Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето я истината за цените...

Публикувано от dmb 
Re: Ето я истината за цените...
29-12-2010 - 19:47:47
Quote
barbaron
http://www.sales.bcpea.org/


Без думи eye popping smiley

Чух, че утре у прайм тайма по телевизора с по и най - аудитория ще изкарат едни подобни ама по - графики, и щели били да обявят и други работи свързани с темата пред масовата аудитория.
Дано края на 2011 да гледаме и коментираме обратния наклон на кривата.
Това последното е пожелание за всички, които се вариме в тенджерата с имотите.
bah
Re: Ето я истината за цените...
29-12-2010 - 19:59:51
avatar
Quote
Imotko
1. какво можеш да си купиш при ЧСИ-тата измамници - недовършени скапани боклуци и панели, без значение цената.
2. при ЧСИ-тата няма никакво предлагане, ама никакво. Жив зян си, ако чакаш там да излезе читаво жилище.

По горните точки.
1. Днес се натъкнах (в разговор със свидетел) на продажба чрез ЧСИ на голяма къща/ вила в престижен крайградски район на Варна. Докато върви търга и огледите, всичко е ОК. В мига, в който се научава, че има "сделка" - започнал тотален разгром на постройката, дори имало насечени кабели, които оставили съседите посред зима без ток. Постройката останала "на груб строеж". Веднага направих връзка с къщата на Митьо очите, неговата история с къщата му в Сонгурларе е идентична. И ся, кво се получава, гледаш един имот, фъргаш пари кеш, и накрая хващаш дебелия.
2. Все още избора е супер ограничен и като се има едно наум за гореописаното, май не е добър ход.
Re: Ето я истината за цените...
29-12-2010 - 20:13:52
avatar
Quote
bah
Quote
Imotko
1. какво можеш да си купиш при ЧСИ-тата измамници - недовършени скапани боклуци и панели, без значение цената.
2. при ЧСИ-тата няма никакво предлагане, ама никакво. Жив зян си, ако чакаш там да излезе читаво жилище.

По горните точки.
1. Днес се натъкнах (в разговор със свидетел) на продажба чрез ЧСИ на голяма къща/ вила в престижен крайградски район на Варна. Докато върви търга и огледите, всичко е ОК. В мига, в който се научава, че има "сделка" - започнал тотален разгром на постройката, дори имало насечени кабели, които оставили съседите посред зима без ток. Постройката останала "на груб строеж". Веднага направих връзка с къщата на Митьо очите, неговата история с къщата му в Сонгурларе е идентична. И ся, кво се получава, гледаш един имот, фъргаш пари кеш, и накрая хващаш дебелия.
2. Все още избора е супер ограничен и като се има едно наум за гореописаното, май не е добър ход.

ХАХАХА, типични брокерски измислици. Бахчо, не се излагай ба.

40% спад преживяхте, още 30% няма да ги усетите :]
Re: Ето я истината за цените...
29-12-2010 - 20:22:42
avatar
Quote
Брокеръ


ХАХАХА, типични брокерски измислици. Бахчо, не се излагай ба.

Сложи си друг ник, че да не заблуждаваш хората!
Само брокер може да ти разкаже на какво е способен един собственик, дори когато продава по собствено желание.
Свалени и отнесени радиатори, батерии от банята и кухнята, изнесен дори вградения гардероб в антрето. За паркета да не говорим.
Така че, някой се излага, но не е Bah........:]
Re: Ето я истината за цените...
29-12-2010 - 20:27:44
avatar
От два случая в целия свят (единият измислен), не може да се правят генерални изводи.

40% спад преживяхте, още 30% няма да ги усетите :]
Re: Ето я истината за цените...
29-12-2010 - 20:36:44
avatar
Идеята е да се купуват надценените имоти от брокитата с комисиона за запознанства, от колкото тези с далеч по-ниски цени от търговете на ЧСИ-тата, де им подяждат хляба.
Тепърва колко градски легенди ще насътворят - бедна ти е фантазията. Глад, глад мори добитъка!
Само чакам да видя, още какви глупости ще напляскат с източник ЕЖК ( една жена ми каза ) *angel*

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Ето я истината за цените...
29-12-2010 - 20:45:00
avatar
Quote
valsodar
Идеята е да се купуват надценените имоти от брокитата с комисиона за запознанства, от колкото тези с далеч по-ниски цени от търговете на ЧСИ-тата, де им подяждат хляба.
Тепърва колко градски легенди ще насътворят - бедна ти е фантазията. Глад, глад мори добитъка!
Само чакам да видя, още какви глупости ще напляскат с източник ЕЖК ( една жена ми каза ) *angel*

Глупост те мори, не глад, Радославчо!:]
Идеята е хората да имат едно на ум, за да не изпищят. Ама, как да схванеш без чертеж ?smoking smiley
bah
Re: Ето я истината за цените...
29-12-2010 - 20:56:11
avatar
Quote
valsodar
Само чакам да видя, още какви глупости ще напляскат с източник ЕЖК ( една жена ми каза )

Аз много рядко пиша непроверена информация.
Просто, приликата с къщата на Митьо очите ме озадачи.
Нали не мислиш, че при "очите" има ЕЖК, след като даваха кадри по БТВ.
Re: Ето я истината за цените...
29-12-2010 - 20:58:31
avatar
Quote
камелия
Quote
valsodar
Идеята е да се купуват надценените имоти от брокитата с комисиона за запознанства, от колкото тези с далеч по-ниски цени от търговете на ЧСИ-тата, де им подяждат хляба.
Тепърва колко градски легенди ще насътворят - бедна ти е фантазията. Глад, глад мори добитъка!
Само чакам да видя, още какви глупости ще напляскат с източник ЕЖК ( една жена ми каза ) *angel*

Глупост те мори, не глад, Радославчо!:]
Идеята е хората да имат едно на ум, за да не изпищят. Ама, как да схванеш без чертеж ?smoking smiley
.................
А не съм съгласен и глад го гони от три години, иначе щеше да купи поне зимна палатка:]
Re: Ето я истината за цените...
29-12-2010 - 21:13:23
avatar
Пишете си каквото щете - има си достатъчно правни начини за защита от подобни злонамерени посегателства, в т.ч. и разваляне на сделка + компенсации за понесени щети.
Но, ми е много интересно да чуя още истории за новият Андрешко, върнал си го на банката унищожавайки имота й! winking smiley

Говорете си, приятно ми е да ви чета.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход