Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените са достигнали дъното ... иде срив!

Публикувано от greenbul 
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
20-06-2010 - 23:55:20
Стискайте! И не свеждайте жилището до вар и киреч, да не сведа парите ви до хартийки с картинки*yes*
А тия, твойте познати, защо, противно на разпространените във форума очаквания, още не са стигнали по съдия-изпълнителя или до пазара на половин цена? Не четат ли? Не им ли каза да продават, докато е време, и бързо в банката. Добрата банка.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-06-21 00:05 от Imotko.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
21-06-2010 - 00:11:43
avatar
Quote
Imotko
Стискайте! И не свеждайте жилището до вар и киреч, да не сведа парите ви до хартийки с картинки*yes*
А тия, твойте познати, защо, противно на разпространените във форума очаквания, още не са стигнали по съдия-изпълнителя или до пазара на половин цена? Не четат ли? Не им ли каза да продават, докато е време, и бързо в банката. Добрата банка.
*bow**drunk*

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
21-06-2010 - 00:47:21
Quote
Imotko
Стискайте! И не свеждайте жилището до вар и киреч, да не сведа парите ви до хартийки с картинки*yes*
А тия, твойте познати, защо, противно на разпространените във форума очаквания, още не са стигнали по съдия-изпълнителя или до пазара на половин цена? Не четат ли? Не им ли каза да продават, докато е време, и бързо в банката. Добрата банка.
Какво да стискаме?
Свеждай парите до каквото искаш - твоя воля. Аз моето мнение за тухлите и киреча няма да го променя.
Моите познати - повечето купиха преди 2005, от тях доста са вече към финала.
Малкото, които се набутаха 2008, засега се държат. Как се оправят - те си знаят. Дано да са живи и здрави и да имат нормален бизнес/работа. Доста им е гадно че НИ им са загубили примерно 40% от стойността си досега, ама това е ситуацията като слушаш малоумници.
Възрастни хора са. Като купуваха мен не са ме питали. Сега пак не саме питали, така че нямам намерения да им давам акъли. Решения засягащи суми над 100К евро човек трябва да взема сам.
А и ситуацията в момента е такава че нямат печеливш ход.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-06-21 00:49 от Panther1.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
21-06-2010 - 08:23:28
avatar
Quote
Panther1
Какво да стискаме? Свеждай парите до каквото искаш - твоя воля. Аз моето мнение за тухлите и киреча няма да го променя. Моите познати - повечето купиха преди 2005, от тях доста са вече към финала. Малкото, които се набутаха 2008, засега се държат. Как се оправят - те си знаят. Дано да са живи и здрави и да имат нормален бизнес/работа. Доста им е гадно че НИ им са загубили примерно 40% от стойността си досега, ама това е ситуацията като слушаш малоумници. Възрастни хора са. Като купуваха мен не са ме питали. Сега пак не саме питали, така че нямам намерения да им давам акъли. Решения засягащи суми над 100К евро човек трябва да взема сам.
А и ситуацията в момента е такава че нямат печеливш ход.
Правилно!
С изключение на: Решения засягащи суми над 100К евро човек трябва да взема сам.
Според мен, човек винаги сам трябва да взема решение, дори и за сума 50 лв.
100.000 евро е сума, която едно нормално работещо семейство много трудно може да спести за целия си съвместен живот и тогава решение за такива пари се взема след няколко мнения и анализи с различни "консултанти".
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
21-06-2010 - 08:48:21
Гледам че преставлява интерес - Влога е в ЕВРО, с теглене на лихвата всеки месец - безсрочен един вид. Лихвата не знам точно колко е ама е към 5%. Иначе сте поулучили сумата на лихвите - 10-15к годишно ама валутата нещо smiling smiley
И знаете ли кое е най-интересното - не иска да дава повече от 30к за апартамент!!! Ако е нещо уникално може и 50к. Като и знам претенциите - такова поне за 200к се опитват да продават



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-06-21 08:51 от bota156.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
21-06-2010 - 14:38:33
Хубаво, Бота, дай боже всекиму.
Да печелиш, без да работиш и без да носиш риск-мечта за всеки човек.
Пък някакви ми искат паричките, за едни 200 кв.м. в Лозенец - 200 000 евро!!!
Тия да не са луди? А аз откъде ще папкам после, я да си гледат работата. Като го закъсат и стигнат до 45000 с гаража, да се обадят на кака. Таман от лихвичките ще им го платя.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
21-06-2010 - 15:20:54
Вие нормални ли сте бе...?
На 200 хиляди лева в момента месечната лихва е към 550 лева.
Годишната на 100 хил евро е към 4000 евро....

Какво точно ще си купите с тия лихви,че не ми е ясно нещо...
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
21-06-2010 - 15:54:27
avatar
Quote
salvador
Вие нормални ли сте бе...?
На 200 хиляди лева в момента месечната лихва е към 550 лева.
Годишната на 100 хил евро е към 4000 евро....

Какво точно ще си купите с тия лихви,че не ми е ясно нещо...

ми сега наемите са 300-400 лева.... масово,
последно имам инфо за наем на луксозен обзаведен двустаен в Банишаора (в добрата част) на 300 лева...

е това може да се купи smiling smiley
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
21-06-2010 - 16:29:47
Quote
salvador
...На 200 хиляди лева в момента месечната лихва е към 550 лева.
Годишната на 100 хил евро е към 4000 евро....
Банката ти не струва.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
21-06-2010 - 16:45:52
Quote
salvador
Вие нормални ли сте бе...?
На 200 хиляди лева в момента месечната лихва е към 550 лева.
Годишната на 100 хил евро е към 4000 евро....

Какво точно ще си купите с тия лихви,че не ми е ясно нещо...

*stop* В пъти е грешката.

При първия вариант, верния отговор е 1333,33лв.

При втория, 7000E.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-06-21 16:50 от javcho.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход