Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Пазарът на НИ се раздвижва...

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
03-12-2010 - 16:52:15
avatar
И какъв точно труд се включва - лъжене, че пазара тръгва и прибиране на грешни пари ? Каква добавена стойност създавате и с какво сте полезни на обществото ? Неслучайно хората ви недолюбват.
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
03-12-2010 - 16:57:24
avatar
Quote
dicho
Зад всяка наша сделка стои труд...

Качване на некадърно направени снимки, уреждане на запознанство продавач-купувач и осигуряване на комисионното...

Къртовски труд полагат брокитата.

Онзи ден се обаждам на една брокерка при която е обявена сграда за продан. Знам всичко за сградата, а тя дори нямаше снимки а само рисунки от идеиният проект, не беше ходила никога в града където е сградата и естествено не знаеше дали върху сградата има някакви юридически тежести.

Винаги съм си задавал въпроса за смисъла на едно броки в сделките и досега не съм намерил ни най-малък смисъл.
Паразит дето дори не знае какво има на витрината му няма място на пазара, а само във форума.
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
03-12-2010 - 17:02:40
avatar
Quote
Шльокер и 3/4

Нотариусите си имат камара и там дават инфо за брой на сделките, а и нивата на цените ги знаят.

Реално "знаят" това, което им кажат клиентите да впишат в н. а. А в повечето случаи, то е данъчната оценка.
Истинската цена се вписва в предварителния договор.
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
03-12-2010 - 17:03:29
drakkar , отдавна знам , че тук е пълно с неудачни безработни, които търсят начин да си избиват комплексите, няма нужда да ме убеждаваш. Добре, че има и нормални като Светльо. Сега отивам да похарча някой лев от тия, дето хората са ми ги давали през годините, а ти за кои хора говориш - не знам, щото и на мен живи хора ми плащат, а ти от чие име се изказваш - "хората ви недолюбват" ?
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
03-12-2010 - 17:10:59
avatar
Пусни една анкета "Харесвате ли брокери ?" и ще разбереш за какво ти говоря !
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
03-12-2010 - 17:14:27
drakkar , този отговор също го знам. както виждаш, ти няма на какво да ме научиш. Нали по цял ден си общувам с хора, половината са клиенти, другите - колеги, нямам нужда от анкети, толкова ли ти е малко мозъчето, та не можеш да вденеш, че щом продължаваме да работм това, значи не всички са поплювковци, има и по- интелигентни ?
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
03-12-2010 - 17:22:30
avatar
Quote
drakkar
Пусни една анкета "Харесвате ли брокери ?" и ще разбереш за какво ти говоря !

Да харесват ми тези поплювковци брокитата, но само студени и поднесени със свещи.
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
03-12-2010 - 17:43:18
avatar
Quote
drakkar
Камелия,
след като даваше безценни съвети на обикновените хора как панел под 1000 евро / кв.м. в сСофия няма да има никога ми е интересно как спиш и не ти ли е гузна съвестта ? Или такава нямаш ?! Замисляла ли си се понякога какво правят тия хора, които съветваше ? Дали имат проблем с кредитите, с които се заробиха заради тебе и подобните ти и дали не те кълнат ? Ако имаш малко достойнство им върни поне парите от комисиона, който си прибрала. Грешни пари, които няма да те направят щастлива. И се скрий и не пиши повече, че дразниш.

Опааааа, още един специалист по всичко, пропит с благородно възмущение!*zzz*
Което не може да извини въпиющото ти невежество.
Брокерската професия няма нищо общо с банкерската, "специалисте". Ако беше виждал брокер в реала, нямаше да пишеш глупости във виртуала. Ако наистина те интересува кой уговаря потенциалните клиенти да теглят кредити и да изплащат ипотеки- можеш да попрочетеш. Доста пъти се опитвахме да обясним за по- малко схватливите другарчета.
Ама ти, по- обичаш да пишеш, отколкото да четеш. Както и по- обичаш да се вреш в разговорите на другите, отколкото да не четеш, щом си от лесно раздразващите се.
Май се пробваш да конкурираш Додо2 на форумския Олимп, ама малко ниска топка идеш.........:]
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
03-12-2010 - 17:44:36
avatar
Тъпичката лелка внесе свежа нотка, сега ако Пунди и Турбозола се завърнат - програмата ще е вече пълна! *angel*

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
03-12-2010 - 17:51:49
avatar
Quote
valsodar
Тъпичката лелка внесе свежа нотка, сега ако Пунди и Турбозола се завърнат - програмата ще е вече пълна! *angel*

Остави лелката, тя толкова си може, ама Пунди и Турбо ако се завърнат форумът пак ще стане No:1.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход