за Недвижими Имоти ! Тя е точно толкова успешна колкото на дичката агенцията,когато успя да продаде жилището на родителите си! Ама какво ни се бъркате на приказката с дичката? Аз го питам колко сделки направи агенцията му миналата година,ей тъй да се похвали тука ,да вземем ,както се казва пример! Ние с него поначало се уважаваме от години,дето има една дума!:]
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
20-01-2011 - 19:22:53
Любима ми фло, през миналата година имам повече от достатъчно сделки, толкова, че да живея спокойно , с вяра в утрешния ден. Да отричаш, че една АНИ, която е от 20 г. на този пазар е успешна АНИ, не ти отива, имаш претенции за някаква, макар и под средната интелигентност, засрами се.
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
20-01-2011 - 19:47:48
dicho,кажи число ,ако можеш да бъдеш откровен? Не те питам дали са ти достатъчно сделките или не! Питам 20 годишна софийска агенция колко сделки е направила през 2010 г. Ако смяташ ,че ще се червиш не казвай! Не те питам ,пак да кажа за проценти и пари, питам те за брой сделки покупко-продажба?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход