Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Пазарът на НИ се раздвижва...

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Анонимен потребител
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
05-12-2010 - 12:06:40
Тези "без много опит" и преди две години бяха на нива от около 1500-2000 лева.
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
05-12-2010 - 14:24:50
avatar
Quote
Тинки Уинки
Тези "без много опит" и преди две години бяха на нива от около 1500-2000 лева.
Ти уби всичко детско във всезнайкото drakkar........:]
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
05-12-2010 - 14:44:08
И много ми е интересно СЕГА какво казваш на клиентите си за имотите
---------------
Винаги им казвам истината. Сега им казвам, че цените се задържаха . На всичкото отгоре ти отново показваш, че не разбираш от нашата работа , а и не искаш да научиш нещо. Ще опитам пак. Когато се обади потенциален продавач и предложи имота си за продажба , му светвам какви са цените днес и ако той не приеме реалността, а иска да му рекламирам имота на по-висока от реалната днес, му отказвам да работя за него. Когато се обади потенциален купувач по определена оферта, въпросът , свързан с цената е - "Ще има ли коментар", а когато се обади купувач с идеята да му търсим имот, получава информация какви са цените на имотите, отговарящи на неговите изисквания и ако приеме реалността, работим за него, ако не - ще си чака по-добри времена. Та за пореден път искам да ти обясня, че ние можем само да се съобразяваме с цените, нямаме начин да им влияем. Дано поне знаеш от какво зависи цената на имотите, щото ако и това не знаеш, няма как да ти се помогне. Ще подмина разсъжденията ти за моите разходи, те отново показват нивото ти.
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
05-12-2010 - 14:54:43
avatar
Ако това, което казваш е вярно, го приемам за добра практика.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
05-12-2010 - 14:58:02
все пак ако в разходите, които си посочил влизат и заплатите и осигуровките / щото те са си разход / мога да кажа, е кризата яко те е ударила.
-----------
Чак сега се зачетох по-внимателно и видях поредната ти порция злоба, човече, брокерите не получават заплати, това поне не знаеш ли ? Да ти кажа - всеки брокер получава служебен мобилен телефон и около 30 % от всеки комисион, който ми донесе, няма заплата, аз му плащам осигуровките, разбра ли ? Разходите, които посочих са за осигуровки, реклама, телефони, това разбра ли ?
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
05-12-2010 - 14:59:08
О , благодаря ти , дано и ти да си разбрал нещо от нашата работа.
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
05-12-2010 - 15:38:01
avatar
Дичо, искаш да кажеш, че осигуряваш служителите си на определена сума, а те получават друга - няколкократно по-голяма, така ли ?!? Която не се отчита никъде като разход, поне така казваш ?!? Интересно ....
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
05-12-2010 - 16:09:37
Нещо не разбрах, къде съм казвал на каква сума ги осигурявам и колко получават, че ти стана толкова интересно, а г-жо Мургина ? Неудачник.
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
05-12-2010 - 16:34:20
avatar
Дичо, как точно си получават комисиона - нека позная, на ръка, а във ведомостта се разписват на минималния осигурителен доход за бранша ви. Затова и разходите на агенцията ти са 3500-4000 лвwinking smiley
А Мургина вече не е шеф на НАП smiling smiley Между другото от 2011 криминализират укриването на осигуровки, така че твоя случай ще е обект на прокуратурата, не на НАП. Освен лъжци сте и криминални елементи !
Тая година проверяваха застрахователните брокери и много укрити комисиони излязоха. Не ми се мисли ако се разровят във вашия бранш какво чудо ще е winking smiley Пък е ще е сравнително лесно доказуемо - 6% от всички сделки за последните 5 години сравнени с декларираните приходи и обявените разходи за заплати и осигуровки ,,, Оттам пък гърмят и служителите ти щото ще има несъответствие колко са получавали и колко са харчили ... Ревизия на физическо лице е голям цирк. Ще ти се наложи да "вземаш заеми от всички роднини" 2,5 млрд дефицит има заложен бюджет 2011, министър Дянков ако чете тука може да почерпи някои идеи :]
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
05-12-2010 - 16:43:06
avatar
Quote
камелия
Quote
Тинки Уинки
Тези "без много опит" и преди две години бяха на нива от около 1500-2000 лева.
Ти уби всичко детско във всезнайкото drakkar........:]

Камелия, не искам да имам нищо общо с лелки, неуспели химички и фалирали брокерки. Скрий се и не се меси в коментарите ми. Имаш грехове да плащаш!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход