Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените са достигнали дъното ... иде срив!

Публикувано от greenbul 
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
17-06-2010 - 17:34:46
Quote
palamud
нещо в целия спор не виждам аргументи ...
аз пък пазаря банкови акции на тънки цени smiling smiley
за какви влогове ми говорите?

Влога е за балъците, разплащателна да, ама последния ми влог беше детския smiling smiley

Е ти ся хем казваш, че в банката парите се множат, ем имаш само разплащателна. Как се множат парите - само от лихвата по разплащателната ли? Голямо множение ще да е тогава...., закво са ти теа банкови акции......Щото като кажеш пари в банка обикновено се разбира влог, не акции, да се беше пояснил.......



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-06-17 17:37 от PER0.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
18-06-2010 - 10:21:07
avatar
"Най-много фирми с просрочени вземания в България има в сектора на строителството - над 90%."

А сега да видим ко ще прави разпродажби на "-70%" ...?
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
18-06-2010 - 10:25:11
avatar
Quote
PER0
Quote
palamud
нещо в целия спор не виждам аргументи ...
аз пък пазаря банкови акции на тънки цени smiling smiley
за какви влогове ми говорите?

Влога е за балъците, разплащателна да, ама последния ми влог беше детския smiling smiley

Е ти ся хем казваш, че в банката парите се множат, ем имаш само разплащателна. Как се множат парите - само от лихвата по разплащателната ли? Голямо множение ще да е тогава...., закво са ти теа банкови акции......Щото като кажеш пари в банка обикновено се разбира влог, не акции, да се беше пояснил.......

ами аз като казвам за балъците, не се майтапя ... ако не си информиран, за разплащателни над определена сума се начислява процент като при влога, че и по-голям... отделно, като помрънкаш слиза шефа и ти го увеличава smiling smiley
Мушмуроциии

ама аз ще събирам пари за финансови съвети вече...
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
20-06-2010 - 21:15:03
Quote
greenbul
Quote
PER0
И още нещо за тази твоя приятелка - имотите може и да се сринат, ама един ден -може и след 20г пак ще имат стойност. Обаче за изгорял влог цяр нямааааааа............................

Плаши ни Перо, плаши ни. Ние така на времето много се упуашихме, че цинити са всье нагори :]
И аз много се уплаших. И приятелката на bota156 сигурно от страх умира докато прибира едни 10-12 000 лева, ей така, само от лихви.
Ама като помисля, не съм съвсем сигурен от страх ли умира, от кеф ли .... *angel*
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
20-06-2010 - 21:47:00
avatar
Quote
Panther1
И приятелката на bota156 сигурно от страх умира, докато прибира едни 10 -12 000 лева, ей така, само от лихви.
Годишно или месечно се прибират 10 -12.000 лв.?
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
20-06-2010 - 21:59:09
Е, страшен въпрос измисли, евала. smiling smiley
Отговора е "зависи от влога".
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
20-06-2010 - 22:02:34
За 10 години естествено.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
20-06-2010 - 22:09:14
В конкретния случай (приятелката на bota156):

Лихва на Булбанк за едногодишен депозит в лева: 6.45%
при сума: 156 000 - 186 000 BGN (според съфорумника ни: "...големичък - повече от гарантираните от държавата, доста повече"winking smiley
лихвата е: 10062 - 11997 годишно.

Според статистиката за депозитите има и депозити на физически лица с размер над 2.5 милиона лева.
При такива депозити - месечната лихва ще е над 12 000 лева.

Е, кой колкото има, явно някой за 10 години ги получават и само точат лиги winking smiley
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
20-06-2010 - 22:16:44
Смелостта да имаш именно 1-годишен влог именно в Булб.... следва да бъде възнаградена.
Сега в Борово в София 90 000 евро струва нов тристаен с гараж. Да видим след 1 година.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
20-06-2010 - 22:23:52
Ще видим, живот и здраве (и пари). Ей сега ще се изтърколи годината.
БТВ - такива приказки и 2008 слушахме. И вече видяхме.
За "смелостта" да забиеш масивни шестцифрени суми във вар и киреч, че и кредит да вземеш (за 20-30 годинки) - не ми се говори, че имам познати в това положение... слава богу, малко са.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход