Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Пазарът на НИ се раздвижва...

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
04-12-2010 - 14:31:34
greenbul , да те попитам - наистина ли си толкова ограничен, или ти струва известни усилия да се представяш по този начин ?
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
04-12-2010 - 14:36:05
Quote
dicho
greenbul , да те попитам - наистина ли си толкова ограничен, или ти струва известни усилия да се представяш по този начин ?

Де го чукаш де се пука. Дичо, и ти ли кат Камито си шиткал панелки по 1000 еврака, та се жегна.
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
04-12-2010 - 14:38:34
Не съм шиткал, посредничил съм на хора, които са шиткали и такива, които са купували . Да се чувствам неудобно, че тогава цените бяха такива ли ? Веселяк.
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
04-12-2010 - 14:42:26
Даже ще ти внеса едно уточнение - една от последните ми сделки преди кризата беше в Дианабад, панелна гарсониера , 45 кв м, за 50 000 е, а това прави повече от 1000 е на кв м, нали ? И сега се чудя кому да се извиня, помагай.
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
04-12-2010 - 15:05:17
avatar
Да де... ко ти пука...
купувачите да си трошат главите с лихви и ипотеки...
ти си си изкарал някой лев от комисионната...

Хубаво че си направил продажба да си платиш интернета че те нямаше няколко седмици smiling smiley
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
04-12-2010 - 15:08:32
А всъщност трябва ли да ми пука и защо ? Сещам се за онези безброй момичета и момчета, които работеха във фирмите за продажба на автомобили, те трябва ли да се чувстват неудобно, че хиляди си купиха автомобили на лизинг, убеждавани от същите момичета и момчета колко е изгодна покупката и след време ги загубиха заедно с всички вноски ? Няма да кометнирам поредната ти простотия с плащането на интернета ми, не си заслужава, ти не можеш да се надскочиш.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-04 15:10 от dicho.
bah
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
04-12-2010 - 15:16:33
avatar
Quote
greenbul
О Ками, как сме. Онези доволни клинети дето купиха по 1000 евро в Люлин продължават ли да те търсят за безценните ти брокерски услуги. Или те търсят ама за друго ...
Това си има и другата страна на монетата. Мой пръв приятел си купи преди няколко години апартамент за 17.000 $, даде 500 $ комисион. След един месец (докато се оформят документите за сделка), ................ изненада: когато си предават ключовете с продавача, на стълбището се сблъскват с купувачи дошли на оглед за друг апартамент. Той на шега ги вкарал в неговия ................ и не на шега, веднага му предложили 23.000 $ кеш, без пазарлък. Трябва ли, ако го беше продал на новата цена, да отиде в агенцията и да "сподели" радостта от печалбата си.?

Всяка покупка си носи риска, както от кяр, така и от зър. Някои дори остават капо.
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
04-12-2010 - 15:37:23
avatar
Quote
dicho
Няма да кометнирам поредната ти простотия с плащането на интернета ми, не си заслужава, ти не можеш да се надскочиш.

хахаха къф човек си не разбираш от дебешки шегички...
аз ако се сърдех за всяка твоя идиотия до сега да сме минали на майчини наречия и тупурдия с колове и брадви smiling smiley

Ама така е... какво да те е срам ти си се приспособил към времената и микроклиматаsmiling smiley
Те и в Пикадили не ги е срам че продават хляба по 4,50 лв...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-04 15:58 от ASSETION.
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
04-12-2010 - 18:05:12
avatar
Quote
dicho
... Разбери го най сетне, ние не сме съветници, не сме представители, ние сме посредници, толкова ли ти е трудно да го разбереш?
Дичо, как твърдиш, че не сте съветници като през 2 седмици се изтипосва някой брокер по ТВ-то и каже "Ударихме дъното, купувайте !" Как не ме интервюираха мен, а все БРОКЕРИ ! Това ако беше в нормална държава щяха да ви съдят за манипулиране на пазара, примерно в САЩ има вкарвани в затвора брокери за изказвания, с които са повлияли на цените на акциите на дадена компания. Всички се молим и тук скоро да стане така !

Quote
dicho
А всъщност трябва ли да ми пука и защо ? Сещам се за онези безброй момичета и момчета, които работеха във фирмите за продажба на автомобили, те трябва ли да се чувстват неудобно, че хиляди си купиха автомобили на лизинг, убеждавани от същите момичета и момчета колко е изгодна покупката и след време ги загубиха заедно с всички вноски ?
Дичо, ти правиш ли разлика между лизинг и ипотека ?!? Купили скъпи коли на лизинг, спрели да плащат и компанията прибрала колата и изгорели 30% първа вноска + още няколко. И край. Като ти вземат апартамента оставаш длъжник на банката с разликата !!! Пък и колата е в пъти по - евтина от коптора. Ако си горд, че си продал 45 кв.м. за 50 хил. евро значи наистина нямаш съвест, обаче да знаеш, че всичко се връща някой ден.
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
04-12-2010 - 19:09:36
"Дичо, как твърдиш, че не сте съветници като през 2 седмици се изтипосва някой брокер по ТВ-то и каже "Ударихме дъното, купувайте !" Как не ме интервюираха мен, а все БРОКЕРИ ! Това ако беше в нормална държава щяха да ви съдят за манипулиране на пазара, примерно в САЩ има вкарвани в затвора брокери за изказвания, с които са повлияли на цените на акциите на дадена компания. Всички се молим и тук скоро да стане така ! "


Айде, съвсем почнахте да ръсите глупости. Няма търговец, който да не си хвали стоката, явно или не, частен случай брокерите. Все едно Ацетона като продава китайските стоки да почне да разправя ма те не струват, не купувайте щот са буклуци, земете от конкурента. За САЩ - ако някой се разприказва против нещо си и акциите паднат, може да го съдят за материални и нематериални щети. Ако аз продавам имот, и обслужващия ме брокер започне да приказва против имота аз мога да го съдя за пропуснати ползи. Идея си нямате колко убедителни могат да бъдат продаващите, и смея да твърдя, че като убедителност в БГ са пълни дървета. В чужбина като те хванат за слушател - няма отърване от навлеци за да те хванат за клиент



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-04 19:10 от PER0.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход