Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето я истината за цените...

Публикувано от dmb 
Re: Ето я истината за цените...
28-12-2010 - 21:33:29
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .

..............
Тортко , друже мой, кажи в щатите и канада ли е най-голямото ипотечно набълбукване или в България????????????????????????????
Отговора е ясен, интересното е че не се подиграваш на съгражданите си а си обърнал взор към БГ. Носталгията ти за връщане в родината свързана ли е с "апокалипсис сега"?

Уважаеми съфорумци правете разлика между набалбукване и измама!
Набалбукването е индивидуално деяние породено от глупост, алчност, първенюшина и желанието да отидеш там където не ти е мястото.
Измамата от своя страна е световна и няма държава която да не е в кюпа. Но има разлика в коя държава е набалбуканият индивид. В България от момента в който сложиш подписа си на банковите документи заробваш цялата рода до 9-то коляно. А?-не можеш да плащаш глей ко става ще разпродадът всико и продължаваш да висиш ако не се покрие искането. Крепостник! После помислете за възтановяването на икономиките, каква икономика има България, каква е покупателната способност на населението, какво е потреблението-свито във всички отрасли. И от тука идва въпроса защо е така-застаряваща нация лоша перспектива за инвестиция, корупция и то каква, отчайваща инфра структора. Толкоз нататък вие го доразвйте.
Дали Аз се подигравам не е толкоз важно, по важното е че всички правителства до сега се подиграваха на народа останал да им слугува.
Носталгията съм казвал и пак повтарям че съм я убил като сом с дръжката на ножа-такова чувство не познавам! И връщане в България няма как да стане има толкоз по приятни и уредени места по света. Не говори за апокалипсис защото не си го видял и тука има много по апетитни предложения при нашият апокалипсис с по добри перспективи.

Продажбата на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Re: Ето я истината за цените...
28-12-2010 - 21:42:03
Quote
dodo2
Това на Гурко за 800 евро/м2 какво му е, бе?
Не мога да го намеря това "Гурко", помагай.
Re: Ето я истината за цените...
28-12-2010 - 21:45:17
Quote
ТОРТКО
Quote
СТОПАНИН ... .

..............
Тортко , друже мой, кажи в щатите и канада ли е най-голямото ипотечно набълбукване или в България????????????????????????????
Отговора е ясен, интересното е че не се подиграваш на съгражданите си а си обърнал взор към БГ. Носталгията ти за връщане в родината свързана ли е с "апокалипсис сега"?

Уважаеми съфорумци правете разлика между набалбукване и измама!
Набалбукването е индивидуално деяние породено от глупост, алчност, първенюшина и желанието да отидеш там където не ти е мястото.
Измамата от своя страна е световна и няма държава която да не е в кюпа. Но има разлика в коя държава е набалбуканият индивид. В България от момента в който сложиш подписа си на банковите документи заробваш цялата рода до 9-то коляно. А?-не можеш да плащаш глей ко става ще разпродадът всико и продължаваш да висиш ако не се покрие искането. Крепостник! После помислете за възтановяването на икономиките, каква икономика има България, каква е покупателната способност на населението, какво е потреблението-свито във всички отрасли. И от тука идва въпроса защо е така-застаряваща нация лоша перспектива за инвестиция, корупция и то каква, отчайваща инфра структора. Толкоз нататък вие го доразвйте.
Дали Аз се подигравам не е толкоз важно, по важното е че всички правителства до сега се подиграваха на народа останал да им слугува.
Носталгията съм казвал и пак повтарям че съм я убил като сом с дръжката на ножа-такова чувство не познавам! И връщане в България няма как да стане има толкоз по приятни и уредени места по света. Не говори за апокалипсис защото не си го видял и тука има много по апетитни предложения при нашият апокалипсис с по добри перспективи.

Продажбата на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Дааа, бедни ми емигранте, в България очевидно ще се мре. Извинявай, че по-бавничко става, отколкото на тебе ти се иска, ама, разбираш ли, живота си ми е най-скъп. И виж там се удари и ти по главата с дръжката, че ставаш вече за смях. В България идвал края на света, а той в оная скапана Канада, дето и самите каданци не си я харесват, хванал бога за шушляка и идва да ни отваря.
Re: Ето я истината за цените...
28-12-2010 - 21:49:01
avatar
Quote
dodo2
Това на Гурко за 800 евро/м2 какво му е, бе?
Ами, ти кажи. Да знаеш подробности?
Re: Ето я истината за цените...
29-12-2010 - 16:37:47
Quote
камелия
Quote
dodo2
Това на Гурко за 800 евро/м2 какво му е, бе?
Ами, ти кажи. Да знаеш подробности?

"Гурко" и "6-ти септември", 100кв.м. начална 200 000лв.
Според мен малка подробност е, че началната цена е висока за търг.
Етаж от къща на ул. "Шипка" се продаде за 1000Е /кв.м. та в този ред на мисли тази ми се струва височка.


Ако якой има нужда от тристаен или четиристаен момента е удобен, при тях борбата е почти нулева.
Re: Ето я истината за цените...
29-12-2010 - 16:52:48
avatar
Quote
ТОРТКО

Измамата от своя страна е световна и няма държава която да не е в кюпа. Но има разлика в коя държава е набалбуканият индивид. В България от момента в който сложиш подписа си на банковите документи заробваш цялата рода до 9-то коляно. А?-не можеш да плащаш глей ко става ще разпродадът всико и продължаваш да висиш ако не се покрие искането. Крепостник!

Продажбата на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Стига дрънка глупости, че стана за смях на гаргите. Заробваш родата утре- по- раничко. Заробваш само себе си и ако в " изискуемия" момент предвидливо си останал само с ипотекирания имот, губиш него и толкоз.
А, да, ще ти одържат дълга от заплата. Ми, правилно. Само се поинтересувай какъв е разрешения процент и колко години банката " ще има да взима".
Ти, май най- обичаш да се самоплашиш, че да плашиш и познати, и непознати. Кофти компания си, не се очудвам че висиш само във форума.:]

Така и не ми отговори, за кого е валиден подписът ти?smoking smiley
Re: Ето я истината за цените...
29-12-2010 - 18:32:18
Quote
камелия
Quote
ТОРТКО

Измамата от своя страна е световна и няма държава която да не е в кюпа. Но има разлика в коя държава е набалбуканият индивид. В България от момента в който сложиш подписа си на банковите документи заробваш цялата рода до 9-то коляно. А?-не можеш да плащаш глей ко става ще разпродадът всико и продължаваш да висиш ако не се покрие искането. Крепостник!

Продажбата на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Стига дрънка глупости, че стана за смях на гаргите. Заробваш родата утре- по- раничко. Заробваш само себе си и ако в " изискуемия" момент предвидливо си останал само с ипотекирания имот, губиш него и толкоз.
А, да, ще ти одържат дълга от заплата. Ми, правилно. Само се поинтересувай какъв е разрешения процент и колко години банката " ще има да взима".
Ти, май най- обичаш да се самоплашиш, че да плашиш и познати, и непознати. Кофти компания си, не се очудвам че висиш само във форума.:]

Така и не ми отговори, за кого е валиден подписът ти?smoking smiley

O-oooo.. Комито, велоком бек, веком бек. Ти сега така ли съветваш твоите клиенти дето се набълбочиха на 1000 еврака квадрата у Люлин. Аферим, Камелке, машала!
Re: Ето я истината за цените...
29-12-2010 - 18:50:43
Re: Ето я истината за цените...
29-12-2010 - 19:37:09
avatar
Quote
greenbul


O-oooo.. Комито, велоком бек, веком бек. Ти сега така ли съветваш твоите клиенти дето се набълбочиха на 1000 еврака квадрата у Люлин. Аферим, Камелке, машала!

Велкъм, зелений! велкъм! Ти си като оня цицоманяк от вица- дето за каквото и да му говорят, каквото и да му показват, все цици вижда........:]
Толкова си си заврял главата в една педя мисъл, че ни приемаш, ни предаваш.
Дерзай, зелений, :]
Re: Ето я истината за цените...
29-12-2010 - 19:42:59
avatar
Quote
special agent Гоце

Aх мамина душица умна. Абе "моме" ми нали като като банката изгуби тя ще си го компенсира от стадото, стадото ще се разблее заради високите лихви, в следствие нови овце все по-малко, от което пък следва по-малко хляб за кого? А. за банката или Б. за експерите по посредничество (шоколададжийте според додо)

Хи,хи! Много си проницателен, Гоце- личи ти че си специален агент!
По- умно заключение отдавана не бях чела.
Що ли не се учудвам, че цитираш не някого другиго, а Додко2, при това- един от най- умните му и високоинтелектуални цитати?:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход