Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За Новата посока на Цените ...или ЗАЩО в София се продават на търг САМО 92 апартамента *smiley_ahh*

Публикувано от мерЪклия за еФтиния 
Re: Пазарът се "СРИНА" - в София се продават на търг 92 апартамента
27-05-2010 - 15:30:28
avatar
Quote
jores


Забелязах, че има една графа форумци, които винаги познават, едните от пет години предричат срив - накрая познаха. Сега други от две години предричат Ъп, накрая и те ще познаят.
И на това му се вика капацитети?

Само да кажа, че аз не прокламирам нито едно от двете /не се имам за капацитет, че да давам посока чрез изказвания на останалите форумци, явно страдам от липса на самучувствие :]/, просто хвърлям по - някой факт, дано да съм бил полезен.
----------
ето , на това му се казва професионално мнение clap:- вероятно освен служебна имаш и конфиденциална информация за покачващият се Пазар , прави ти чест *bow*че не я споделяш за да не смущаваш сънищата на мераклиите за евтино !*ok*
----
с професионалист лесно се разговаря
Re: Пазарът се "СРИНА" - в София се продават на търг 92 апартамента
27-05-2010 - 15:48:33
Е Пунди, нали съм ти казал, и аз го чакам да се вдигне - Пазара, и бачкам здраво с друго мисля не мога да съм си полезен.
А че ще се вдигне спор няма, въпроса е кога? Когато ще стане според мен, не на база настройка на оФцете, настройката може да доведе само до временно явление, а когато на всички стане ясно, че единствения изход е бачкане, повече частна инициатива, по - грамотно население в най - общия смисъл, да го нямам момента тия или ония ша ни оправят, всеки сам да се грижи за собственото си дворче, да изкарва качествена стока с визия за в бъдещо развитие и т.н.

Лично аз имам един имот, който се продава на -50%, благодарение на кризата ли - НЕ, благодарение на собствената ми грешка, и съм си виновен само аз.
Та както казваш за горчивия опит *smiley_ahh* е в пълна сила.
Re: Пазарът се "СРИНА" - в София се продават на търг 92 апартамента
27-05-2010 - 15:53:43
И ако наистина те интересува пълната картина за търговете, мисля, че мога да ти помогна, ако използваш темата само за да прокарваш тезите си така, както ти изнася няма спасение, все ще се сблъскваме.
ПС
По тази тема нямаш шанс, вервай ми winking smiley.
1.9
Re: Пазарът се "СРИНА" - в София се продават на търг 92 апартамента
27-05-2010 - 15:55:10
Quote
прУфесУр тъпарон
Quote
камелия
Quote
1.9

Не знам кой и какво ти е обещавал.
За съжаление това е само началото ...

Това "начало", много разтегателно дойде, не мислиш ли?
Да припомня ли, че почна в средата на 2008г., а сега сме средата на 2010........:]

---------------------
1.9 е прав за НАЧАЛОТО , но за Нагоре , за поскъпването!
индикациите са доста,още доста предстоят

Ми що тогава си толкоз нервен, бе чедо? Ти и тебеподобните.
Щом като цените растат - вие ще чукнете голямото кьораво.
Би следвало да сте спокойни, весели ...
А не да пускате тема след тема. Ми хубаво - нека растат. Ще видим до къде ще нарастнат.
Ма после да не се окаже, че си имал предвид растеж с коефициент < 1.
Re: Пазарът се "СРИНА" - в София се продават на търг 92 апартамента
27-05-2010 - 16:07:47
avatar
Quote
1.9



Ми що тогава си толкоз нервен, бе чедо? Ти и тебеподобните.
Щом като цените растат - вие ще чукнете голямото кьораво.
Би следвало да сте спокойни, весели ...
А не да пускате тема след тема. Ми хубаво - нека растат. Ще видим до къде ще нарастнат.
Ма после да не се окаже, че си имал предвид растеж с коефициент < 1.

Не знам защо ме слагаш в някаква група? Не давам прогнози за растеж, просто отбелязвам, че спадането на цените не е това, което ви се иска. И че, непрекъснато актуализирате момента на страшното " начало". Тъй като вече минаха 2 години откакто го оповестихте, викам си, да не го пропуснете от заклинания.winking smiley
Re: Пазарът се "СРИНА" - в София се продават на търг 92 апартамента
27-05-2010 - 16:08:42
Лошите и преструктурирани кредити с 10-месечен рекорд през април

По-рано днес управляващият директор на Експат капитал АД и бивш заместник-министър на икономиката Никола Янков коментира, че увеличението на активите на банките през миналата година е от капитализиране на лихвите, което е създало ръст на кредитирането и илюзия, че нещата вървят, но нещата не вървят напред, а назад.

[www.investor.bg]





Йордан Петров- 27 May 2010; 14:22

За всеки средноинтелигентен човек е ясно, че дефицитът за тази година ще е голям. И ми е чудно как не съумяхте да разберете това, въпреки, че такива като мен и още няколко колеги Ви го повтаряме постоянно. Явно и затова никога не се опитвате да давате прогнози, дори съвсем краткосрочни, а правите анализ само на минали събития – и до там. По отношение на БД намерих моя коментар от преди време (в случая от м. април):

“Бюджетният дефицит предполагам за 2010 г. ще излезе в порядъка на 5% до 10% – едва ли някой би оспорил това. Проблемът ще е основно в спада на ЧПИ и на валутните резерви, в липсата на доверие. Както писах преди около месец, лихвите ще се повишат отново (въпреки сегашната корекция от 2-3%), а рецептата за валутна криза е отдавна налице и е въпрос на време да събори валутния борд. За хора като Г. Ангелов и Л. Богданов това ще е нещо неочаквано и необяснимо, а сега им изглежда дори нелепо и глупаво.
Поради големия спад на еврото на валутните пазари, който смятам ще продължи, вносът на енергийни стоки (с високи доларови цени), допълнително ще ни изцеди с около 400 млн.евро. само за тази година.”
…………..

Както се вижда прогнозите ми са верни, включително и за спада на еврото – когато писах тази статията, еврото беше 1,3200, а сега е 1,2290.
Също така продължавам да твърдя, че лихвените проценти в България ще се увеличат. Имаше известна корекция, която приключи. Очаква се повишение на лихвата – има солидни причини затова….


[ikonomika.org]
Re: Пазарът се "СРИНА" - в София се продават на търг 92 апартамента
27-05-2010 - 16:11:39
Ненормална работа...Сега ако 10,000 човека влязат да ти прочетат глупостите,а 1000 от тях ти напишат,че ги занимаваш с глупости...сигурно ще пуснеш още една тема как цените на имотите скачали,защото 10 хил човека са влезли да ти четат глупостите.
Поне с търсачката се научи как се работи...не е много,но като за начало е направо гигантска крачка.

Резултати от вашето търсене на:
Тип : продажби
Град: София
Тип на имота: Едностаен апартамент, Двустаен апартамент, Тристаен апартамент, Четиристаен апартамент, Многостаен апартамент
Средна цена на имотите в извадката 85194.27 евро
Средна цена на кв.м: 925.67 евро
Покажи всички 2000 оферти

Предполагам,че само търсачката е лимитирана до 2000...
1.9
Re: Пазарът се "СРИНА" - в София се продават на търг 92 апартамента
27-05-2010 - 16:17:56
Quote
камелия
Quote
1.9



Ми що тогава си толкоз нервен, бе чедо? Ти и тебеподобните.
Щом като цените растат - вие ще чукнете голямото кьораво.
Би следвало да сте спокойни, весели ...
А не да пускате тема след тема. Ми хубаво - нека растат. Ще видим до къде ще нарастнат.
Ма после да не се окаже, че си имал предвид растеж с коефициент < 1.

Не знам защо ме слагаш в някаква група? Не давам прогнози за растеж, просто отбелязвам, че спадането на цените не е това, което ви се иска. И че, непрекъснато актуализирате момента на страшното " начало". Тъй като вече минаха 2 години откакто го оповестихте, викам си, да не го пропуснете от заклинания.winking smiley

Не беше към теб Камелия.
А на въпроса ти - 2008 беше ръъъст. а сега си е просто приземяване.
Гравитация, да речем.
Re: Пазарът се "СРИНА" - в София се продават на търг 92 апартамента
27-05-2010 - 16:25:43
Quote
прУфесУр тъпарон
Quote
BulCan
Лошите и преструктурирани кредити с 10-месечен рекорд през април

По-рано днес управляващият директор на Експат капитал АД и бивш заместник-министър на икономиката Никола Янков коментира, че увеличението на активите на банките през миналата година е от капитализиране на лихвите, което е създало ръст на кредитирането и илюзия, че нещата вървят, но нещата не вървят напред, а назад.

[www.investor.bg]





Йордан Петров- 27 May 2010; 14:22

За всеки средноинтелигентен човек е ясно, че дефицитът за тази година ще е голям. И ми е чудно как не съумяхте да разберете това, въпреки, че такива като мен и още няколко колеги Ви го повтаряме постоянно. Явно и затова никога не се опитвате да давате прогнози, дори съвсем краткосрочни, а правите анализ само на минали събития – и до там. По отношение на БД намерих моя коментар от преди време (в случая от м. април):

“Бюджетният дефицит предполагам за 2010 г. ще излезе в порядъка на 5% до 10% – едва ли някой би оспорил това. Проблемът ще е основно в спада на ЧПИ и на валутните резерви, в липсата на доверие. Както писах преди около месец, лихвите ще се повишат отново (въпреки сегашната корекция от 2-3%), а рецептата за валутна криза е отдавна налице и е въпрос на време да събори валутния борд. За хора като Г. Ангелов и Л. Богданов това ще е нещо неочаквано и необяснимо, а сега им изглежда дори нелепо и глупаво.
Поради големия спад на еврото на валутните пазари, който смятам ще продължи, вносът на енергийни стоки (с високи доларови цени), допълнително ще ни изцеди с около 400 млн.евро. само за тази година.”
…………..

Както се вижда прогнозите ми са верни, включително и за спада на еврото – когато писах тази статията, еврото беше 1,3200, а сега е 1,2290.
Също така продължавам да твърдя, че лихвените проценти в България ще се увеличат. Имаше известна корекция, която приключи. Очаква се повишение на лихвата – има солидни причини затова….


[ikonomika.org]

---------------
"грапавата" мисъл винаги е била твой специалитет!
ти правиш ли разлика между консултант и спекулант !
Въпр Николай Василев ....ще отговори така , както би ти "отговорило " куче на въпрос : "обичаш ли месо"

-----
марш в тинята , при останалата фауна


"грапавата мисъл" върши по-добра работа от "изгладен от живот в НЕнормална система мозък".

Не знам кой от двамата е в тинята, чакай малко да си помисля... Май този, който с нищо друго не се занимава освен да пуска по няколко теми на ден по форуми и сам да си отговаря от други никове... Добре ли плащат за това? Е, ако плащат добре, не си чак толкова дълбоко в тинята Пундя winking smiley
Re: Пазарът се "СРИНА" - в София се продават на търг 92 апартамента
27-05-2010 - 16:27:56
Ей тъй,както не съм специалист,на тоя Й.Петров му опонирам веднага "точь в точь".Доларът ще се движи докрая на годината в коридора 1,55-1,70лв.Бордът няма да се срути.Лихвите по кредитите няма да растат.Оскъпяването на енергийните източници ще се компенсира от по-евтиното евро.
За имотите:в БГ град над 50000жители цена на имот масов клас под 300е./кв.м няма да има.Ха сега да видим,кой ще познае.И, за сведение, имам слонска памет.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход