Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ

Публикувано от peterbg 
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
18-03-2012 - 11:22:48
Quote
Inform


Любопитно е, че комунистическият вестник не се опитва да твърди, че значително повече от 40 хиляди души могат да се осигуряват на максималния осигурителен доход. Ще припомня, че според преброяването от 2011г. населението на възраст над 19 години (които не са пенсионери) са били около 3.8 милиона души.

Явно дори и комунистите започнаха да осъзнават, че е митология, че стотици хиляди са данъкоплатците в България получаващи реално заплата над максималния осигурителен доход. :] :] :] :]
Аз съм един от тези дето се осигуряват на 2000, дето се вика съм един от "богоизбраните" 40 000 - под 1% от БГ населението.
Що ли не се чувствам така?
Що ли имотите ми се струват на завишени цени?
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
18-03-2012 - 13:47:55
Щото вероятно вземаш 2100, затова не се чувстваш "богоизбран", а и щото нямаш нищо странично, фондче нещо, съвместна дейност с държавата;
има много хора с доходи по 30-40-80 000 на месец и осигуряване на 2000.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
18-03-2012 - 14:50:06
Quote
Imotko
Щото вероятно вземаш 2100, затова не се чувстваш "богоизбран", а и щото нямаш нищо странично, фондче нещо, съвместна дейност с държавата;
има много хора с доходи по 30-40-80 000 на месец и осигуряване на 2000.

МНОГО МНОГО , КОЛКО ДА СА МНОГО?
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
18-03-2012 - 16:34:18
Quote
Imotko
Щото вероятно вземаш 2100, затова не се чувстваш "богоизбран", а и щото нямаш нищо странично, фондче нещо, съвместна дейност с държавата;
има много хора с доходи по 30-40-80 000 на месец и осигуряване на 2000.
Имотко да не пиеш някаки психотропни лекарства?
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
18-03-2012 - 17:54:37
Quote
aircraftcarrier
Quote
Imotko
Щото вероятно вземаш 2100, затова не се чувстваш "богоизбран", а и щото нямаш нищо странично, фондче нещо, съвместна дейност с държавата;
има много хора с доходи по 30-40-80 000 на месец и осигуряване на 2000.
Имотко да не пиеш някаки психотропни лекарства?

Има много "хора" с 2-3к доходи но не месечно а дневно и осигуряване 0 лева или в най-добрия случай 200-300лв.
И за страничното си много прав - всеки който не завлича нещо покрай службата си го мислят за глупак.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-18 18:03 от bota156.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
18-03-2012 - 18:01:44
На имотко едва ли му се налага да пие някакви хапчета, за теб е сигурно, че пропускаш часовете за хапчета редовно и понеже си пълен аутсайдер, няма как да знаеш, че е пълно с хора, каквито имотко ти споменава.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
18-03-2012 - 18:22:51
Quote
bota156
Quote
Inform


Любопитно е, че комунистическият вестник не се опитва да твърди, че значително повече от 40 хиляди души могат да се осигуряват на максималния осигурителен доход. Ще припомня, че според преброяването от 2011г. населението на възраст над 19 години (които не са пенсионери) са били около 3.8 милиона души.

Явно дори и комунистите започнаха да осъзнават, че е митология, че стотици хиляди са данъкоплатците в България получаващи реално заплата над максималния осигурителен доход. :] :] :] :]
Аз съм един от тези дето се осигуряват на 2000, дето се вика съм един от "богоизбраните" 40 000 - под 1% от БГ населението.
Що ли не се чувствам така?
Що ли имотите ми се струват на завишени цени?

Здравей, просяко, Зравей братко клошарю. Аз аз съм в твоята ситуация от 10 години. И гедам някакви олигофрени с по 1000 лева заплата, дето би трябвало по-скоро да се тревожат как ще се нахранят и от къде ще вземат пари да си платят сметките , да ми обясняват как имотите били евтини. Луда работа!

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
18-03-2012 - 18:29:08
Quote
имотен
На имотко едва ли му се налага да пие някакви хапчета, за теб е сигурно, че пропускаш часовете за хапчета редовно и понеже си пълен аутсайдер, няма как да знаеш, че е пълно с хора, каквито имотко ти споменава.
На няколко пъти ти обяснявах че агресивната простотия не ме впечатлява.В този форум има няколко човека които освен да обиждат другите нищо смислено не са написали.Ти нямаш едно нещо написано без да обиждаш някого.Явно акъла ти е малко а простотията ти е в кръвта.Давай не ме впечатляваш.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
18-03-2012 - 19:10:20
Недей така, ще ме разплачеш, знаеш колко съм чувствителен.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
18-03-2012 - 21:16:16
avatar
Quote
greenbul

Здравей, просяко, Зравей братко клошарю. Аз аз съм в твоята ситуация от 10 години. И гедам някакви олигофрени с по 1000 лева заплата, дето би трябвало по-скоро да се тревожат как ще се нахранят и от къде ще вземат пари да си платят сметките , да ми обясняват как имотите били евтини. Луда работа!

Всъщност, ти си прав да не смееш нищо да предприемеш.
След като от 10г. получаваш все по 2 000 на месец, значи това е тавана на възможностите ти и от тук нататък ще слизаш надолу- все пак, годинките ти летят и не се подмладяваш.
Що се отнася до нахранването, всеки човек има по един стомах с вместимост 1-2 литра.
Та, колкото и да се пънеш, не можеш да глътнеш света.
Хората с по- височка духовна камбанария, ядат, за да живеят, за разлика от другите, които живеят за да ядат.
Въпрос на приоритети.:]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-18 21:17 от камелия.
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.