Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Пазарът на НИ се раздвижва...

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
06-12-2010 - 15:28:06
avatar
Quote
dodo2
Quote
камелия
А що мислиш, че аз живея в Люлин? И не мечтая за близост- питам те, кво прайваш, ако всъщност съм доста близо до теб, пък ти си мислиш, че хем съм жена, хем съм в Люлин..........
Защо да те шамаросвам? Теб Господ те е шамаросал, сега само ти гледам сеира..........:]

Ако си ми съседка - каня те на кафе да си лафим, какво се мъчиш във форума. Ще те черпя и италиански курабии, тази нощ ги пекох. smiling smiley

додо, лошо е да лъжеш чадо мое. Няма начин курабиите да са италиански, щом ти си ги пекъл.
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
06-12-2010 - 18:34:51
avatar
Яка логика!!! непробиваема!
Това като компютър маде ин ЕУ
нищо че е сглобен тук, а чарковете му всички идат от дълбоки китайски провинции smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
07-12-2010 - 08:53:05
*write*Айде бе,днес няма ли кой да раздвижва пазара?!
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
07-12-2010 - 10:02:12
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
07-12-2010 - 10:07:32
avatar
Хич и не ги мислим winking smiley



- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
07-12-2010 - 11:16:04
Quote
фло
*write*Айде бе,днес няма ли кой да раздвижва пазара?!
Всеки познава поне по един Николай или поне по един банкер. winking smiley

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
12-12-2010 - 19:49:52
avatar
Quote
dicho
валсодарчо, темата е от тези, които са невъзможни за коментиране точно от теб, защото нито си имал, нито имаш представа от движението на пазара на НИ. А понеже аз имам, ето какво ще кажа на теб и останалите незнаещи - пазара се раздвижи отдавна, още от началото на тази година . Освен това имам въпрос към теб - ти отново се опитваш да прогнозираш, кое ти дава основание да си мислиш, че го можеш ? И втори въпрос - използваш термина "самозаблуда", защо така ми се струва, че много ти отива точно на теб ?

Раздвижването в пазаря на НИ на дичо да се запише под номер 7 в книгата за раздвижвания:


написано месец 11-ти 2009
Quote
dicho
Тинки, за кои заключения питаш ? Досега съм казал само , че пазарът се оживи, че моите брокери правят по няколко огледа всеки ден, всеки от тях, та заключенията ми са основани на реалността, не на принципа ЕЖК. От началото на годината сделките в моята АНИ са около 50, друго ?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход