Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените са достигнали дъното ... иде срив!

Публикувано от greenbul 
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
27-05-2010 - 12:01:55
Quote
valsodar
Ама си и вярвате?! :} На голите увещания, как една изтеглена от сайт обява е сигурен знак за покупка и покупката е на 100% от оферираната цена посочена в обявата на сайта ?:} Комиците нищо не струват пред вас, вие сте много по-добри в скеча! clap:
При това са комици над световното ниво - тук такива няма smiling smiley
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
27-05-2010 - 16:14:06
avatar
И аз да предупредя:

Цените на имотите са ВСЕ ОЩЕ МНОГО ВИСОКИ!

не се лъжете да си купувате - още по малко с кредит smiling smiley

27.05.2010

(датата не е случайна)
CR
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
27-05-2010 - 18:17:12
Quote
valsodar
Ама си и вярвате?!:}

На голите увещания, как една изтеглена от сайт обява е сигурен знак за покупка и покупката е на 100% от оферираната цена посочена в обявата на сайта ?:}

Комиците нищо не струват пред вас, вие сте много по-добри в скеча! clap:

комик си ти, пич.
свободен си да вЕрваш в каквото и на когото си искаш. пък, белким, тя върбата най-накрая може и да роди круша. знае ли се ...
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
27-05-2010 - 18:51:19
avatar
Хиляда пъти съм го казвал и пак ще го повторя - на брокери за продажба на тези ценови нива в този момент ще им хвана вяра единствено при качено копие от договорът за покупко -продажба.

И за да не ми бягат по тъч линията, нека да забелят всички конфиденциални места, но да оставят площта , местоположението и цената!

Но... като знам, че няма да го направят, мога само да им се смея на глупостите отстрани.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
27-05-2010 - 22:32:50
avatar
Quote
valsodar
Хиляда пъти съм го казвал и пак ще го повторя - на брокери за продажба на тези ценови нива в този момент ще им хвана вяра единствено при качено копие от договорът за покупко -продажба.

И за да не ми бягат по тъч линията, нека да забелят всички конфиденциални места, но да оставят площта , местоположението и цената!

Но... като знам, че няма да го направят, мога само да им се смея на глупостите отстрани.

Ако ти покажа...лично ,мои договори от последният месец-четири на брой,ще спреш ли с простотиите?ЛИЧНО Иначе само глупак може да предложи да се качват договори в интернет...
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
28-05-2010 - 11:21:43
avatar
Quote
Перловец
Quote
valsodar
Хиляда пъти съм го казвал и пак ще го повторя - на брокери за продажба на тези ценови нива в този момент ще им хвана вяра единствено при качено копие от договорът за покупко -продажба.

И за да не ми бягат по тъч линията, нека да забелят всички конфиденциални места, но да оставят площта , местоположението и цената!

Но... като знам, че няма да го направят, мога само да им се смея на глупостите отстрани.

Ако ти покажа...лично ,мои договори от последният месец-четири на брой,ще спреш ли с простотиите?ЛИЧНО Иначе само глупак може да предложи да се качват договори в интернет...

какво пречи да се качи договора - зачертаваш личната информация и оставяш дата ...
те Агенцията по вписванията за пуснали в интернет сканирани молби за регистрация с ЕГН и подписи, ти за един договор ми говориш... www.brra.bg/
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
28-05-2010 - 11:48:20
avatar
Пречи му факта, че просто ги няма.
Както и на останалите опитващи се с плитко скроени лъжи да ни манипулират за естеството на пазара.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
28-05-2010 - 13:52:06
avatar
Quote
valsodar
Пречи му факта, че просто ги няма.
Както и на останалите опитващи се с плитко скроени лъжи да ни манипулират за естеството на пазара.

Или си изключително тъп,или просто си говориш за да не заспиш...Предложих ти
ЛИЧНО да ти ги покажа... Явно не ти стиска,защото после ще трябва да се отричаш от думите си.Ако си от София кажи кога ...И не ме учете как да качвам договори в интернет...По същата логика може да те накарам да докажеш,че имаш имот като качиш нот. акт...Ще го направиш ли?!
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
28-05-2010 - 13:56:10
avatar
Quote
palamud
Quote
Перловец
Quote
valsodar
Хиляда пъти съм го казвал и пак ще го повторя - на брокери за продажба на тези ценови нива в този момент ще им хвана вяра единствено при качено копие от договорът за покупко -продажба.

И за да не ми бягат по тъч линията, нека да забелят всички конфиденциални места, но да оставят площта , местоположението и цената!

Но... като знам, че няма да го направят, мога само да им се смея на глупостите отстрани.

Ако ти покажа...лично ,мои договори от последният месец-четири на брой,ще спреш ли с простотиите?ЛИЧНО Иначе само глупак може да предложи да се качват договори в интернет...

какво пречи да се качи договора - зачертаваш личната информация и оставяш дата ...
те Агенцията по вписванията за пуснали в интернет сканирани молби за регистрация с ЕГН и подписи, ти за един
договор ми говориш... www.brra.bg/


Ти наистина си Паламуд...Един договор...Наясно ли си с законите?!
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
29-05-2010 - 16:05:02
Quote
greenbul
Quote

Цените падат, но мисля, че вече са достигнали дъното и ако хората продават, е само защото са притиснати. Ако банките започнат да продават заложените апартаменти, пазарът ще се срине окончателно

Иван Бойков
изпълнителен директор на Камарата на строителите в България

Я го вижте този мушмурок преди 2 години какви ги е плещил:

Ипотечната криза в САЩ няма да засегне България

Иван Бойков
изпълнителен директор на Камарата на строителите в България
25.04.2008

Същият сега говори за достигане на дъно.

С коя ли ръка да се кръстим ....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход