Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето я истината за цените...

Публикувано от dmb 
Re: Ето я истината за цените...
28-12-2010 - 17:00:17
avatar
Quote
Tumnio
- щото наквая винаги има възмездие и аз ще ви зема паричките в името на сестра ми -

Да не би сестра ти да е оная пачавра край запалените гуми на Околовръстното, де казва че събирала пари за ипотеката на брат си? *angel*

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Ето я истината за цените...
28-12-2010 - 17:04:56
avatar
Ти бръкни за некой лев и ще разбереш...въпреки че си най-скъсаната мишка тука, и 13та заплата не дадоха... много си закъсал, много.. а за рушвети да не говорим нали ахахаха гладник горнобански си ти, помиар
Колко стинки имаш а? Ще можеш ли да се включиш в групата на куку - оня дет ни чаржи фор фрее, а имаче бръмчи на 250Д на час :] Той участва с 20К- ти как си мами гладно? Имай на идея, че под 1К не приемам - оставаш вечният зрител :]
А скокна ли днес до дир-а да видиш какво да ти приготвили за вечеря на гладното ти и недохрането мозъче а бейби :}

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Re: Ето я истината за цените...
28-12-2010 - 17:09:14
avatar
Светльо, жал ми е за лекуващият те лекар - как ли се справя с тебе, при такова силно разстройство на личноста, не знам?
Кофти е да си чак такъв Олигофрен, всички тук масово ти съчувстваме, но ти все пак не забравяй какво ти е предписал той и си пий хапчетата навреме, ако не искаш комшиите ти пак да звънят на тел. 112 и да идват ония... яките санитари, на които си им вече фен! smiling smiley

Колко ризи събра до момента?
По една на седмица? Като ти гледам периодиката на кризите, май са повече, а?

Милото ми циклофрениче! *ok*

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Ето я истината за цените...
28-12-2010 - 17:15:37
avatar
Един вид да разбираме че нямаш кьорав лев така ли?? Е чи от чий се правиш на мъж а бре Петко winking smiley

Добре, а как ще изкараш празниците.. там успя ли всичко да си осигуриш ?? Мисля, че си в правотата си да искаш помощ от "съмишлиниците" си тук :}

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Re: Ето я истината за цените...
28-12-2010 - 17:17:08
avatar
А и аз самият съм малко с тебе все пак.. не забравяй че ти стискам палци да си купиш жилище през 2011 - все пак си го обещал публично :}

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Re: Ето я истината за цените...
28-12-2010 - 17:23:21
avatar
Да не би да имаш нещо за продаване, че с такъв трескав интерес следиш намеренията ми към пазара?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Ето я истината за цените...
28-12-2010 - 17:26:59
avatar
Ти и намерения към пазара :} :} :}

Нали знаеш, че годинката бързо ще се търкулне хахаха От сега си мериш количествата възелинче дето щи трябват нали :]

Гладник!

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Re: Ето я истината за цените...
28-12-2010 - 17:40:33
avatar
Вазелин по аптеките няма Светльо, изкупили са го себеподобните ти в промишлени количества.
Така че, няма как да стигне до мен, а смятах да те опъна с вазелин, когато имотчето ти излезе на търг.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Ето я истината за цените...
28-12-2010 - 17:47:48
avatar
Quote
dicho
Тъпо, нещастно . злобно хлапе, ти някога усмихваш ли се ? Освен в случаите, когато получаваш полюции, че някому банката е взела имота ?

Не Дичка банката не взима имота на кой да е! Банката взима имоти на прости, неуки, алчни първенюта, въобразили си че могат да се преравнят към белите хора. До вчера се олеждаше у кладенеца кат се бръсне сега баня лЮкс с финансови плочки му се прищело. Иска да лапа от въздуха ама балона пусна въздух. Старата "Опера" наследство от баба с плазма замени, че белите кълки на Ивана по се видат кат му пее за "100 патрона ще ти вкарам". Ми Италянската кожена гарнитура нея къде оставихме? И "жигулата" дето получи зестра с която разкарваше крадени прасета и мисирки по пазарите на кисело мирише и неможе да вози Мичето от канцеларията. Та реши кола от сой да си купи и полека лека балбук, балбук у финансовото тресавище. За тези хора ли бре Дичка да тъжа? Ти имаш право да тъжиш за тях, те ти даваха хляба и ти мажеха маслото върху него! Сега Дичка е време да се плаща нали знаеш за сметките без кръчмар как излизат. КРИВИ!
Дичкаааааааааа каква е мислихме-каква стана, а Куку квито ги разправя хич не са за мислене.

Продажба дори и на загуба да се счита за печалба към днешна дата!

Ни копува ни продава
Re: Ето я истината за цените...
28-12-2010 - 19:25:06
Тотко, вдигни малко летвата де, не всички карат Опел и гледат Ивана.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход