Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените са достигнали дъното ... иде срив!

Публикувано от greenbul 
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
15-06-2010 - 15:35:43
avatar
Забелязвам че и наемите на двустайни тристайни са следзли твърдо под 200 Е по обява.
Гаранция, че сделки се сключват и под 150 .... каква е изгодата да купуваш smiling smiley
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
15-06-2010 - 20:53:28
avatar
Пазара търси пресечните си точки.
Лихвите по влогове падат и евентуално няма да покрият годишната инфлация.
Все повече влогари се оглеждат за изгодни жилища и атакуват.
Имотът дава леко спокойствие в условията на несигурност породена от кризата.
При влоговете, това спокойствие е измамно.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
15-06-2010 - 21:13:17
palamud ...къде ги тез наеми бре...я виж какво ми връща търсачката:

Резултати от вашето търсене на:
Тип : наем
Град: София
Район: Люлин 10, Люлин 7, Люлин 8, Люлин 9
Тип на имота: Тристаен апартамент
Средна цена на имотите в извадката 200 евро
Средна цена на кв.м: 2.38 евро
Покажи всички 1 оферти

С червеничко съм ти подчертал това,на което трябва да обърнеш внимание.За пример хванах районите по линията на метрото.1 оферта...баси зверското предлагане и база за пазарлък...думи нямам.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
15-06-2010 - 21:28:22
avatar
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
16-06-2010 - 07:51:40
Quote
Брокеръ
Друго е важното , другооооо http://www.dnevnik.bg/pazari/2010/06/15/917601_pazarut_na_podceneni_imoti_-_mejdu_jelaniiata_na/?ref=rss

Очаквайте вълна от разпродажби на ипотекирани недвижими имоти от страна на банките заради рецесията и ръста на лошите кредити. Банките в България имат големи експозиции в недвижимости, които служат като обезпечения по отпуснатите от тях заеми, досега те се въздържаха от тяхна разпродажба чрез разсрочване на задълженията и рефинансиране, но повече няма да могат да го правят.



Алооо, къде сте философите с безкрйните теории как банките никога няма да изкарат на тезгяха ипотекираните коптори?
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
16-06-2010 - 08:39:35
avatar
Цитат: "Защо да го продавам на подобен фонд сега и той след година - две да го препродаде на възстановена цена, след като и аз бих могъл да реализирам това", коментира банкер пожелал анонимност.

Извод: след година - две, цените в най-лошия вариант ще са като днешните.
1.9
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
16-06-2010 - 09:32:33
Quote
TZARS
Цитат: "Защо да го продавам на подобен фонд сега и той след година - две да го препродаде на възстановена цена, след като и аз бих могъл да реализирам това", коментира банкер пожелал анонимност.

Извод: след година - две, цените в най-лошия вариант ще са като днешните.

Може. Ама не знам банката-майка какво ще каже.
А и предполагам, че такъв фонд би се насочил повече към недовършени обекти.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
16-06-2010 - 10:28:21
Quote
TZARS
Цитат: "Защо да го продавам на подобен фонд сега и той след година - две да го препродаде на възстановена цена, след като и аз бих могъл да реализирам това", коментира банкер пожелал анонимност.

Извод: след година - две, цените в най-лошия вариант ще са като днешните.

Слава на незнайния Банкер*bow*
Само да не стане като с онзи виц дето издигнали в едно село паметник на незнайния войн Костадин Митев Петков.
Когато отишъл един човек и попитал, защо е незнаен след като му се знаят имената, му отговорили, че имената му се знаят ама не се знаело дали е бил войн smiling smiley
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
16-06-2010 - 11:46:29
avatar
Quote
Брокеръ
Друго е важното , другооооо http://www.dnevnik.bg/pazari/2010/06/15/917601_pazarut_na_podceneni_imoti_-_mejdu_jelaniiata_na/?ref=rss

стига сте правили реклама на фонда на Никито Василев. Тчоно той и Катев надуха балона с няколко изказвания 2004-2005....
Ся ще събира пари на балъци във "негов" фонд, за да може да му набута недовършените си жилищни комплекси smiling smiley
И после какво? Фонда фалира и парите пак ди няма smiling smiley

Класически номер....
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
16-06-2010 - 15:15:40
Никито е егати простия измамник. Не можа ли да се налапа като Велчев, а не сега да му се налага да говори простотии по вестниците.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход