Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Пазарът на НИ се раздвижва...

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Пазарът на НИ се раздвижва...
29-11-2010 - 22:02:39
avatar
... ама само от към страна на повишаващо се предлагне.

НАРУШЕНА ТОЧКА 4 ОТ ПРАВИЛАТА

Сега в Банско, скоро и в Ман. Ливади.

На печелившите честито.

Още ли има съмнения относно 149те кинта за жълтите павета?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-29 23:19 от Продавач.
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
29-11-2010 - 23:34:05
Съмнения колкото щеш. А ти какво точно си пийваш, докато тракаш безсмислици във форума, че и нови теми си отваряш.
Щото ако е за мангалите, тежката (поредна) зима и ЧСИ-тата, теми колкото щеш, ама не хващат дикиш.
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
29-11-2010 - 23:50:04
avatar
Хахаха Продавачо,

Колкото и да се пънеш, никого не можеш убеди, че сайта на Камарата на частните Съдебни Изпълнители е моя реклама.

Явно вече болката ти става непоносима. Кеффф кефф кеф. хахахаха

Хайде сега пак ме редактирай.

Пунди беше по-умен.
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
30-11-2010 - 00:05:14
avatar
Хо-хо-хо

Не е нужно да убеждавам никой в нищо. Пускаш линкове на сайт в който се рекламират имоти за продажба, което е конкуренция на имоти.нет и пренасочва трафик от заинтересувани лица към конкурентен сайт, който се възползва от безплатната реклама, която му правиш ползвайки ресурсите на този сайт. А дали ти имаш изгода от това или не аз не съм следовател и не ми е работа пък и хич не ме интерсува. Всеки който нарушава правилата на форума и слага линкове към този или други конкурентни портали на имоти.нет и аз го забележа ще го трия. Правилата са елементарни и прости за спазване не виждам нищо сложно, а принципно и обяснения на дължа на никой, който не спазвата същите тези простички правила, но тази вечер съм на кеф и виж какво дълго обяснение ти дадох *book* Въпроси?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
30-11-2010 - 00:09:30
avatar
Добре, ето ти линк към имоти.нет
[www.imoti.net]

278евро метъра.

Какво стана със себестойността от 450кинта, че не разбрах?

By the way: Как преживяваш ъпът Х2 за няколко месеца който ти предричаше след 1-1-2010?
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
30-11-2010 - 00:23:00
Quote
Шльокер и 3/4
Добре, ето ти линк към имоти.нет
[www.imoti.net]

278евро метъра.

Какво стана със себестойността от 450кинта, че не разбрах?

By the way: Как преживяваш ъпът Х2 за няколко месеца който ти предричаше след 1-1-2010?
*stop*
Абе драги това е с общите части и представлява стая с тоалет, и никой като го види не може да си представи къде ще си събуе обувките и затова му е такава цената:Цена/кв.м.: 278 EUR
Квадратура: 33 кв.м. Етаж: 1 от 3
Строителство: Тухла

Стаята няма да е повече от 4,3 Х 5,0 м.!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-30 00:25 от фло.
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
30-11-2010 - 06:42:13
Фло,
не се излагай ве. Посочи ми една оферта за апартамент-ново строителство в София дето да е без общите части ...
Това не им пречи да им искат по 600-1000 евра за измислената им квадратура. На нас също не ни пречи и НЕ КУПУВАМЕ. Ние си кътаме пачките и си свиркаме с уста, те си кътат кредитите и бетоня и им свири мозъка. На кой му е по комфортно? КОЙ МОЖЕ ДА ЧАКА ПО ДОБРИ ВРЕМЕНА?
какво викахме едно време по митингите - ВРЕМЕТО Е НАШЕ (на КУПУВАЧИТЕ - да не си помислят нещо продавците, че са им яко промити мозъците от това непрекъснато дънене на свирня)
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
30-11-2010 - 08:23:22
Quote
bota156
Фло,
не се излагай ве. Посочи ми една оферта за апартамент-ново строителство в София дето да е без общите части ...
Това не им пречи да им искат по 600-1000 евра за измислената им квадратура. На нас също не ни пречи и НЕ КУПУВАМЕ. Ние си кътаме пачките и си свиркаме с уста, те си кътат кредитите и бетоня и им свири мозъка. На кой му е по комфортно? КОЙ МОЖЕ ДА ЧАКА ПО ДОБРИ ВРЕМЕНА?
какво викахме едно време по митингите - ВРЕМЕТО Е НАШЕ (на КУПУВАЧИТЕ - да не си помислят нещо продавците, че са им яко промити мозъците от това непрекъснато дънене на свирня)
Исках да кажа,че това не е пълноценен апартамент, а една стая и цената е много висока,или по-скоро нормална за една стая и не е показател за срив на цени тази оферта! Напротив има много подобни сделки! В нотариалните актове описват действието като продажба на жилищна площ,което заменя досегашния термин апартамент.:] Кой знае защо и новите собственици гордо обявяват на познатите си че са купили апартамент,вместо да кажат както си е:-Абе купих си жилищна площ!

bota156,ако чакаш по-добри времена за покупка на ново строителство няма да ги дочакаш,щото всички по веригата до тебе,като почнеш от манго и през всички участници в процеса строителство чакат по-добри времена.Разбираш ли противоречието?
Анонимен потребител
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
30-11-2010 - 08:43:22
това на някакъв гараж ми прилича smiling smiley
Анонимен потребител
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
30-11-2010 - 08:50:04
Недей забравя, че само преди 2-3 години продавачите я пееха тази песен и тези дето най-дълго я пееха сега са най-....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход