Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените са достигнали дъното ... иде срив!

Публикувано от greenbul 
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
21-06-2010 - 16:54:29
avatar
Quote
javcho
Quote
salvador
Вие нормални ли сте бе...?
На 200 хиляди лева в момента месечната лихва е към 550 лева.
Годишната на 100 хил евро е към 4000 евро....

Какво точно ще си купите с тия лихви,че не ми е ясно нещо...

*stop* В пъти е грешката.

При първия вариант, верния отговор е 1333,33лв.

При втория, 7000E.

мани го той е направил същите грешки, като е теглил ХИПОтека и ся се чуди от де му е дошло....
така е математекика се учи в училище, не по форумите smiling smiley
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
21-06-2010 - 17:14:15
хареса Ви да смятате smiling smiley .
Не са мои парите, ама стават за живеене лихвите и без грам да работиш. Намалят де - поне 200-300евра са по-малко сега на месец. Криза е все пак - трябва да се стяга колана.
*drunk* докато станат по 30-50к евра хапартаментите. Ако не станат нема да се взема. Аз не виждам как в моя живот в БГ ще станем с по 1500-2000 евра средна заплата, че да се прекараме да се обезценят парите.
Дано не дърпам дявола за опашката, че доста евро държави са го закъсали
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
21-06-2010 - 19:41:29
Щом си щастлив да живееш с хиляда лева на месец, а вероятно с по-малко /да не се разваля влога/ - живей.
На параза на имоти въобще не му пука за теб.
1.9
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
21-06-2010 - 19:47:00
Quote
Imotko
Щом си щастлив да живееш с хиляда лева на месец, а вероятно с по-малко /да не се разваля влога/ - живей.
На параза на имоти въобще не му пука за теб.

Ох, и още как му пукаааа! Щото се оказа, че марсианци няма, а на тази планета свършиха баламите. А рекламите вървят и в момента ... "на 7-мия етаж е свободен - да го разгледаме". Ами давайте, аз на 7-ми етаж не ща, а и обяви на 500 евро на квадрат ме разсмиват и въобще не ги разглеждам.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
21-06-2010 - 20:04:36
абе нали влогарите и мечтателите за евтини имоти си имате свой форум, какво пак дирите тука, нов форум, незнам си кво и след един месец пак тука, щото вашият форум се оказа е едно мнение седмично
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
21-06-2010 - 20:11:50
Стига бе, подпираме го форума, ще се изтрепят там за едно паркомясто.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
21-06-2010 - 20:16:35
кво да го подпираме брат, виж само какви са им темите - пълни идиотии за самозадоволяване, виж само какви са им потребителите - бивши и настоящи ЕМИГРАНТИ, разни комплексари дето си мечтаят за имот за без пари и застраряващи френско - емигрантски дъртофелници. Иначе статистиката им е посетител номер 1 е БАРБАРОН - 6 дни време във форума за две седмици, 6 пълни дни, представяш ли си за какъв комлексар става въпрос, виртуален сапунерко, който няма реален живот, а само живот в нета



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-06-21 20:17 от margoto123.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
21-06-2010 - 20:29:39
хахахаха хохохохо
двамата кратунковци как си пригласят
Единия не знае как да си разпредели влога така че да тегли всеки месец без нищо да разваля.
Имотко, ако имаш син 5-6 клас питай него, нормален шестокласник ще ти реши задачата, макар че ако е като баща си ...

Другия не е наясно как се отчита времето за престой във форума, ама се пъне да отчита статистики.
Трагедия...
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
21-06-2010 - 20:34:52
Отчита се като е логнат.. 6 дни е онлайн !! За около месец това си е постижение smiling smiley То тука имаше 8-9К без тия 5-6К самоизтритите :} Не знам шефчетата у френско ако така работят да идвам и аз *angel*
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
21-06-2010 - 20:38:09
За смятането на лихви...използвайте калкулаторите по сайтовете на банките.Стига писали глупости.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход