Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето я истината за цените...

Публикувано от dmb 
Re: Ето я истината за цените...
29-12-2010 - 21:33:08
Quote
камелия
Quote
greenbul


O-oooo.. Комито, велоком бек, веком бек. Ти сега така ли съветваш твоите клиенти дето се набълбочиха на 1000 еврака квадрата у Люлин. Аферим, Камелке, машала!

Велкъм, зелений! велкъм! Ти си като оня цицоманяк от вица- дето за каквото и да му говорят, каквото и да му показват, все цици вижда........:]
Толкова си си заврял главата в една педя мисъл, че ни приемаш, ни предаваш.
Дерзай, зелений, :]

Ками, ти за мен си икона на наглостта и безочието. Ако не те знаехме какви ги писа преди 2 години, иди-дойди. Точно преди 2 години твърдях, че като гръмне балонът, ще смъглиш като бит педераст на завой. Но не! Ти продължаваш да пишеш и то не къде да е, а в темата "Ето я истината за цените". Направо нямам думи!
Re: Ето я истината за цените...
29-12-2010 - 21:35:01
avatar
Ами що да не пише, като е длъжна да предупреди клиентите, че цените тръгват нагорееееееееееееееее!
Re: Ето я истината за цените...
29-12-2010 - 21:40:57
avatar
Quote
greenbul


Ками, ти за мен си икона на наглостта и безочието. Ако не те знаехме какви ги писа преди 2 години, иди-дойди. Точно преди 2 години твърдях, че като гръмне балонът, ще смъглиш като бит педераст на завой. Но не! Ти продължаваш да пишеш и то не къде да е, а в темата "Ето я истината за цените". Направо нямам думи!

Защо си мислиш, че мнението ти има значение? Ако ти събере човек една стотна от глупостите, които си изписал тук, изживявайки се като специалист по всичко- дялан камък, ти ще трябва да се изнесеш със скоростта на бит педераст.:]
Re: Ето я истината за цените...
29-12-2010 - 21:47:57
Айде престанете с тия търгове, нищо читаво няма там. Даже и закъсалите хора няма да ви подаряват имотите си, всеки прави необходимото, за да не се стига до алчните и безскрупулни ЧСИ-та измамници.
Вие що не подарите вашите жилища, или да ги продадете по 500 лева метъра, нали догодина ще са по 300.:] Защото ги нямате, нали, пукната керемида нямате, а нека им е лошо на имотните.
Re: Ето я истината за цените...
29-12-2010 - 21:49:14
Kaмелия ти много знаеш на какво са способни другите ама на неудобни въпроси не отговаряш.Я вземи та ми кажи защо си правите мръсно един на друг това брокерите.Кажи защо едно жилище се продава от десет брокера и е обявено в четири квартала.Да не би имотите вече да са движима собственост.
Re: Ето я истината за цените...
29-12-2010 - 21:54:42
От десет брокера, защото сигурно виси на пазара от 10 месеца, а в 4 квартала, за да се отговори на разнообразното търсене.
Re: Ето я истината за цените...
29-12-2010 - 22:00:54
avatar
Quote
batko
Kaмелия ти много знаеш на какво са способни другите ама на неудобни въпроси не отговаряш.Я вземи та ми кажи защо си правите мръсно един на друг това брокерите.Кажи защо едно жилище се продава от десет брокера и е обявено в четири квартала.Да не би имотите вече да са движима собственост.

Батко, на тези въпроси и на още много други, започнах да отговарям преди повече от 4г. Ако си направиш труда да погледнеш, сигурно сто пъти съм обяснявала. Ама, полза никаква. Никой от заяждащите се тук не се интересува от нищо- всеки си има собствена мантра, която повтаря до обезумяване.
Те не са тук, за да дискутират. Тук са да си избиват комплексите. И да се изживяват като специалисти по всичко- дялани камъни. Дето ги туриш, все стават........:]
Re: Ето я истината за цените...
29-12-2010 - 22:51:51
avatar
Quote
камелия
Хи,хи! Много си проницателен, Гоце- личи ти че си специален агент!
По- умно заключение отдавана не бях чела.
Що ли не се учудвам, че цитираш не някого другиго, а Додко2, при това- един от най- умните му и високоинтелектуални цитати?:]

Ками, аз пък цитирам Мечо Пух! Какво съм ти виновен?

- Ками, Ками, какво ядеш?
- Шоколад! - Казала Ками.
(натам го знаем)
Re: Ето я истината за цените...
29-12-2010 - 22:57:11
avatar
Quote
dodo2

Ками, аз пък цитирам Мечо Пух! Какво съм ти виновен?

- Ками, Ками, какво ядеш?
- Шоколад! - Казала Ками.
(натам го знаем)

Ех, Додко2, разбрах че си прочел Мечо Пух. Браво, чудесно!
Само дето нищичко не си разбрал...........
Но, не се учудвам, писана е за деца със средна интелигентност.:]
Re: Ето я истината за цените...
29-12-2010 - 22:58:46
avatar
Quote
камелия
Quote
dodo2

Ками, аз пък цитирам Мечо Пух! Какво съм ти виновен?

- Ками, Ками, какво ядеш?
- Шоколад! - Казала Ками.
(натам го знаем)

Ех, Додко2, разбрах че си прочел Мечо Пух. Браво, чудесно!
Само дето нищичко не си разбрал...........
Но, не се учудвам, писана е за деца със средна интелигентност.:]

Е те тук здраво се изложи...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход