Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ

Публикувано от peterbg 
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
21-03-2012 - 09:19:34
Quote
javcho

Заповядай бедни панелообитателю:
[prikachi.com]
[prikachi.com]

Аз съм се излегнал на стола, с крака на бюрото и съм позиционирал подметките точно пред монитора.
Ти само се доближи до твоя монитор и започвай.
Ако искаш да ти ги снимам и отдолу, за да ти се стори по реално преживяването.

---

Дано само Imotkо(дзенята), да не ги разкритикува.
За разлика от Сахиб, разчитам поне да е чувал за GUCCI horsebit и се надявам, да прояви някаква милост.
Притеснявам се обаче, че вероятно не е чувал за Tod`s, защото мъжете в България, носещи тази марка, със сигурност не са повече от двуцифрено число. Imotko, ето това е самата марка, защото не вярвам, че само по знака Т отвън на обувката, ще се ориентираш.[prikachi.com] Моля те, не се изказвай прекалено остро и негативно, защото и клошарите трябва да имаме малко самочувствие, все пак. Не е справедливо само аутсайдери от гетата, живеещи в миризливи панелки, да бъдат най-успелите хора.
И за клошарите трябва да остане някакъв повод за гордост, след като не са собственици на панелни кимизарници.
:]



:}
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
21-03-2012 - 10:02:28
avatar
Quote
камелия
Quote
Брокеръ


Да чакам 15 години :]

аз сериозно питам - каква беше ползата от агресивното кредитиране и каква би била ако има отново???

Ползата е за тези, които са осъществили намеренията си и са задоволили нуждите си.
След което са продължили напред.
Вредата е за някои, които не са си направили добре сметките или просто не са извадили късмет.
В живота е така- нищо сигурно няма, едно го мислиш- друго става.
Който има кураж, живее, който няма- вегетира, не мърда, че да не се мине и да не настине.
И тъй като всичко е циклично, както в природата, ще дойде отново момент на агресивно кредитиране. Като при влаковете е- някои се качват в първа класа, други във втора, трети са правостоящи, а четвърти остават на перона, щото не са им стигнали качествата да се преборят.
И отново чакат- да паднат цените, демек да дойде празен влак, кондукторът да ги покани с поклон да се качат и да им подари билет за пътуването.
Докато чакат, покрай тях прелита живота им- 10, 15, 20г. и си остават сами на перона, на който вече и влак не спира.


Ти все психологически се опитваш да манипулираш ама времената са други, хората искат СВобода, щото все по-малко се предлага
А не така - взел и продължил..*stop*
а дълга, който трябва да плаща към банката, двойно и тройно на това което е взел. 25-30 годишно робство
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
21-03-2012 - 10:08:07
Quote
панелообитателя САХИБ
Ти от коя землянка изпълзя? Не можа ли да върнеш достатъчно кашони и "джелязо", та за това си раздразнителен! Какво да ти доказвам на тебе бе?
Я ходи в някой приют да преспиш поне, без да гледаш чуждото. Пиян е бил баща ти като те е произвел.:g:
П.П. Не забравяй да обещаеш да изпълниш условията които бях поставил за да ти доказвам каквото и да било.*angel*

Сахибе, бедни панелообитатeлю, единственото което постоянно доказваш е, че си сиромах човек.

[www.investor.bg]

"Плюс това, когато имах газова бутилка за готвене в панеляка, винаги бях под напрежение."

Крупен нвеститор в имоти, а пести дори от ток за готвене.
Псевдонвеститорите в панелки по гетата, се борят с зъби и нокти за всеки 10 лева, свободен капитал. :]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-21 10:09 от javcho.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
21-03-2012 - 10:17:25
Quote
javcho


Сахибе, бедни панелообитатeлю, единственото което постоянно доказваш е, че си сиромах човек.


Джафчо, зарежи го тоя, а пусни пак някоя снимка, увековечаваща свръхкачествения ти живот!
Че да се изкефим качествено, Преводачо:]
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
21-03-2012 - 10:20:28
Що така се подигравате на човека, това за България си е съвсем нормално.
Българите по принцип имат доста имоти ( те даже не са ли като процент най-много в европа) а живеят бедно. Те затова и наемите са най-ниски в Европата и да си рентиер тука не е като да си рентиер на запад.

Аз например може да не съм прав, но кюфтетата без лук не ги одобрявам !
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
21-03-2012 - 10:27:35
avatar
Quote
javcho

Сахибе, бедни панелообитатeлю, единственото което постоянно доказваш е, че си сиромах човек.

[www.investor.bg]

"Плюс това, когато имах газова бутилка за готвене в панеляка, винаги бях под напрежение."

Крупен нвеститор в имоти, а пести дори от ток за готвене.
Псевдонвеститорите в панелки по гетата, се борят с зъби и нокти за всеки 10 лева, свободен капитал. :]
Значи всички които живеят в северната яка на Витоша са сиромаси, щото ползват газ. Луда работа. Ти барманче май имаш проблеми с вниманието. Не мога да разбера защо те е яд, че някой заделя всяка стотинка за смислени разходи /инвестиции , ремонти /, а ти милия си купуваш дреи и рана.
С колко чифта обувки очакваш да те погребат? И на погребението някой дали ще гледа дали са "Гучи"? Ти пък най-малко ще се интересуваш тогава от марката. Виж сега давам ти съвет от батко, вземи направи нещо важно в живота си , не си пропилявай средствата и енергията за безмислени неща.
След време ще ми благодариш ако ме послушаш.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
21-03-2012 - 10:34:20
Quote
дами и господа
Що така се подигравате на човека, това за България си е съвсем нормално.
Българите по принцип имат доста имоти ( те даже не са ли като процент най-много в европа) а живеят бедно. Те затова и наемите са най-ниски в Европата и да си рентиер тука не е като да си рентиер на запад.
За кюфтетата си абсолютно прав, баси!
За меня е престъпление да ти предложат кюфтета без лук! Тва е възмутително..........се едно на подпаркетно и шпакловка.....южас!!!
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
21-03-2012 - 10:56:29
Quote
панелообитателя САХИБ
Значи всички които живеят в северната яка на Витоша са сиромаси, щото ползват газ. Луда работа. Ти барманче май имаш проблеми с вниманието. Не мога да разбера защо те е яд, че някой заделя всяка стотинка за смислени разходи /инвестиции , ремонти /, а ти милия си купуваш дреи и рана.
С колко чифта обувки очакваш да те погребат? И на погребението някой дали ще гледа дали са "Гучи"? Ти пък най-малко ще се интересуваш тогава от марката. Виж сега давам ти съвет от батко, вземи направи нещо важно в живота си , не си пропилявай средствата и енергията за безмислени неща.
След време ще ми благодариш ако ме послушаш.

Сахибе, разликата от газифицирана къща и това да готвиш на газова бутилка, която да ходиш да пълниш, нареден на опашката с останалите бедни сиромаси, е точно толкова голяма, колкото и разликата от теб до среден инвеститор.

Дойдохме си точно на думата.
При теб става дума точно за СТОТИНКИ, Сахибчо.

Точно типичин панелособственик си.
Глад и мизерстване, но горд панелособственик.
И кредити теглил, великия слатински инвеститор, на всичкото от горе.

Теб ще те погребат с панелката сигурно.
Или направо ще те погребат В панелката, защото нама да имат пари за погребението дори.

Давай съвети на някой по-глупав и по-беден от теб, Сахибчо, защото обратното някак си не е подходящо.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
21-03-2012 - 10:59:03
Дарки, защо "подпаркетно", може "подбалатумно" или "подтеракотно".
А за газовата бутилка - никога, това е за леля на село и на двора в лятната кухня.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
21-03-2012 - 11:01:22
Quote
ivorad

Джафчо, Преводачо:]

Френски, за какви преводи говориш, когато дори името ми не си превел правилно. winking smiley
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.