Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Пазарът на НИ се раздвижва...

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
04-12-2010 - 19:21:30
drakkar, имам съвест и тя се бунтува в момента, не иска да приеме, че си толкова ограничен ! Да искаш от мен да отговарям и да изпитвам вина за взети чужди решения е толкова нелепо, колкото нелепо е да се чувствам горд с постиженията ни всички , които са продали с моя помощ и са спечелили от това ! Ти наред ли си, наистина ?! За твое сведение съм горд с работата си през целия си живот, нямам от какво да се срамувам, колкото и да не ти се иска.
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
04-12-2010 - 19:24:43
Дичо, как твърдиш, че не сте съветници
------------
Не, не сме съветници в смисъла, в който ти се опитваш да ни вкараш. Когато някой клиент ме попита какви са цените в момента ще му ги кажа, когато цените се вдигаха на всеки час, го казвах на клиентите си, но никога не съм взимал решение вместо тях, дали наистина ти и толкова трудно да го разбереш?
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
04-12-2010 - 19:47:24
Дичо, а я да те питам. Ти знаеше ли че цените са един чудовищен балон? Не те питам какво си съветвал хората. Въпросът ми ти лично знаеше ли, че имотите са пирамида?
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
04-12-2010 - 19:51:09
Quote
greenbul
Дичо, а я да те питам. Ти знаеше ли че цените са един чудовищен балон? Не те питам какво си съветвал хората. Въпросът ми ти лично знаеше ли, че имотите са пирамида?

хахахах е тука братче вече се изхвърли :}

еее почна вече да ви фаща нервата, признайте си *yes*
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
04-12-2010 - 20:01:52
avatar
Quote
greenbul

Де го чукаш де се пука. Дичо, и ти ли кат Камито си шиткал панелки по 1000 еврака, та се жегна.

Бях се зарекла да не обяснявам за 101-ви път на хора със скромни умствени възможности, но ти се изживяваш и като обществен защитник, а да се взимаш толкова насериозно, е опасно за здравето ти. Пък аз съм милозлива.
Та, зелений буле, шиткаха си панелките собствениците. А имащите възможности, ги купуваха. Елементарно, но не за елементарни особи..........:] Прочети изречението няколко пъти- ако стоплиш, само ще ти е в помощ.
Комунизмът си отиде преди 20г. С него си отидоха и регулираните цени. Ако още не си го забелязал, вината не е нито в купувачите, нито в продавачите, нито в посредниците.
Причината е в това, болдваното............*yes*
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
04-12-2010 - 20:01:57
greenbul , не ме интересува как ще наричаш някакъв етап от процеса на търговия с имоти, какво значи балон и какво ме интересува това ? Балон има само във вашите тикви, защото причината да се вдигат цените е неистовото желание да се купува с кредит, без кредит, всички селяни решиха да стават столичани, с други думи, /понеже и това не знаеш/ цената се определя от НВ пазара, нито от мен, нито от строителите, нито от теб. Явно никога яма да разбереш елементарни неща.
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
04-12-2010 - 20:12:53
avatar
Quote
drakkar
примерно в САЩ има вкарвани в затвора брокери за изказвания, с които са повлияли на цените на акциите на дадена компания. Всички се молим и тук скоро да стане така !
.

Да, само остава да схванеш разликата между посредник при разпореждане с НИ и брокерите, за които пишеш, та да разбереш че двете неща нямат нищо общо.:]
Ама, така е то, като се вземе някой насериозно............:}
Quote
drakkar
Ако си горд, че си продал 45 кв.м. за 50 хил. евро значи наистина нямаш съвест, обаче да знаеш, че всичко се връща някой ден.

Ало, посредникът не продава, продава собственикът. Посредникът и не купува, купува продавачът.
Толкова ли е трудно да схванеш?
В помощното училище вече го разбраха........:]
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
04-12-2010 - 21:08:09
avatar
Всички са знаели и са надували балона - банки, строители и брокери. Не били съветвали хората ! Що не спрете медийните изяви тогава, пусна ли телевизора веднага ще ме посъветват да взема ипотечен кредит от Димоsmiling smiley или някой мазен брокер ще обяви края на кризата и дъното при имотите.
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
04-12-2010 - 21:14:49
avatar
Quote
dicho
drakkar, имам съвест и тя се бунтува в момента, не иска да приеме, че си толкова ограничен ! Да искаш от мен да отговарям и да изпитвам вина за взети чужди решения е толкова нелепо, колкото нелепо е да се чувствам горд с постиженията ни всички , които са продали с моя помощ и са спечелили от това ! Ти наред ли си, наистина ?! За твое сведение съм горд с работата си през целия си живот, нямам от какво да се срамувам, колкото и да не ти се иска.

Чужди решения под влияние на инвестиционнте ти съвети от типа "Имотите само ще поскъпват" За гордостта от положения труд нищо няма да казвам, щото такъв просто липсва. Няколко пъти съм те молил да пуснеш данни от твоята агенция - нито една цифра, само "Пазара тръгна, щото имам огледи"
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
04-12-2010 - 22:47:13
Quote
Svetlio
Quote
greenbul
Дичо, а я да те питам. Ти знаеше ли че цените са един чудовищен балон? Не те питам какво си съветвал хората. Въпросът ми ти лично знаеше ли, че имотите са пирамида?

хахахах е тука братче вече се изхвърли :}

еее почна вече да ви фаща нервата, признайте си *yes*

Не съм се изхвърлил. Терминът чудовищен балон по отношение на пазара в българия бе въведен през 2007 от Danske Bank. Тогава в разгара на еуфорията излезе статия в Дейли телеграф която информира всички граждани, за наличието на чудовищен балон. Статията беше преведена на български и публикувана в масмедиите за сведение на гражданите.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход