Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За Новата посока на Цените ...или ЗАЩО в София се продават на търг САМО 92 апартамента *smiley_ahh*

Публикувано от мерЪклия за еФтиния 
Re: Пазарът се "СРИНА" - в София се продават на търг 92 апартамента
27-05-2010 - 11:40:19
avatar
Quote
jores
Пунди ще те помоля най - учтиво да бъдеш обективен и да ме цитираш точно.
Никога не съм казвал, че е бомба със закъснител - нали?
Писал съм за евентуалнен развой на събитията, и че има начин да се сегментират рисковите обекти - нали?
И да не пропусна те като процент са не повече от 5% - моля цитирай и това за в бъдеще winking smiley, ако искаш да си обективен де, и ако основната ти цел не е да манипулираш и объркваш хората - нали?

Що не цитираш пуснати от мен данни за сделки приключили за месец два от момента на събитието, що не посочиш пак пусканите от мен данни на какви цени стават сдели? Защо не пишеш, че чисто законово публичната продан е много по - сигурна сделка от сдлека на свободен пазар и защо е така?
Писал съм за всичко това, но си много избирателен нали?

Та твойта целева група - оФцете са си твои, когато използваш казани от мен неща по темата моля отново бъди обективен....Аре жив и здрав

--------
не намесвай трети лица - ти си ЗАИНТЕРЕСОВАН КАТО СОБСТВЕНИК НА САЙТ ЗА ТЪРГОВЕ НА ИМОТИ И ЗАД ВСЯКА ТВОЯ ДУМА СТОИ ЧАСТЕН ИНТЕРЕС и СПЕКУЛАЦИЯ !!!
колкото до бомбата със закъснител - да прав си , че не са 100 % проблемнИ покупките през търг - но ГАРАНТИРАЙ на Купувача,че тоЧно той няма да изгори!!!!!!!!
стиска ли ти ??
--------
някога те посъветвах - не всеки пирон е подходящ за закачалка на калпака ти , припомням ти го пак........... и не спекулирай във форума - глупаците свършиха вече
Re: Пазарът се "СРИНА" - в София се продават на търг 92 апартамента
27-05-2010 - 11:44:13
Има интерес да съм казвал, че няма?

Относно интереса ми да лъжа ставаш смешен, нали всеки може да провери тази информация, да съм законспириран да предположиш, че лъжа. Аз имам успех точно защото не лъжа и не подвеждам хората, дори моментно да нямам полза от това. Мен много лесно ме разбират кой съм - не се и крия, нямам и какво да крия...

Аз пускам данни публично достояние - факти, които всеки може да провери, дори и ти ако не знаеш как питай ще ти кажа, за да ме хванеш в лъжа :], това ще е постижение, ще изпъкнеш *smiley_ahh*

И да ти кажа за "десетте продажби" не стават поради един много прост факт - високи цени, които хората не желаят да плащат, в момента в който цената си дойде на мястото и се продава.
Вади сега изводи...
Re: Пазарът се "СРИНА" - в София се продават на търг 92 апартамента
27-05-2010 - 11:50:01
avatar
Quote
jores
Има интерес да съм казвал, че няма?

Относно интереса ми да лъжа ставаш смешен, нали всеки може да провери тази информация, да съм законспириран да предположиш, че лъжа. Аз имам успех точно защото не лъжа и не подвеждам хората, дори моментно да нямам полза от това. Мен много лесно ме разбират кой съм - не се и крия, нямам и какво да крия...

Аз пускам данни публично достояние - факти, които всеки може да провери, дори и ти ако не знаеш как питай ще ти кажа, за да ме хванеш в лъжа :], това ще е постижение, ще изпъкнеш *smiley_ahh*

И да ти кажа за "десетте продажби" не стават поради един много прост факт - високи цени, които хората не желаят да плащат, в момента в който цената си дойде на мястото и се продава.
Вади сега изводи...

----------------
в нормалните държави на това,твоето му казват бизнес в явен ГРУБ конфликт на интереси
тук няма значение какво ще МУ КАЖЕШ - всяка твоя дума е лишена от обективност , за това не подвеждай четящите и най-добре не се включвай
Re: Пазарът се "СРИНА" - в София се продават на търг 92 апартамента
27-05-2010 - 11:57:54
"не намесвай трети лица - ти си ЗАИНТЕРЕСОВАН КАТО СОБСТВЕНИК НА САЙТ ЗА ТЪРГОВЕ НА ИМОТИ И ЗАД ВСЯКА ТВОЯ ДУМА СТОИ ЧАСТЕН ИНТЕРЕС и СПЕКУЛАЦИЯ !!!
колкото до бомбата със закъснител - да прав си , че не са 100 % проблемнИ покупките през търг - но ГАРАНТИРАЙ на Купувача,че тоЧно той няма да изгори!!!!!!!!
стиска ли ти ?? "

Пунди стиска ми само, когато някой си плаща светкаш ли.
И пак да повторя според теб 95% са Офце твои са си, аз съм насочен към другите 5% някак си обичам нивото да е малко по - високо. Лесно е да плашиш зайци, пробвай с вълци.

Твоите думи - прикрит зад анонимността, определян като леко отклонен с оглед показваното поведение и определено със съмнения, че ти се плаща да подпираш пазара, срещу моите изцяло на показ в повечето случаи подплатени с факти създал платен продукт ползван от доста хора /нали ти бях пратил статистка, е сега са х две/.

Та нали разбираш, че онези 5% върху, които няма как да имаш влияние поради ще те цитирам - "ниска топка" си за тях ти се смеят и не вярват и на думичка казана от теб.

Та ето звъннаха ми за Изгрев 130 000лв. /66 500Е или 831Е/кв.м./, който невярва да ходи да провери след един месец в АВ.
Re: Пазарът се "СРИНА" - в София се продават на търг 92 апартамента
27-05-2010 - 12:04:18
Пунди или там, който си в момента, много лесно ми е да си регистрирам друг ник и да "няма" конфликт, ама не ми е толкова ниско нивото, незнам дали можеш да разбереш. Аз не манипулирам това е твой специалитет. Мен ме знаят кой съм и поне могат да проверяват твърденията ми и да ме посочат с пръст, но когато ти или някое от другите ти аз си взимате хонорара за да пишете в посока избрана от работодателя ви го правите скрито и казваш, че няма конфликт *smiley_ahh*.
Това ще мине пред оФцете, но пак да повторим " ниска топка" си за хора с инетелект над средния.
Re: Пазарът се "СРИНА" - в София се продават на търг 92 апартамента
27-05-2010 - 12:06:25
Айде лек, че някои трябва и да работиме, още една индикация за раздвижване на пазара winking smiley.
Re: Пазарът се "СРИНА" - в София се продават на търг 92 апартамента
27-05-2010 - 12:06:58
avatar
Quote
jores
"

Та ето звъннаха ми за Изгрев 130 000лв. /66 500Е или 831Е/кв.м./, който невярва да ходи да провери след един месец в АВ.
---------

ти си в по-силна позиция , знаеш го и много добре го използваш.......
ЗАЩОТО никой няма да отиде да провери на място за реалната ЦЕНА и
спекулацията продължава , разчитам ,че глупаците намаляха и няма да се хванат на твоето хоро !!!
Re: Пазарът се "СРИНА" - в София се продават на търг 92 апартамента
27-05-2010 - 12:11:46
Quote
jores
... но когато ти или някое от другите ти аз си взимате хонорара за да пишете в посока избрана от работодателя ви го правите скрито и казваш, че няма конфликт *smiley_ahh*. ...

Ти пък! Кой е луд да плаща за писане на глупости на хора, които стават все по смешни и жалки ?
Re: Пазарът се "СРИНА" - в София се продават на търг 92 апартамента
27-05-2010 - 12:18:45
Quote
ред хот БГ пепър
Quote
jores
"

Та ето звъннаха ми за Изгрев 130 000лв. /66 500Е или 831Е/кв.м./, който невярва да ходи да провери след един месец в АВ.
---------

ти си в по-силна позиция , знаеш го и много добре го използваш.......
ЗАЩОТО никой няма да отиде да провери на място за реалната ЦЕНА и
спекулацията продължава , разчитам ,че глупаците намаляха и няма да се хванат на твоето хоро !!!

Ми отиди ти като си толкова отворен, докажи се или по - лесно е да се оправдаваш, пък и по - сигурно, пък и много добре знаеш, че е точно така както го казвам, и е безмислено да се разхождаш нали *smiley_ahh* сладур, и ако все пак установиш, че всичко е такак както съм го посочил дали ще го споменеш тук пред аудиторията ти, едва ли, не мисля, че си от този тип хора.
Re: Пазарът се "СРИНА" - в София се продават на търг 92 апартамента
27-05-2010 - 12:23:41
avatar
ЖОРЕС ,

ЧЕТИРИ поста за 10 минути в защита на Спекулациите ти........трябва да съм много прост ,че да не усетя желанието ти да присъстваш като контратеза на всеки разумен аргумент

------------------
27-05-2010 - 11:57:54
27-05-2010 - 12:04:18
27-05-2010 - 12:06:25
27-05-2010 - 12:18:45
---------
пак повтарям - разчитам на това че галфоните привършиха и останалите Купувачи няма да се хванат на "хорото" ти ....ако пък се хванат-те си плащат , както казваш winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-27 12:25 от ред хот БГ пепър.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход