Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето я истината за цените...

Публикувано от dmb 
Re: Ето я истината за цените...
28-12-2010 - 15:09:21
avatar
Свършил му е вазелина и го стържат банкерите на сухо, от болката ще е - той със срама вече се е примирил winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Ето я истината за цените...
28-12-2010 - 15:11:18
Тъпо, нещастно . злобно хлапе, ти някога усмихваш ли се ? Освен в случаите, когато получаваш полюции, че някому банката е взела имота ?
Re: Ето я истината за цените...
28-12-2010 - 15:16:07
avatar
Quote
valsodar
Свършил му е вазелина и го стържат банкерите на сухо, от болката ще е - той със срама вече се е примирил winking smiley

Другият вариант е по-усукан.. Истерията започна, след като е осъзнал най0сетне, че графиката показва Средно Случайно; че истинската средната цена преди година реално е била със 150 евро нагоре; той тогава е продал и се е минал, защото е мислил, че средната цена е със 150 евро надолу. Опаа.
Re: Ето я истината за цените...
28-12-2010 - 16:04:28
avatar
Кое съобщение?? Трудно ви разбирам пуберитетските изблици честно. Че сте фрашкани с комплекси не само е очевадно, но и НЯМА КАК ДА ДОКАЖЕТЕ ПРОТИВНОТО *angel*

Ако говорим за Шльоки-импотентняка дет се престави за Дичо.. то на чичко ви такива смешни просто няма как да минат - още същата вечер след съобщението че издирва "способни брокери" уведомих Дичо, че някой се ебава с него.. попитайте го дали е така smiling smiley
А колкото до самото съобщение от мен пък към Шльокера.. на следващият ден си го видях поснато от шьоки като отговор не от мен, а от Дичо...:ami:
Какво да ви кажа - няма такъв смях с вас посерковците... Колко пъти трябва да ви повторя, че "двойната тривръкция" е измислена лично от мен...дори имам и патент за това *angel* Къде се бутате в А-група малки пубиритетчета безпарични.

Валси страхливецо какво стана с облога а пиле, кафявичко ли пусна отзад smiling smiley оо бедний олигофрене
Додо - недооценената и изкуфяла дърта парантия?? Ти къде а? А беж да смяташ графики :] Имаш 1К поста около графиката и не само не доказа твърденията си ами се насра!! Е нормално е сега да си на мелмак от злоба... разбирам ги такива елементарни хорица кат тебе winking smiley
А Шльокера?? Хаха съмсем скоро за него.. почти е на довиждане момчето smoking smiley

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Re: Ето я истината за цените...
28-12-2010 - 16:07:01
avatar
На мен ми се струва че ти се насра, затова реши да си смениш псевдонима, докато забравим.
Re: Ето я истината за цените...
28-12-2010 - 16:12:08
avatar
Тва ми е наказателният ник, много добре се знае :]
Свърши вече работата си оня добрият бял трол.. сега ще ядете масово моята тояга хахаха повярвайте че ще ядете много бой..

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Re: Ето я истината за цените...
28-12-2010 - 16:18:49
avatar
Ако мислиш, че някой яде нещо.. просто се проявява поредният идиот тук. Като "Svetlio" показа, че си умствено недоразвит и не знаеш как се смята средно аритметично, сега показваш, че си и емоционално обременен. Направо съчетание от класа, ядеш лайна с вилица и нож.
Re: Ето я истината за цените...
28-12-2010 - 16:28:48
avatar
Бе ти се снабди с неоределени количества възелин, па после философствай.. щото в крайна сметка това, че ти си садомазохист няма да направи мъките ми по малки spinning smiley sticking its tongue out

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Re: Ето я истината за цените...
28-12-2010 - 16:30:23
avatar
Казах ви го няколко пъти: "дискусия или секс" !!?? Е вие щот сте големите ебачи си избрахте секса ахахаха жалим много кире...тичкай за възелинче :]

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Re: Ето я истината за цените...
28-12-2010 - 16:56:23
avatar
Къф коч си бе импотентен гей ?? Къде си тръгнал да си мериш топките където са ти до колене вече бре прокиснал комплексар

Я си погледни малко мненията, бройката им, часовете на пускане,.... Ти си болен мозък - как да ти го обясня по разбираемо.
Ето и тук се пробваш пак с глупава калибристика: [forum.imoti.net] Само че на чичо ти Тъмньо такива не минават - пропусна ли на кой е патента за "джойната тривръкция" spinning smiley sticking its tongue out Какво опита пак> - Да се направиш на някой си , който иска да манипулира хората, но съвсем случайно допъска грешката с "панорамата" ахахахах ТИ СИ БОЛЕН МОЗЪК eye popping smiley
Но аз обещавам, че ще те излекувам, пърделник глупав

А междувременйо извади някой лев, въпреки че си едно кухо скъсано счети.. и се присъедини към групата на губещите глупаци - щото наквая винаги има възмездие и аз ще ви зема паричките в името на сестра ми smoking smiley

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход