Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Да , правилно четете 92 (деветдесет и два) апартамента , в т.ч едностайни,двустайни,тристайни и пр.....стайни
-------
да , вие НЕ сънувате- вие сте жертва на измама , предпоставена и позволена от собствената ви алчност и глупост да спечели Безплатно.-точната бройка е 92 а не както ви обещаха - 920 или 9200 или 18400 .т.е. за всекиго по един БЕЗПЛАТЕН !
--------

И този пък е като миналия път ,така ще е и следващия път .и по-следващия.....само с мечти не става - трябват и ПАРИ

ето ви сайта на Съдебните изпълнители. [www.sales.bcpea.org]..........приятно търсене и НЕприятно купуване на ПРОБЛЕМНИ и НИСКОКАЧЕСТВЕНИ имоти с ожесточени собственици , приятни проблеми , Амин *angel* !



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2010-05-29 09:38 от мерЪклия за еФтиния.
1.9
Re: Пазарът се "СРИНА" - в София се продават на търг 92 апартамента
27-05-2010 - 10:06:43
Quote
мерЪклия за еФтиния
Да , правилно четете 92 (деветдесет и два) апартамента , в т.ч едностайни,двустайни,тристайни и пр.....стайни
-------
да , вие НЕ сънувате- вие сте жертва на измама , предпоставена и позволена от собствената ви алчност и глупост да спечели Безплатно.-точната бройка е 92 а не както ви обещаха - 9200 или 18400 или 36800 .т.е. за всекиго по един БЕЗПЛАТЕН !
--------

И този пък е като миналия път ,така ще е и следващия път .и по-следващия.....само с мечти не става - трябват и ПАРИ

ето ви сайта на Съдебните изпълнители. [www.sales.bcpea.org]..........приятно търсене и НЕприятно купуване на ПРОБЛЕМНИ и НИСКОКАЧЕСТВЕНИ имоти с ожесточени собственици , приятни проблеми , Амин *angel* !

Не знам кой и какво ти е обещавал.
За съжаление това е само началото ...
Re: Пазарът се "СРИНА" - в София се продават на търг 92 апартамента
27-05-2010 - 10:15:42
avatar
Quote
1.9
Quote
мерЪклия за еФтиния
Да , правилно четете 92 (деветдесет и два) апартамента , в т.ч едностайни,двустайни,тристайни и пр.....стайни
-------
да , вие НЕ сънувате- вие сте жертва на измама , предпоставена и позволена от собствената ви алчност и глупост да спечели Безплатно.-точната бройка е 92 а не както ви обещаха - 9200 или 18400 или 36800 .т.е. за всекиго по един БЕЗПЛАТЕН !
--------

И този пък е като миналия път ,така ще е и следващия път .и по-следващия.....само с мечти не става - трябват и ПАРИ

ето ви сайта на Съдебните изпълнители. [www.sales.bcpea.org]..........приятно търсене и НЕприятно купуване на ПРОБЛЕМНИ и НИСКОКАЧЕСТВЕНИ имоти с ожесточени собственици , приятни проблеми , Амин *angel* !

Не знам кой и какво ти е обещавал.
За съжаление това е само началото ...

------
щом не знаеш - къде подлагаш "бузките"
прав си , че е само началото ...............през 2020 год се очаква да станат 10 ПЪТИ по 92 - демек 920 апартамента за такива като теб..........ако не си "прегърнал " нЕкое цвеКье до тогава :]
Re: Пазарът се "СРИНА" - в София се продават на търг 92 апартамента
27-05-2010 - 10:16:22
wow толкова много цели 92 апартамента(на фина на десетките хиляди продажби) и какво ще правим сега smiling smiley
Re: Пазарът се "СРИНА" - в София се продават на търг 92 апартамента
27-05-2010 - 10:22:41
avatar
Quote
tino76
wow толкова много цели 92 апартамента(на фина на десетките хиляди продажби) и какво ще правим сега smiling smiley
-----------
ПАК иде голямото ........пре..е..не , Пардон-Купуване от свободния пазар..........абе не е приятно да те лъжат , а после да те оставят ПАК в лапите на Продавачите
лоши новини ВСЕ по-често смущават сънищата на гявулите / еФтинджии....
кво да се прай........некой требе да е прее.....*ok*
Re: Пазарът се "СРИНА" - в София се продават на търг 92 апартамента
27-05-2010 - 10:43:55
avatar
В столицата както винаги са много.
Във Варна, апартаментите са 7 (седем).
Re: Пазарът се "СРИНА" - в София се продават на търг 92 апартамента
27-05-2010 - 10:55:36
[www.sales.bcpea.org] , [www.milenbazinski.com] [/center][/b]

България: Търгове в София: 15%, В.Т.: 12%, Пловдив: 10%, Добрич: 7%

Легенда: Крайна дата след => Общ брой търгове след крайната дата (Брой търгове за предходния месец)

Ситуацията към 19/05/2010:
1-Jul-2009 => 5447 ( )
1-Aug-2009 => 5260 ( 187 )
1-Sep-2009 => 5010 ( 250 )
1-Oct-2009 => 4779 ( 231 )
1-Nov-2009 => 4482 ( 297 )
1-Dec-2009 => 4043 ( 439 )
1-Jan-2010 => 3710 ( 333 )
Ситуацията към 27/05/2010:
1-Jan-2010 => 3925 ( )
1-Feb-2010 => 3580 ( 345 )
1-Mar-2010 => 3205 ( 375 )
1-Apr-2010 => 2577 ( 628 )
1-May-2010 => 1872 ( 705 )
1-Jun-2010 => 1054 ( 818 )
1-Jul-2010 => 181 ( 873 )
1-Aug-2010 => 5 ( 176 )

В скоби е даден броя на търговете, обявени за предходния месец.

Пунди е прав(остоящ), нищо не са за България 850 търга месечно, 10 200 търга годишно winking smiley
Re: Пазарът се "СРИНА" - в София се продават на търг 92 апартамента
27-05-2010 - 11:07:22
Пазара е така подпрян в момента, че още поне три месеца ще витае оптимизъм вменяван основно от заинтересованите страни.
Колегата е прав за едно /големите казват на малките как да се движат/, за съжаление това не пълни джоба поне моя.

А понеже е захваната темата за търговете, не са ви точни данните winking smiley.

За да стане интересно по - късно ще ви пусна на каква цена се е стигнало днес в Изгрев 80кв.м. зад Интерпред. За сега знам, че е имало спор между трима кой да наддаде първи в явното наддаване и е теглен жребий :].

Та пазра го раздвижиха факт, дано не е само на голи мускули.
Re: Пазарът се "СРИНА" - в София се продават на търг 92 апартамента
27-05-2010 - 11:31:32
avatar
Quote
jores
Пазара е така подпрян в момента, че още поне три месеца ще витае оптимизъм вменяван основно от заинтересованите страни.
Колегата е прав за едно /големите казват на малките как да се движат/, за съжаление това не пълни джоба поне моя.

А понеже е захваната темата за търговете, не са ви точни данните winking smiley.

За да стане интересно по - късно ще ви пусна на каква цена се е стигнало днес в Изгрев 80кв.м. зад Интерпред. За сега знам, че е имало спор между трима кой да наддаде първи в явното наддаване и е теглен жребий :].

Та пазра го раздвижиха факт, дано не е само на голи мускули.
----------
обясни на по-простия колега , че :

1-иде реч САМО за СОФИЯ - никой не се интересува от нива в Горно НАнадолнище и къща в Стърчи Пишка - Ловешко
2-иде реч за апартаменти
3-ЕДИН апартамент се продава по 10 пъти , на 11-ия път се продава СКЪПО !
4-обясни МУУУУ , че когато са стигне до ЯВНО наддаване при първоначален таен търг - предстои битка и цената отива НАГОРЕ ЗДРАВО !!!
колкото до конкретната цена , която ще посочиш за въпр. апартамент в Изгрев- 80кв.м. зад Интерпред.- тя едва ли ще е истинска - ти си ЗАИНТЕРЕСОВАН да лъжеш , никога няма да я кажеш директно но е факт че за имотите се прави вторично,ЯВНО наддаване което говори за интерес от покупки !
Re: Пазарът се "СРИНА" - в София се продават на търг 92 апартамента
27-05-2010 - 11:31:38
Пунди ще те помоля най - учтиво да бъдеш обективен и да ме цитираш точно.
Никога не съм казвал, че е бомба със закъснител - нали?
Писал съм за евентуалнен развой на събитията, и че има начин да се сегментират рисковите обекти - нали?
И да не пропусна те като процент са не повече от 5% - моля цитирай и това за в бъдеще winking smiley, ако искаш да си обективен де, и ако основната ти цел не е да манипулираш и объркваш хората - нали?

Що не цитираш пуснати от мен данни за сделки приключили за месец два от момента на събитието, що не посочиш пак пусканите от мен данни на какви цени стават сдели? Защо не пишеш, че чисто законово публичната продан е много по - сигурна сделка от сдлека на свободен пазар и защо е така?
Писал съм за всичко това, но си много избирателен нали?

Та твойта целева група - оФцете са си твои, когато използваш казани от мен неща по темата моля отново бъди обективен....

И я се напъни поне намери един случай на проблем със закупен имот на търг та поне малко от малко да звучиш правдоподобно.

Аре жив и здрав
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход